منصوریان سرمربی تراکتور شد

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 8 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 7%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

استانبول/ خبرگزاری آناتولی مدیران تیم فوتبال تراکتور با علیرضا منصوریان، سرمربی سابق ‌تیم‌های فوتبال استقلال و ذوب‌آهن ایران به توافق رسیدند.

به گزارش خبرگزاری «ایسنا»، منصوریان که میانه‌های فصل گذشته به دلیل نتایج ضعیف از ذوب‌آهن جدا شده بود، جانشین ساکت الهامی در تیم تراکتور شد.

گفتنی است تراکتور چهارمین تیم علیرضا منصوریان در لیگ برتر است و او پیش از این هدایت تیم‌های فوتبال نفت تهران، استقلال و ذوب‌آهن را بر عهده داشت.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 11. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

منصوریان سرمربی تراکتور شدمنصوریان سرمربی تراکتور شد علیرضا منصوریان، سرمربی سابق استقلال و ذوب‌آهن به عنوان سرمربی جدید تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز منصوب شد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

منصوریان سرمربی تراکتور شدمنصوریان سرمربی تراکتور شد علیرضا منصوریان، سرمربی سابق استقلال و ذوب‌آهن به عنوان سرمربی جدید تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز منصوب شد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

توافق نهایی تراکتور با منصوریان- اخبار فوتبال ایران - اخبار ورزشی تسنیم - Tasnimتوافق نهایی تراکتور با منصوریان علیرضا_منصوریان برای هدایت تیم فوتبال تراکتور با مسئولان این تیم به توافق نهایی رسید
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

بازی زشت مدیران استقلال؛ استراماچونی سند رو کرد/ پیشنهادی رد نکردم چرا که پیشنهادی به من نشد!سرمربی ایتالیایی محبوب هواداران استقلال، در واکنشی اینستاگرامی سند بزرگی علیه مدیران این تیم رو کرد. استراماچونی_را_برگردانید بازی زشت وزیر ورزش که با قانون من در آوردی اجازه بازگشت استراماچونی رو نداد لعنت به رسانه های ناپاک از جمله خبرگزاری ایلنا
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

استراماچونی: هواداران بدانید همه چیز ساختگی بوده استاستراماچونی: هواداران بدانید همه چیز ساختگی بوده است، من امروز خیلی عصبانی هستم به‌نظر می‌رسد که فدراسیون مجوز را رد کرده است من هیچ‌وقت پیشنهادی را رد نکردم چون هیچ پیشنهادی ارسال نشده بود
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

از اتاق تاریک تا صادرات مویرگیامروز وزیر_نفت در مجلس حاضر شد | آنچه را که در میان بیژن زنگنه و نمایندگان مجلس گذشت، در این گزارش ببینید
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »