مناقشه رد صلاحیت‌ها؛ عقب‌نشینی شورای نگهبان و مصلحی؟ | DW | 15.06.2021

25/03/1400 01:19 ب.ظ

در آستانه برگزاری انتخابات ریاست جمهوری ایران فشارها بر شورای نگهبان تشدید شده است. علیرضا اعرافی، یکی از اعضای شورای نگهبان در ارتباط با اظهارات اخیر مصلحی در مورد رد صلاحیت هاشمی گفت که این مباحث 'در حال بررسی' است.

در آستانه برگزاری انتخابات ریاست جمهوری ایران فشارها بر شورای نگهبان تشدید شده است. علیرضا اعرافی، یکی از اعضای شورای نگهبان در ارتباط با اظهارات اخیر مصلحی در مورد رد صلاحیت هاشمی گفت که این مباحث 'در حال بررسی' است. در آستانه برگزاری انتخابات ریاست جمهوری ایران فشارها بر شورای نگهبان تشدید شده است. علیرضا اعرافی، یکی از اعضای شورای نگهبان در ارتباط با اظهارات اخیر مصلحی در مورد رد صلاحیت هاشمی گفت که این مباحث"در حال بررسی" است.

تا انتخابات ریاست جمهوری ایران تنها چند روز مانده است. اظهارات اخیر حیدر مصلحی، وزیر اطلاعات دولت احمدی‌نژاد در مورد رد صلاحیت علی‌اکبر هاشمی رفسنجانی در انتخابات ۱۳۹۲ به انتقادات از عملکرد شورای نگهبان افزوده است.

حال شورای نگهبان و خود مصلحی در تلاش"آرام کردن" فضا هستند. به گزارش سایت خبری انتخاب، علیرضا اعرافی، یکی از اعضای شورای نگهبان روز سه‌شنبه ۲۵ خرداد (۱۵ ژوئن) در ارتباط با اظهارات اخیر مصلحی گفت، شورا در حال بررسی مسئله بوده و نتیجه بررسی‌ها در طی روزهای آینده توسط سخنگوی شورای نگهبان اعلام خواهد شد. headtopics.com

اگر هاشمی رفسنجانی رو تایید صلاحیت بکنند، من رای میدم. چون آخوند خوب آخوند مرده‌اس

حالایه انقورتی (عنغورتی) پیدامیکردید

این اخوندارامردم حالا حالا زود هست بشناسن فقط کسانیکه در شهرهای مذهبی زندگی می‌کنند میدانند که اخوند چه کثافت خدانشناسی هست دراین ۴۳سال مردم زیرو روی روحانیت فریبکار رادیده اند قدیمها میگفتن میان اخوندا آدم حسابی پیدانمیشود ۴۳سال ماکه ندیدیم

ادامه مطلب:
dw_persian »

این را همه دنیا میدانند که اختیار مملکت افتاده دست یک عده که اختیار ادرار خودشان را هم ندارند بترسید از ان روزی که این مردم خروش کنند به صغیر و کبیر شما رحم نخواهند کرد و نسل کل خاندان شما را از روی زمین برمیدارند تر و خشک با هم خواهید سوخت احتمالا صلاحیت رفسنجانی را تایید می کنند! اینکه اون دنیا است فرقی ندارد!

حالا که دارین بررسی میکنید ، لطفا رشوه گیری و فروش صندلی های مجلس و نیز پرونده های دزدی و اختلاس قالیباف رو هم بررسی کنید! جنتی هفته های اخر عمرت ببین چه بی ابرو شدی!!

به کدخدایی توصیه می‌کنم استعفا دهد/ لاریجانی شورای نگهبان را به گوشه رینگ برده است/ زاکانی یک درصد رای خود را قاب کند تا همیشه بداند میزان محبوبیتش چقدر استکنشگر سیاسی اصولگرا با اشاره رد صلاحیت‌های شورای نگهبان و بیانیه لاریجانی،‌ تاکید کرد: برادرانه به کدخدایی توصیه می‌کنم اگر واقعاً فکر می‌کند روش شورای نگهبان نادرست و ناعادلانه بوده و به گفته لاریجانی منطبق بر قانون و بیانات رهبری نیست، استعفا دهد.

در نظرسنجی ها میزان مشارکت با فاصله ده درصدی بین ۳۷ تا ۴۷ درصد استمعاون سیاسی وزیر کشور درباره میزان مشارکت در انتخابات گفت: بخشی از نظرسنجی ها در فضای مجازی در اختیار همه است و البته فاصله ده درصدی در نظرسنجی ها وجود دارد و اختلافی بین ۳۷ تا ۴۷ درصدی وجود دارد. از دستگاه های نظرسنجی دعوت کرده و درباره این اختلاف سوال کرده ایم. تو همون مرحله اول وقت زیاد میارین 😂😂😂 که اونم ۳۰ درصدش بخاطر اجبار سربازان به رای دادنه و ۱۰یا ۱۵ درصدم خودتونید وزارت کشور عین سال ۹۶ انگلک ندهد به دور دوم کشیده نمیشه . حوزه هایی که بدون تعرفه ماندند را که فراموش نکردید.

آلمان در معرض تغییرات اقلیمی شدید است | DW | 14.06.2021آلمان باید در آینده با پدیده نوسانات شدید آب‌وهوایی مانند گرمای شدید، خشکی و باران‌های سیل‌آسا دست و پنجه نرم کند. بر اساس یک تحلیل کارشناسان، هر سال مناطق و حوزه حیاتی بیشتری در معرض تغییرات_اقلیمی قرار می‌گیرند.

خطیب‌زاده: در مورد رفع تمامی تحریم‌های ذیل برجام توافق شده است | DW | 14.06.2021سخنگوی وزارت خارجه ایران به پرسش‌های خبرنگاران در باره موضع و موقعیت ایران در مذاکرات وین پاسخ گفت. مدیرکل آژانس بین‌المللی انرژی اتمی گفته است که بدون توافق با ایران، آژانس 'پرواز کورکورانه‌ای' خواهد داشت.

همتی :اگر در کار رئیس جمهور دخالت نشود، اختیاراتش کافی استکاندیدای انتخابات ریاست جمهوری تصریح کرد که اگر در کار رئیس جمهور دخالت نشود، اختیاراتش کافی است. این 'اگر' را ۴۳ سال است که کاشته اند اما هنوز سبز نشده! و در جمهوری اسلامی سبز نخواهد شد! اگر دخالت شود چه؟ غيب ميگي!؟

واکسن تولید داخل موثرترین و بی خطرترین واکسن در جهان استوزیر بهداشت: واکسن تولید داخل موثرترین و بی خطرترین واکسن در جهان است هیچ شهروند ایرانی به دلیل کووید یا غیرکووید پشت در 'آی سی یو'، سرگردان نشد زمانی که ویروس انگلیسی وارد کشورهای جهان شد همان هفته اول بیماران را در زمین‌های چمن و خیابان‌ها رها می‌کردند وزیر بهداشت سعید نمکی طی هشت سال با اجازه ملا روحانی و ملا خامنه ای شده : قاتل زنجیره ای در ایران که فقط کرونا به عمد در ایران بشود و قبرستان ها بیمارستان ها را فقط از ایرانی های بی گناه پر کرده است بدانید تمام این کارهاتون ذخیره امواتتان می شود چقدر نفرین ابدی بهتون می کنن آن سمت و وزارتی که همه ی شرافت انسانی و پزشکیت را روی آن قمار کردی رو به اتمامست حال در پایان این تراژدی تلخ و غیر انسانی جز روسیاهی چیزی دستگیرت نمیشود خفه‌شو انقدر ابروی نداشته خودتو بیشتر نبر‌‌‌. گاو