مهاجرت غیر قانونی از طریق کانال مانش سه برابر شدە است | DW | 04.01.2022

14/10/1400 11:59:00 ب.ظ

تعداد مهاجرانی کە بە طور غیر قانونی از طریق کانال مانش خود را به بریتانیا رساندەاند، در سال ٢٠٢١ سه برابر شده است. وزارت کشور بریتانیا می‌گوید، سال گذشته بیش از ٢٨٣٠٠ نفر از این طریق وارد این کشور شده‌اند.

تعداد مهاجرانی کە بە طور غیر قانونی از طریق کانال مانش خود را به بریتانیا رساندەاند، در سال ٢٠٢١ سه برابر شده است. وزارت کشور بریتانیا می‌گوید، سال گذشته بیش از ٢٨٣٠٠ نفر از این طریق وارد این کشور شده‌اند. دویچه وله فارسی را در اینستاگرام دنبال کنید روز سوم آذر (۲۴ نوامبر) غرق شدن قایق حامل پناهجویان در...

دویچه وله فارسی را در اینستاگرام دنبال کنید روز سوم آذر (۲۴ نوامبر) غرق شدن قایق حامل پناهجویان در کانال مانش منجر به مرگ ۲۷ نفر شد. در بین قربانیان ۱۶ نفر کرد عراقی و چهار نفر افغان بوده‌اند. بوریس جانسون، نخست‌وزیر بریتانیا در این باره گفت که از این تراژدی"وحشت‌زده" شده است.

نجات از دریا گالری تصویری از پناهجویانی راهی ناکجاآباد ۴۰درصد از پناهجویان کودک هستند. یک‌میلیون و ۱۰۰هزار نفر از اقلیت روهینگیا به دلیل اعمال خشونت ارتش میانمار پا به فرار گذاشته و به بنگلادش گریخته‌اند. اردوگاه آوارگان"کوکس بازار" یکی از بزرگ‌ترین اردوگاه‌های جهان است. به گفته سازمان"دهکده‌های کودکان اس‌اواس"، خشونت، قاچاق انسان و مواد مخدر، کارگری کودکان و کودک‌همسری در حال افزایش است.

نبود چشم‌انداز گالری تصویری از پناهجویانی راهی ناکجاآباد جنگ داخلی در منطقه تیگرای اتیوپی تازه‌ترین بحران پناهجویی را به‌وجود آورده است. ۹۰درصد از جمعیت این منطقه اینک به کمک‌های انسان‌دوستانه وابسته است. یک‌میلیون و ۶۰۰هزار نفر، از جمله ۷۲۰هزار کودک به سودان فرار کرده‌اند.

ادامه مطلب:
DW فارسی »

euronews - اخبار بین المللی در مورد کره شمالی

کره شمالی | فهرست کلیه مقاله‌های منتشر شده نوسط یورونیوز در زمینه‌های بین‌االمللی، اقتصاد، سیاست، علم و شیوه زندگی ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

نخست‌وزیر بریتانیا نسبت به از دست رفتن زمان در مذاکرات برجام هشدار دادبوریس جانسون در دیدار با نخست‌وزیر اسرائیل گفته که بریتانیا خواهان احیای «کامل» برجام است و برای نیل به آن، ایران باید با حسن نیت عمل کند.

بیش از ۲۸ هزار مهاجر در سال گذشته با عبور از کانال مانش خود را به بریتانیا رساندندمقام‌های بریتانیا با انتشار گزارشی از ورود ۲۸هزار و ۳۹۵ مهاجر در سال ۲۰۲۱ از سواحل کانال مانش به این کشور خبر دادند. این شمار نسبت به سال ۲۰۲۰ بیش از سه برابر شده است. مناسفانه درطول سه دهه گذشته اروپاییهاخصوصا انگلیس سیاستهاش زیزسایه امریکاقرارگرفته ناتوبازوی امریکاوسیاستهای تجاوزگرانه اش شده واروپااستقلالش راازدست داده.جنگهای سی سالگذشته که امریکامستقیم وغیرمستقیم درغرب اسیا وشمال افریقا براه انداخته اوارگی ومهاجرت رابرای مردم منطقه باعث شده

رئیس سازمان برنامه و بودجه ایران: از سال آینده ارز دو نرخی نداریمدولت هنوز مشخص نکرده است که قیمت ارز تک‌نرخی چه میزان خواهد بود، اما نرخ ارز نیمایی در حال حاضر حدود ۲۵ هزار تومان و نرخ آزاد دلار بیش از ۲۹ هزار تومان است. خـــاک برسرت دکتراستاد مهندس لیسانسیه پرستاراموزگاردانشمند دانشجو که چهلو سه ساله یکمشت مسلمون کوسکش کثافت خونخوار متعفن بی سواد شپشوی تخم صیقه اشغالکر غارت گردزد قاتل برشما دانش اموختگام حکومت کنه خاک برسرت ایران خفته اسلام زده یارانه خوار عرب پرست گشنه خفته بر ابر گنج جهان هموطنان، قدرت های جهانی تنها با تجزیه بلافاصله ایران راضی به سقوط رژیم خواهند بود، زیرا میدانند که مردم ما از کمونیسم و اسلام گذر کرده و بیشتر ایرانیان خواهان بازگشت پادشاهی هستند. کشورهایی مانند قطر ایده آل غرب است زیرا کوچک اند و پول نفت را دوباره در غرب سرمایه گذاری میکنند.

از سرگیری ادامه دور هشتم مذاکرات وین از عصر امروزاز سرگیری ادامه دور هشتم مذاکرات وین از عصر امروز دور هشتم مذاکرات وین که همزمان با آغاز سال نو میلادی به مدت سه روز متوقف شده بود از عصر امروز (دوشنبه) در هتل کوبورگ از سر گرفته می‌شود.

یکسال پس از حمله به کنگره؛ نگرانی آمریکایی‌ها از آینده دموکراسیبر اساس دو نظرسنجی که نتایج آن روز یکشنبه منتشر شد، یک سال پس از حمله خشونت‌آمیز طرفداران دونالد ترامپ به ساختمان کنگره آمریکا، بسیاری از آمریکایی‌ها عمیقا نگران سلامت دموکراسی خود هستند.

سقوط بیت کوین به کانال 46 هزار دلار پس از یک سال پر فراز و نشیب- اخبار اقتصاد جهان - اخبار اقتصادی تسنیم | Tasnimسقوط بیت‌کوین به کانال ۴۶ هزار دلار قیمت بیت‌کوین در اولین روزهای سال جاری میلادی به روند نزولی خود ادامه داده و به کانال ۴۶ هزار دلار سقوط کرده است Bitcoin