منع دسترسی به سایت‌های چند بانک از داخل ایران به خاطر تحریم‌های آمریکا

  • 📰 isna_farsi
  • ⏱ Reading Time:
  • 9 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 7%
  • Publisher: 63%

منع دسترسی به سایت‌های چند بانک از داخل ایران به خاطر تحریم‌های آمریکا شماری از بانک‌های آمریکایی و انگلیسی امکان دسترسی به سایت‌های خود را به کاربران ایرانی نمی‌دهند.

ایران اخبار, ایران سرفصلها

به گزارش ایسنا، برخی از بانک ها در راستای اجرای مجموعه قوانین معروف به تحریم های نظام مالی ایران یا IFRS که توسط دفتر کنترل دارایی خارجی وزارت خزانه داری آمریکا ( OFAC) وضع شده اند، اجازه دسترسی به سایت های خود را از طریق IP های ایرانی نمیدهند.این بانک انگلیسی که در سال ۱۹۶۹ تاسیس و مقر اصلی آن در شهر لندن قرار دارد، پیش‌تر به خاطر آن چه نقض تحریم های آمریکا علیه ایران وکوبا خوانده شده بود توسط وزارت خزانه داری آمریکا جریمه سنگینی شد.

این بانک با تاکید بر پایبندی خود به تحریم های اقتصادی آمریکا گفت است تنها اجازه دسترسی به سایت خود از نقاطی را می دهد که در حوزه کشورها و قلمروهای تحریم شده آمریکا نباشند.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

این که چیز جدیدی نیست

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

معترضان به نژادپرستی به مجسمه یکی دیگر از پادشاهان بلژیک حمله کردنددر روزهای گذشته تظاهرکنندگان به مجسمه‌های لئوپولد دوم، یکی دیگر از پادشاهان پیشین بلژیک حمله کرده بودند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

کالیفرنیا؛ مظنون حمله به پاسگاه پلیس در رویارویی مسلحانه از پای درآمدمقامات پلیس شهرستان سن لوئیس اوبیسپو می گویند مظنون حمله و شلیک بسوی ماموران پلیس در جدال با نیروهای پلیس کشته شده است. منظورتان این هست که هر کسی مسلحاته به پاسگاه پلیس حمله کرد، باید با او قاطعانه برخورد کرد! یک سوال: اگر این اتفاق در ایران هم می افتاد همین نظر را داشتید؟
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

نگرانی اتحادیه اروپا از الحاق کرانه باختری به اسرائیل
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

واکنش وزیر دادگستری ترکیه به انتقادات مقامات آمریکا از حکم صادره درباره متین توپوزوزیر دادگستری ترکیه به انتقادات مقامات آمریکا از صدور حکم حبس برای متین توپوز، از کارکنان محلی سرکنسولگری این کشور در استانبول واکنش نشان داد. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

افزایش محبوبیت «بربادرفته» در «آمازون» پس از توقف نمایش اینترنتی در «اچ‌بی‌او» به دلیل محتوای نژادپرستانهبه دنبال مرگ جرج فلوید و اعتراضات گسترده به نژادپرستی در آمریکا، شبکه پخش اینترنتی «اچ بی او مکس» (به انگلیسی: HBO Max
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

«دا ۵ خون»؛ تجربه سیاهپوستان آمریکا از جنگ ویتنام به روایت اسپایک لیفیلم «دا ۵ خون» قرار بود برای اولین بار در جشنواره فیلم کن امسال به نمایش درآید.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »