منتجب نیا: حضور در انتخابات در شرایط شیوع کرونا انگیزه خیلی قوی می‌خواهد

  • 📰 isna_farsi
  • ⏱ Reading Time:
  • 42 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 20%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

منتجب‌نیا، دبیرکل حزب جمهوریت ایران اسلامی با اشاره به تاثیر کرونا بر کاهش مشارکت در انتخابات۱۴۰۰ ، گفت: انگیزه خیلی قوی می‌خواهد که مردم خطر کرونا را به جان خریده و در صف رای گیری حاضر شوند

حجت الاسلام رسول منتجب نیا در گفت و گو با ایسنا با اشاره به تاثیر کرونا بر فعالیت های سیاسی کشور، اظهار کرد: احزاب مقید به برگزاری جلسات شورای مرکزی، کمیته ها و دفاتر خود هستند اما به دلیل شیوع کرونا، بسیاری از جلسات یا برگزار نشده یا از طریق فضای مجازی برگزار می شود، ولی تبادل نظر و گفت و گوها از طریق فضای مجازی تاثیر جلسات حضوری را ندارد.

وی ادامه داد: حزب جمهوریت یک مزیت نوپایی است که هنوز پروانه آن صادر نشده بود که کرونا شایع شد و ما موفق نشدیم جلسات حزب را حضوری برگزار کنیم البته در تلاش هستیم تا اواخر هفته آینده جلسه ای با رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار کنیم. این فعال سیاسی با بیان اینکه این شرایط اگر ادامه یابد بر انتخابات سال آینده تاثیر خواهد گذاشت، تصریح کرد: تشکل ها و احزاب باید ساعت ها دور هم نشسته و درباره اصل انتخابات و کاندیدا ها تبادل نظر کنند، اما وقتی امکان برگزاری جلسه نباشد، اثر منفی بر فعالیت های سیاسی و انتخاباتی می گذارد.

منتجب نیا خاطر نشان کرد: این وضعیت بر میزان مشارکت هم اثر منفی دارد، زیرا مسئولان و متخصصین مردم را از حضور در اجتماعات برحذر کرده اند و مردم هم خطر حضور در اجتماعات را متوجه شده اند و چه بسا از ترس کرونا در صف رای حاضر نشوند. انگیزه خیلی قوی می خواهد که مردم خطر را به جان خریده و در صف رای گیری حاضر شوند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 2. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

کرونا در ایران؛ ستاد اجرایی فرمان امام: آزمایش موفق واکسن کرونا در ایران!
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

۲۲۱ فوتی جدید کرونا در کشور/ بستری ۲۰۰۴ تن در ۲۴ ساعت گذشتهآمار قربانیان کرونا در کشور از مرز ۱۵ هزار نفر عبور کرد *تعداد مبتلایان جدید: ۲۶۲۱ نفر *تعداد فوت شدگان جدید: ۲۲۱ نفر ‌ *تعداد کل مبتلایان: ۲۸۴۰۳۴ نفر *تعداد بهبود یافتگانِ ترخیص شده: ۲۴۷۲۳۰ نفر *تعداد فوت شدگان: ۱۵۰۷۴ نفر
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

مدیرکل سازمان جهانی بهداشت در پاسخ به پمپئو: در دوره کرونا سیاست باید قرنطینه شودآقای پمپئو در آن جلسه مدعی شده که سازمان جهانی بهداشت تحت اختیار چین بوده و مقصر اصلی مرگ بریتانیایی‌ها در اثر ابتلا به ویروس کرونا همین سازمان است.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

قایق، دوچرخه یا سوار بر اسب: سفرهای عجیب و غریب به سوی خانه در دوران کرونادر روزهایی که هواپیماها زمینگیر شده بودند و مرزها بسته، افرادی مجبور شدند سفرهایی طولانی و عجیب و غریب را پشت سر بگذرانند تا دوباره به خانه‌هایشان بازگردند.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

تغییر موضع ترامپ در قبال شیوع کرونا: اوضاع بدتر می‌شود، ماسک بزنیدنانسی پلوسی: ترامپ اشتباهاتش را دربارۀ چگونگی برخورد با شیوع کرونا پذیرفت
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

آخرین آمار کرونا در برزیل، مکزیک و هند
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »