مهمترین مصوبات جلسه امروز ستاد تنظیم بازار

  • 📰 isna_farsi
  • ⏱ Reading Time:
  • 24 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 13%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

به دنبال افزایش قیمت بنزین از بامداد امروز (جمعه)، ستاد تنظیم بازار با برگزاری جلسه‌ای فوق‌العاده، مصوبات مهمی در رابطه با مدیریت بازار و جلوگیری از سوءاستفاده برخی سودجویان از افزایش قیمت بنزین برای تخلفاتی همچون افزایش قیمت کالاها داشت

حسین مدرس خیابانی- قائم مقام وزیر صنعت، معدن و تجارت در امور بازرگانی- در گفت‌وگو با ایسنا، در رابطه با جزئیات اظهارات وزیر صنعت مبنی بر"ممنوعیت افزایش قیمت هرگونه کالا به بهانه افزایش قیمت بنزین و باطل شدن مجوزهای افزایش قیمت پیشین" اظهار کرد: امروز جلسه فوق‌العاده ستاد تنظیم بازار از ساعت ۱۴ تا ۱۶ به دستور شخص وزیر صنعت، معدن و تجارت و با حضور همه اعضای ستاد تنظیم بازار برگزار شد.

البته قیمت این ۱۰۰ قلم کالا روزانه در سامانه آپ مرتبا رصد شده و همچنین امکان شکایت نیز همان‌جا وجود دارد و مردم می‌توانند هرگونه افزایش قیمت رابه سامانه ۱۲۴ اعلام کنند.مدرس خیابانی ادامه داد: تقسیم نقشی نیز بین همه سازمان‌ها و دستگاه‌ها صورت گرفته است. با توجه به اینکه فرماندهی این موضوع نیز با وزارت کشور است، قرار شده است که وزارت راه‌و شهرسازی نیز حتما ورود کرده و اعلام کند که افزایش کرایه هم وجود ندارد و حمل‌ونقل کالاها نیز مشمول افزایش قیمت نخواهد شد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 2. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

نخستین دقایق اعلام افزایش قیمت و سهمیه‌بندی بنزینبا اعلام رسمی دولت، از ساعت صفر جمعه، ۲۴ آبان، وضعیت تازه قیمت و سهمیه‌بندی بنزین و حامل‌های انرژی مشخص شد. بر این اساس، برای خودروهای شخصی (هر نفر تنها یک خودرو) ماهانه ۶۰ لیتر بنزین در کارت سوخت شارژ می‌شود. قیمت هر لیتر بنزین سهمیه‌ای ۱۵۰۰ تومان و نرخ آزاد بنزین ۳۰۰۰ تومان خواهد بود.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

آغاز سهمیه‌بندی و افزایش قیمت بنزین در ایراندور دولت اول محمود احمدی‌نژاد بنزین در ایران برای نخستین بار سهمیه‌بندی شد.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

جزییات طرح حمایتی دولت برای جبران افزایش قیمت بنزینتهران-ایرنا- معاون رئیس‌جمهوی و رئیس سازمان برنامه و بودجه با اشاره به طرح حمایتی دولت برای جبران افزایش قیمت بنزین، گفت: طرح حمایت معیشتی و اصلاح قیمت و سهمیه بندی بنزین در راستای اجرایی شدن مصوبه شورای عالی هماهنگی اقتصادی سه قوه اجرا می شود.
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »

پول افزایش قیمت بنزین چگونه بین خانواده‌ها تقسیم می شود؟ + عکس- اخبار اقتصادی - اخبار تسنیم - Tasnimمیزان حمایت خانوارها در طرح جدید دولت ویژه هجده میلیون خانوار درآمد جدید بنزینی دولت بین ۱۸ میلیون خانوار ایرانی با جمعیتی بالغ بر ۶۰ میلیون نفر توزیع می شود بنزين
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

واکنش دبیر کل خانه کارگر به افزایش قیمت بنزیندبیر کل خانه کارگر گفت: با وجود اینکه افزایش قیمت حامل‌های انرژی بر اساس مصوبه سران قوای سه‌گانه یک تصمیم قانونی و مبتنی بر افزایش قیمت بنزین تا ۹۰ درصد فوب خلیج فارس است اما چنین تصمیمی زندگی فقرا را با مشکل مواجه می‌کند.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

روحانی: پول افزایش قیمت بنزین را بین شصت میلیون نفر توزیع می‌کنیمحسن روحانی، رئیس جمهور ایران گفته است درآمد حاصل از افزایش قیمت بنزین بین شصت میلیون نفر توزیع می‌شود و 'ریالی از این پول به خزانه نخواهد رفت.' آقای روحانی گفت هدف از این کار 'کمک به اقشار تحت فشار جامعه' بوده نه به دلیل اینکه 'شرایط اقتصادی دولت سخت شده است.' هنوز دارم بهش فکر میکنم چرا از جیب من باید برداشته بشه بره تو جیب خودم البته اگر ۱ملیون از جیبم بره ۱۳۵۰۰۰تومنش برمیگرده تو جیب خودم پس بقیش میره تو جیب سوریه،یمن،لبنان ملت ایران اگه نخان پولشونو بدن به این عرب ها چه کسی را باید ببینند؟ به شما که فشار نمیاد ما بهاشو باید بدیم
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »