منبع درآمد ندارم/ شرایط برای ورزشکاران معلول خیلی سخت است

  • 📰 isna_farsi
  • ⏱ Reading Time:
  • 28 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 15%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

ملی‌پوش دوومیدانی معلولان: *منبع درآمد ندارم *بعضی از روزها مجبورم با پراید کار کنم *شرایط برای ورزشکاران معلول خیلی سخت است *حمایت نمی‌شویم و به ما اهمیت نمی‌دهند *برای کسب مدال به تغذیه مناسب و مکمل احتیاج داریم اما وقتی پولی نباشد باید چه کار کنیم؟

هادی کاییدی در گفت‌وگو با ایسنا اظهار کرد: حمایت نمی‌شویم و به ما اهمیت نمی‌دهند و شرایط زندگی برای ورزشکاران معلول خیلی سخت است.

کاییدی با اشاره به رقابت‌های جهانی سال گذشته در امارات تصریح کرد: رکورد تمرین من ۱۲ متر و ۲۴ سانتی‌متر بود اما در مسابقه صندلی و طریقه نشستن و پرتاب تغییر کرده بود که من نتوانستم مدال بگیرم چون تا شروع مسابقات این موضوع را به ما نگفته بودند و ششم شدم. وی تاکید کرد: مسئولان فقط قبل از مسابقه ما را می‌شناسند و بعد از آن دیگر کاری ندارند و ما را به حال خودمان رها می‌کنند و این در حالی است که بیشتر ورزشکاران معلول شغل و منبع درآمدی ندارند و برای کسب مدال در مسابقات بین‌المللی به تغذیه مناسب و مکمل احتیاج داریم اما وقتی پولی نباشد باید چه کار کنیم؟

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 2. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

رئیس مجلس ترکیه: کشف گاز طبیعی یک نقطه عطف تاریخی برای ملت‌مان استرئیس مجلس ترکیه: کشف گاز طبیعی یک نقطه عطف تاریخی برای ملت‌مان است
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

مایکل مکال: بازگرداندن تحریم‌های بین‌المللی علیه ایران اکنون یک «گام ضروری» استمایکل مکال: بازگرداندن تحریم‌های بین‌المللی علیه ایران اکنون یک «گام ضروری» است مایکل مکال شامگاه ۳۰ مرداد در بیانیه‌ای گفت: «ایالات متحده ماه‌ها برای مذاکره جهت تمدید تحریم‌های تسلیحاتی ایران تلاش کرد، اما اعضای شورای امنیت تمایلی به توافق نداشتند.»
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

مورگان اورتگاس: جمهوری اسلامی ایران بزرگترین حامی حکومتی یهودستیزی در جهان استمورگان اورتگاس: جمهوری اسلامی ایران بزرگترین حامی حکومتی یهودستیزی در جهان است سخنگوی وزارت خارجه آمریکا روز پنجشنبه ۳۰ مرداد در توئیتی رژیم جمهوری اسلامی ایران را بزرگترین حامی حکومتی یهودستیزی در جهان خواند.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

ریچارد هاس: یکجانبه‌گرایی آمریکا را بیشتر از ایران منزوی کرده استرییس شورای روابط خارجی آمریکا: «آمریکا اول» به راستی به «آمریکا تنها» تبدیل شده است. سیاست خارجی یکجانبه‌گرایی آمریکا را بیشتر از ایران منزوی کرده است. خروج از برجام و سپس تلاش برای بهره‌بری از مزایایش کاری نشدنی است
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

غرضی: فروش اوراق نفت به مردم غیرقانونی و غیرشرعی استمحمد غرضی، وزیر نفت دوران جنگ، در گفت‌وگو با اعتمادآنلاین:فروش اوراق_نفت به مردم غیرقانونی و غیرشرعی است/در روزهای جنگی توانستیم بازار نفت‌مان را به خوبی تنظیم کنیم این مطلب را اینجا_بخوانیم👇
منبع: EtemadOnline - 🏆 9. / 59 ادامه مطلب »

روابط عمومی فرودگاه مهرآباد: انفجاری در مهرآباد رخ نداده استتکذیب انفجار در مهرآباد | روابط عمومی فرودگاه مهرآباد تهران، شایعه وقوع انفجار و آتش سوری در این فرودگاه را تکذیب کرد
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »