مهرعلیزاده: دولت من دولت زندگی است

  • 📰 isna_farsi
  • ⏱ Reading Time:
  • 57 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 26%
  • Publisher: 63%

نامزد سیزدهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری گفت: دولت زندگی به فکر زندگی با امید، نشاط، عزت، آبرومندی هر ایرانی است و با هر درگیری و جنگ مخالف است.

ایران اخبار, ایران سرفصلها

محسن مهرعلیزاده در گفت و گو با مردم از شبکه استانی مرکز ایلام اظهار کرد: من محسن مهرعلیزاده متولد هشت مهرماه سال ۱۳۳۵ از شهر مراغه دارای لیسانس مهندسی مکانیک از دانشگاه تبریز، فوق لیسانس مهندسی مکانیک از تبریز، دکترای مدیریت مالی از دانشگاه تهران و همچنین درس خوانده دکترای اقتصاد مهندسی از کشور هلند هستم که از ۲۵ سالگی وارد بازار کار شده و علاوه بر مدیریت در صنعت خودرو، معاون صنایع سنگین به مدت پنج سال را تجربه کردم.

وی افزود: اگر ما یک مشکل قلبی داشته باشیم به سراغ متخصص قلب خواهیم رفت و برای رفع مشکل اصلی پیش روی کشور باید به سراغ یک شخص اقتصاد دان باشیم و او را انتخاب کنیم. مهرعلیزاده اضافه کرد: بنده با کمترین امکانات موسس منطقه آزاد کیش بودم و زیر بنای های اصلی این منطقه را بنیان نهادم و پس از آن مسولیت نیروگاه اتمی را نیز تجربه کردم.

مهرعلیزاده یادآور شد: برجام با تلاش دولت، مجموعه نظام و با یادآوری، مراقبت و نظارت عالی ترین سطح تصمیم گیران نظام، مقام معظم رهبری و سایر باعث شد ایرانیان نظریات خود را اعلام و اعمال کنند و به حق غنی سازی خود برسند حقی که تا دیروز نادیده گرفته می شد و آن را مکتوب کنند و بواسطه آن خطر چندین تحریم که منجر به جنگ و ناامنی می شد از سر ایران پرافتخار رد شود.

مهرعلیزاده اضافه کرد: کشوری که می‌تواند به قوی ترین کشور منطقه تبدیل شود با مشکلات عدیده‌ای مواجه است که متاسفانه این اقدامات باعث شد اعتماد مردم به نظام، حاکمیت و مدیریت مدیران اجرایی به مقدار زیادی آسیب دید و این عدم اعتماد سرمایه سنگینی است که از بین می رود و باعث می شود حتی در صورتی که مسئولان بخواهند کار درست و در جهت منافع ملی و مردم انجام دهند مورد پذیرش مردم واقع نشود و این در واقع بدترین موقعیت ممکن است.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

زندگی که با مرگ فرقی نداره آره

قطعا زندگی برای خودشون و اعوان و انصارشون ؛ومرگ تدریجی برای عامه ی مردم

یا معنی زندگی رو نمیفهمی یا فریبکاری

تو فعلا برو تا هفت بشمار که شمارش اعدادت قوی بشه دولت زندگیت پیشکش😅😅😅

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

پایگاه اطلاع‌رسانی دولت ـ پادشما هم که مداد!!
منبع: PadDolat - 🏆 18. / 51 ادامه مطلب »

پایگاه اطلاع‌رسانی دولت ـ پادebtekarm_ir معصومه افتضاح 😆 ebtekarm_ir ebtekarm_ir امارهای شگا شاید درست باشد. ولی واقعیت چیز دیگری است. واقعیت ..... چیز دیگری است.
منبع: PadDolat - 🏆 18. / 51 ادامه مطلب »

دولت در مورد لایحه «صیانت، کرامت و تأمین امنیت بانوان» پاسخگوی تأخیر ۴۸۵ روزه خویش باشدغلامحسین اسماعیلی با بیان اینکه دولت در مورد لایحه «صیانت، کرامت و تأمین امنیت بانوان» پاسخگوی تأخیر ۴۸۵ روزه خویش باشد، گفت: این لایحه پس از مطرح‌ شدن و به جریان افتادن در دوره جدید قوه قضائیه به دولت ارسال شده است. دست از سر ما خانمها بردار رئیسی_جلاد۶۷
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

پایگاه اطلاع‌رسانی دولت ـ پادخخخخخ... خود دولت مجوز صادر کرده =))) صف_مرغ مشکل نبود البته! ebtekarm_ir اصلاً تابلو نیست صف مرغ سفرهای نوروزی مترو ، اتوبوسها خوبه اول خودش را معرفی کنه🤣😂🤣😂🤣
منبع: PadDolat - 🏆 18. / 51 ادامه مطلب »

پایگاه اطلاع‌رسانی دولت ـ پاد
منبع: PadDolat - 🏆 18. / 51 ادامه مطلب »

پایگاه اطلاع‌رسانی دولت ـ پادواعطی جون میدونی روحانی کیه اصلا؟؟؟ بشناسیش دیگه چنین خزعبلاتی نمیبافی وعده های آقای روحانی برای امروز که چه عرض کنم، برای ۲۰ سال آینده هم توهمی است خالق آن عوامفریبی بنفش در سال ۹۶ هر که بود در نتیجه طراحی وعده های محال به قول خودتان امروز آبرو برای حسن آقا باقی نگذاشته رفع تحریم ها؟ حفظ ارزش پول؟ رفع بیکاری؟ رفع فقر مطلق؟ اصلا چه بود که وعده نداد ar_moezi خدایا کی 28 خرداد میاد اینا برن گم شن خدایا اگر رییسی رای نیاورد خودت ظهور کن مرسی
منبع: PadDolat - 🏆 18. / 51 ادامه مطلب »