منزل کاپیتان منچستریونایتد تهدید به بمب‌گذاری شد

01/02/1401 11:08 ب.ظ

منزل کاپیتان منچستریونایتد تهدید به بمب‌گذاری شد العربيه_فارسى

22 آوریل ,2022: 12:00 صبح GSTرسانه بریتانیایی «بی‌بی‌سی» در خبری اختصاصی اعلام کرد که هری مگوایر، کاپیتان منچستریونایتد ایمیلی در خصوص بمب‌گذاری منزل شخصی‌اش دریافت کرده است.گزارش‌ها حاکی از آن است که مگوایر به‌همراه همسر و دو فرزندش در منطقه چشایر شهر منچستر زندگی می‌کند.کاپیتان شیاطین سرخ پس از دریافت این پیام، موضوع را به پلیس محلی گزارش داده است.

گزارش‌ها حاکی از آن است که مگوایر به‌همراه همسر و دو فرزندش در منطقه چشایر شهر منچستر زندگی می‌کند.کاپیتان شیاطین سرخ پس از دریافت این پیام، موضوع را به پلیس محلی گزارش داده است. در ساعات اخیر، نیروهای پلیس با حضور در منزل هری مگوایر، اقدامات لازم جهت بررسی‌های محیطی را انجام داده‌اند و تاکنون مورد مشکوکی گزارش نشده است.

پلیس چشایر در اطلاعیه‌ای تایید کرد که کاپیتان شیاطین سرخ تنها یک روز پس از شکست سنگین 4 بر صفر منچستریونایتد مقابل لیورپول این تهدید‌ها را دریافت کرده است. سخنگوی تیم ملی فوتبال انگلیس در این رابطه گفت: «بدیهی است که امنیت خانواده و اطرافیانش اولویت شماره یک هری است. او به طور معمول به آماده‌سازی خود برای بازی آخر هفته ادامه خواهد داد و ما در حال حاضر در مورد جزئیات بیشتر اظهارنظر نخواهیم کرد.»

ادامه مطلب:
AlArabiya_Fa »

عراق به مقابله با دخالت‌های نظامی ترکیه در خاک خود تهدید کرددر واکنش به تاکید مجدد رجب طیب اردوغان، رئیس جمهوری ترکیه مبنی بر ادامه عملیات نظامی این کشور در شمال عراق و سوریه، وزارت خارجه عراق ادعاهای آنکارا مبنی بر

وزارت دفاع روسیه مدعی «آزادسازی» ماریوپل شد؛ پوتین تبریک گفتوزارت دفاع روسیه روز پنج‌شنبه، یکم اردیبهشت، مدعی شد که تمام نواحی شهر بندری ماریوپل در جنوب اوکراین، به جز کارخانه فولاد آزووستال، به تصرف نیروهای روسی درآمده است.

شیوع مرموز هپاتیت در میان کودکان اروپایی؛ منشاء بیماری مشخص نیستبنا به اعلام مرکز پیشگیری و کنترل بیماری‌ها در اروپا، موارد ابتلای کودکان به هپاتیت با منشاء نامعلوم ابتدا در بریتانیا و سپس در چهار کشور اروپایی دیگر شناسایی شد. زیبایی‌های اروپا🤣😂 این چه طرز خبر نوشتنه؟! یعنی نوع جدیده؟ چرا این جمله رو آخرش بنویسی و فرار کنی؟؟؟؟

چه خطری زنان ایرانی را تهدید می‌کند؟چه خطری زنان ایرانی را تهدید می‌کند؟ در سال ۱۴۰۵ حدود ۸۰ درصد زنان ایرانی دچار کم‌تحرکی می‌شوند؛ اتفاقی که سلامت خانواده‌های ایرانی را به طور جدی تهدید می‌کند و این غفلت جز بازی با آتش نیست!

زلنسکی: به نبرد با روس‌ها در شرق اوکراین ادامه خواهیم دادولودیمیر زلنسکی، رئیس‌جمهوری اوکراین، سه‌شنبه 19 آوریل، از آغاز حمله روسیه به شرق این کشور خبر داد.اظهارات زلسنکی پس از آن بیان شد که گزارش‌هایی از وقوع

ساعت شروع فعالیت بانک‌ها در ایام شب‌های قدرطبق مصوبه هیئت وزیران مبنی بر اینکه کارکنان دستگاه‌های اجرایی در روزهای پنجشنبه (۱ اردیبهشت) و دوشنبه هفته آینده با ۲ ساخت تأخیر در محل کار خود حضور می‌یابند تصحیح میکنم ساعت

22 آوریل ,2022: 12:00 صبح GSTرسانه بریتانیایی «بی‌بی‌سی» در خبری اختصاصی اعلام کرد که هری مگوایر، کاپیتان منچستریونایتد ایمیلی در خصوص بمب‌گذاری منزل شخصی‌اش دریافت کرده است.

گزارش‌ها حاکی از آن است که مگوایر به‌همراه همسر و دو فرزندش در منطقه چشایر شهر منچستر زندگی می‌کند.کاپیتان شیاطین سرخ پس از دریافت این پیام، موضوع را به پلیس محلی گزارش داده است.

در ساعات اخیر، نیروهای پلیس با حضور در منزل هری مگوایر، اقدامات لازم جهت بررسی‌های محیطی را انجام داده‌اند و تاکنون مورد مشکوکی گزارش نشده است.

پلیس چشایر در اطلاعیه‌ای تایید کرد که کاپیتان شیاطین سرخ تنها یک روز پس از شکست سنگین 4 بر صفر منچستریونایتد مقابل لیورپول این تهدید‌ها را دریافت کرده است.

سخنگوی تیم ملی فوتبال انگلیس در این رابطه گفت: «بدیهی است که امنیت خانواده و اطرافیانش اولویت شماره یک هری است. او به طور معمول به آماده‌سازی خود برای بازی آخر هفته ادامه خواهد داد و ما در حال حاضر در مورد جزئیات بیشتر اظهارنظر نخواهیم کرد.»

مگوایر 29 ساله، به‌دلیل عملکرد ناامیدکننده‌اش در تیم‌ باشگاهی و ملی، بارها از سوی رسانه‌ها و چهره‌های سرشناس ورزشی مورد انتقاد قرار گرفته است.