منصوری: به سختی به تیم ملی رسیدم و راحت آن را از دست نمی‌دهم/ قلعه‌نویی حق دارد از ما انتقاد کند

  • 📰 ilnanews
  • ⏱ Reading Time:
  • 34 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 17%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

حضور بانوان در ورزشگاه جای نگرانی ندارد منصوری: به سختی به تیم ملی رسیدم و راحت آن را از دست نمی‌دهم/ قلعه‌نویی حق دارد از ما انتقاد کند

مرتضی منصوری در گفتگو با خبرنگار ورزشی ایلنا در خصوص دعوت شدنش به اردوی تیم ملی اظهار داشت: واقعاً اتفاق خوبی بود و خوشحالم که توانستم مزد زحماتم و تلاشم را بگیرم و کادرفنی تیم ملی من را دیدند. پیش از این یک بار قرار بود به تیم ملی دعوت شوم و در زمان کی‌روش در فهرست اولیه حضور داشتم ولی در فهرست نهایی نبودم. هیچ وقت نا امید نشدم و حالا هم که این فرصت را که به سختی به دست آوردم همه تلاشم را می‌کنم که آن را نگه دارم.

مدافع سپاهان در مورد دیدار مقابل ذوب آهن هم گفت: بازی سختی داشتیم و کیفیت ذوب آهن هیچ تناسبی با جایگاه این تیم در جدول رده‌بندی ندارد و آنها از بهترین تیم‌های لیگ هستند و دیدید که چقدر ما را در دقایقی اذیت کردند ولی خب ما باهوش‌تر و با تجربه‌تر عمل کردیم و نکاتی که کادرفنی به ما گفتند را در زمین انجام دادیم و توانستیم به گل برسیم و پیروز شویم.

وی در مورد بسته ماندن دروازه سپاهان در 6 دیدار گذشته هم گفت: اتفاق خیلی خوبی است و فکر می‌کنم کار مهمی توسط تیم سپاهان انجام داده شده که از نوک حمله تا دروازه‌بان در آن سهیم هستند. البته قصد نداریم بیش از حد به این موضوع فکر کنیم و تمرکزمان گرفته شود و اولویت و اصل کار برتری سپاهان و کسب 3 امتیاز در بازی‌ها است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 10. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

کمتر از ۵ درصد از مردم یک روستای لردگان مبتلا به ویروس HIV هستندشهرکرد- ایرنا- استاندار چهارمحال و بختیاری گفت: بنا بر گزارش وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی با انجام آزمایش از یک هزار و ۳۰۰ نفر از جمعیت روستای لردگان ، کمتر از ۵ درصد مردم این روستا مبتلا به ویروس HIV هستند و تحت مشاوره و درمان قرار گرفته‌اند. رئیسی، معاون بهداشت وزیر بهداشت: تا الان در چنار_محمودی لردگان کمتر از ۷۰ نفر مبتلا به HIV شناسایی شده‌اند و حداکثر تا فردا کل آمار مبتلایان مشخص میشود، پیشبینی ما اینست حداکثر ۵% روستا (یعنی زیر ۹۰ نفر) مبتلا باشند. خوب این آمار که نیاز به غائله ندارد.
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »

خون و خشونت، پاسخ حکومت به تجمع مردم لردگان در اعتراض به ابتلا به ویروس اچ‌آی‌وی
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

لیست جوان تیم ملی، بدون چند ستاره برای روز افتتاحیه حضور زنانفکر کنم انقلاب شه استادیوم
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

کاپیتان تیم ملی کاراته ایران فینالیست شدرزيتا عليپور در نيمه نهایی با غلبه بر نماينده مطرح مصر دومین فینالیست تیم زنان ایران در کاراته‌ وان روسیه شد
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »

حمید استیلی سرمربی تیم ملی امید شدحمید استیلی پس از برگزاری جلسه‌ای در فدراسیون فوتبال سرمربی تیم ملی امید شد از اول هم معلوم بود پروژه ی حمید خان استیلی!
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

سوشا مکانی: جرو بحث قلعه‌نویی و تارتار سو تفاهم بود/ همیشه حاشیه دنبال من بوده است/ از هیچ رفتار گذشته‌ام پیشمان نیستم/ امیدوارم همیشه بهترین‌ها به تیم ملی دعوت شونداز اسم نفت فقط بی‌پولی‌اش به من رسیده است سوشا مکانی: جرو بحث قلعه‌نویی و تارتار سو تفاهم بود/ همیشه حاشیه دنبال من بوده است/ از هیچ رفتار گذشته‌ام پیشمان نیستم/ امیدوارم همیشه بهترین‌ها به تیم ملی دعوت شوند
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »