مهرعلیزاده: رئیسی رقیب من است

مهرعلیزاده: رئیسی رقیب من است

05/06/2021 02:56:00 ب.ظ

مهرعلیزاده: رئیسی رقیب من است

محسن مهرعلیزاده رقیب خود در انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری را ابراهیم رئیسی معرفی کرد.

وی ادامه داد: همچنین تلاش می‌کنم آنهایی که در این صحنه حاضر شدند، اما آشنایی با این موارد ندارند را با این عرصه آشنا کنم؛ چرا که عرصه‌ای مشکل است و باید سابقه، تجربه و تحصیلاتشان به این کار بخورد.مهرعلیزاده در پاسخ به این پرسش که رقیب اصلی خود را کدام کاندیدا می‌دانید؟ گفت: فکر کنم تنها آقای رئیسی فردی باشد که بر اساس نظرسنجی‌ها می‌تواند رقیب من باشد.

افغانستان و چین کانون مذاکرات وزیر خارجه آمریکا با همتای او در هند خواهد بود در دوازدهمین شب اعتراضات، تظاهرات به کرج رسید: از کرج تا خوزستان، اتحاد اتحاد ستاد هماهنگی اقتصادی دولت در شرایط سخت تحریم و جنگ اقتصادی، نقش ستاد جنگ را ایفا کرد/ تامین زندگی و معیشت مردم محور اصلی تصمیم گیری‌ها در ستاد اقتصادی دولت بوده است ادامه مطلب: خبرگزاری ایسنا »

پایگاه اطلاع‌رسانی دولت ـ پاد

الان کشور در این اوضاع یه مشکل بزرگی داره که از هزاران مشکلات دیگه هم بزرگتره،اونم اینه محاکمه نشدن افرادی که در این چند سال فسادها و دزدی‌ها کردن و بسیار دروغهایی به مردم گفتند،به وضوح معلومه بزرگترین مشکل کشور الان اینه،وقتی این افراد محاکمه شوند تمام مشکلات کشور برطرف میشود.

رئیسی: امام خمینی (ره) ظلم و فساد را برنمی‌تابیدندسید ابراهیم رئیسی در حاشیه مراسم تجدید بیعت با آرمان‌های امام خمینی (ره) در حرم مطهر و در جمع خبرنگاران گفت: «خط امام (ره)، خط دلدادگی به خدا و توجه به مردم و رفع دغدغه‌های آنان است.» امام گه خورد با تو جاکش خب اگه میگفت مثلا رجایی ظلم و ستم رو برنمی‌تابید، داشت تیکه به روحانی مینداخت؛ اما نادان وقتی میگی خمینی برنمی‌تابید داری به ارباب و مولات تیکه میندازی :))) انصافا خیلی گیجه :))) امام فقط ی چیز دیگ اش بر می تابید متاسفانه

رئیسی در رقابت گفتمانی و دوقطبی پیروز انتخابات خواهد شدحسین الله‌کرم، رئیس شورای هماهنگی انصار حزب‌الله در گفت‌گو با اعتمادآنلاین:رئیسی در رقابت گفتمانی و دوقطبی پیروز خواهد شد / مشارکت گفتمانی در انتخابات۱۴۰۰ بین ۵۰ تا ۶۵ درصد است/در صورت عدم انصراف کاندیداهای اصولگرا، انتخابات به دور دوم کشیده خواهد شد

زاکانی: رقیب من فساد و ناکارآمدی استکاندیدای انتخابات ریاست جمهوری گفت که رقیب من فساد، ناکارآمدی، قبیله سالاری و غیرشایسته سالاری است. ان شاءالله بتوانم حق ملت را بگیرم. این حرف از بی سوادی اوست رقبا اهداف مشترک دارند 😂 از اثر مهرپیشانیت مبارزه با فساد را شروع کن.

دعوت از مردم برای حضور مسئولانه پای صندوق‌های رای /فرصت بسیار کوتاه استسخنگوی ستاد مرکزی محسن مهرعلیزاده در بیانیه‌ای با اشاره به اینکه برخی افراد در تریبون‌های رسمی عدم مشارکت را بی‌اهمیت می‌دانند، عنوان کرد: انتخابات سیزدهم نیز سریع تر از آنچه که فکر می‌کنید به پایان خواهد رسید اما اثراتش فراتر از ۴ سال بر سرنوشت و زندگی ما و فرزندانمان تاثیر خواهد نهاد و این زنگ خطری‌ است که نباید آن را دست کم پنداشت‌.

مهرعلیزاده: جبران یعنی حضور همه سلایق در صحنه حق‌الناسیکی از کاندیداهای انتخابات ریاست جمهوری اظهار کرد: بیانات ‎آیت‌الله خامنه‌ای در جریان عدم احراز صلاحیت برخی از چهره‌های با سابقه نظام، تاکید برجفا و ظلم بر آنهاست.

مهرعلیزاده: وزارت خارجه را به جایگاه واقعی خود بر می‌گردانمکاندیدای انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری گفت: برجام که برخواسته از خرد جمعی و اراده همه تصمیم‌گیران آینده‌نگر و دلسوز نظام جمهوری اسلامی است، یک قرارداد یک روزه یا چند ساعته نیست. برجام توافقی چند دهه ای است و باید از این دستاورد بزرگ دیپلماسی حراست کرد. جایگاهش کجاست؟ خودتونم میدونید هیچ کاری کنید الکی وعده وعید الکی ندید همتون قربانی میدان میشید اینم از بقیه اسکول ها چیزی کم نداره.یک بار میگه ایمنی گله ای رو متوقف و همه مردم رو سه ماهه واکسیناسیون می کنم. یکبار میگه وزارت خارجه رو به جایگاه واقعی خودش بر می گردونم یک بار میگه همه وزرای من زیر ۴۵ سال خواهند بود..انگار نمیدونه در کدوم کشور کاندیدای ریاست جمهوری شده!!