منتظرم پسرم با تهران ارتباط برقرار کند/ بورریس ایران را به خاطر تاریخ بلندبالایش ستایش می‌کند

  • 📰 ilnanews
  • ⏱ Reading Time:
  • 34 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 17%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

پدر بوریس جانسون: منتظرم پسرم با تهران ارتباط برقرار کند/ بورریس ایران را به خاطر تاریخ بلندبالایش ستایش می‌کند

به گزارش ایلنا به نقل از پایگاه اینترنتی شبکه خبری پرس‌تی‌وی، «استنلی جانسون»، پدر نخست‌وزیر جدید بریتانیا، گفت که منتظر است پسرش «با ایران ارتباط برقرار کند.»

«بوریس جانسون»، نخست‌وزیر بریتانیا، روز گذشته -چهارشنبه- به‌طور رسمی زمام امور را در این کشور به دست گرفت. وی گفت: «بوریس آدمی است که درکی بی‌نظیر از تاریخ دارد. این برای او از اهمیت بسیاری برخوردار است.» پدر نخست‌وزیر بریتانیا ادامه داد: «ایران برای او بسیار اهمیت دارد، بنابراین تلاش خواهد کرد شانس ارتباط طولانی با کشوری با این تاریخ بی‌مانند را داشته باشد.»

وی در پاسخ به این‌که واکنش جانسون در قبال ماجرای توقیف یک نفتش بریتانیایی از سوی سپاه پاسداران در تنگه هرمز چه خواهد بود، گفت: «به گمانم، بهترین کار این است که بگوییم ما کشتی شما را آزاد می‌کنیم و شما هم کشتی ما را آزاد کنید. به همین راحتی...»

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 10. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

بیژن کیان در ارتباط با تلاش برای استرداد فتح‌الله گولن محکوم شدبنابه گزارش ها هیات منصفه ای فدرال در آمریکا روز سه شنبه بیژن رفیقیان، شریک مایکل فلین مشاور سابق امنیت ملی دولت ترامپ، را در دو مورد اتهام گناهکار شناخته است. زیبا کلام کجاست ببینه خاک بر سر ترکیه که بازم گوش به فرمان امریکاس چقدر ترامپيستا گندشون درمياد😂
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

انگلیس خواهان درگیری با ایران نیست/ مسیر دیپلماسی باید باز باشدنماینده دائمی بریتانیا در سازمان ملل: انگلیس خواهان درگیری با ایران نیست/ مسیر دیپلماسی باید باز باشد
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

هشدار آمریکا به شرکت‌های هوانوردی بین‌المللی درباره همکاری با ایران | DW | 24.07.2019وزارت خزانه‌داری آمریکا در گزارشی تازه به 'اقدامات بی‌ثبات‌کننده' برخی شرکت‌های هواپیمایی ایرانی اشاره کرده و نسبت به انتقال 'غیر مجاز' کالا و خدمات به این شرکت‌ها به شدت هشدار داده است.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

مالک نفتکش توقیف شده بریتانیا در ایران با خدمه خود تماس گرفتشرکت سوئدی مالک نفتکش بریتانیایی توقیف شده در ایران، اعلام کرد که برای نخستین بار با خدمه نفتکش خود تماس گرفته و با آن‌ها صحبت کرده است. \r\n به گزارش رویترز، این شرکت اعلام کرده است که همه ۲۳ خدمه این حالم از انگلی های جهان خوار بهم میخوره مخصوصا وقتی فهمیدم یکدست ملکه مثله خامنه مصنوعیه و کانادا مستعمره انگلیس هست فهمیدم اسهال طلبان انگلوفیل هستند مبارکه
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

مارک اسپر: آماده مذاکره بدون پیش‌شرط با ایران هستیم/ آزادی کشتیرانی در تنگه هرمز اولویت ماستوزیر دفاع آمریکا: *آماده مذاکره بدون پیش‌شرط با ایران هستیم *آزادی کشتیرانی در تنگه هرمز اولویت ماست *یکی از اهداف کلیدی واشنگتن؛ ممانعت از 'فعالیت‌های تحریک‌کننده' ایران است پیش شرط مذاکرات صداقت دررفتاروگفتارمی باشد!! امنیت خلیجمون هم اولویت ماست ،اولویت هاتو اینجا خرج نکن اگرمی خواهیدمذاکره کنیدخسارات وارده به ایران رادر40سال گذشته بپردازیدودکترین تجاوزبه کشورها وتسلط وطلم به ملتها راازبنامه های خودحدف کنیدکه ان به زیان همه کشورهاازجمله خودامریکاست که خودمعلول جهالت است.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

آیا موضع جانسون درباره ایران با سرنوشت نفتکش بریتانیایی محک می‌خورد؟بوریس جانسون چهارشنبه پس از دیدار با ملکه بریتانیا رسما کارش را در مقام نخست وزیری آغاز کرد و یکی از نخستین چالش‌های پیش روی او در سیاست خارجی سرنوشت نفتکش بریتانیایی است که هفته گذشته توسط سپاه پاسداران ایران توقیف شد. قوزه بالا قوز عنگلستان
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »