مناقشه ارسال سلاح؛ احضار سفیر آلمان به وزارت خارجه اوکراین | DW | 22.01.2022

  • 📰 dw_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 37 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 18%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

وزارت خارجه اوکراین به دلیل مخالفت آلمان با ارسال تسلیحات به این کشور و همچنین اظهارات جنجالی فرمانده نیروی دریایی آلمان، سفیر این کشور در کی‌یف را احضار کرد.

وزارت خارجه اوکراین روز شنبه ۲ بهمن اعلام کرد که مقام‌های دولت این کشور در گفت‌وگو با آنکا فلدهوزن، سفیر آلمان در اوکراین، به صراحت اعلام کرده‌اند که اظهارات فرمانده نیروی دریایی آلمان ''کاملا غیرقابل قبول'' است.

در همین خصوص، سخنگوی وزارت دفاع آلمان نیز گفت که سخنان شونباخ، «با مواضع این وزارتخانه مطابقت ندارد».وزارت خارجه اوکراین همچنین در جریان احضار سفیر آلمان،"ناامیدی عمیق" خود را از مخالفت آلمان برای تحویل تسلیحات به اوکراین ابراز کرد. دمیترو کولبا، وزیر خارجه اوکراین اما برلین را به ''تشویق'' اقدامات پوتین و تضعیف اتحاد در میان کشورهای غربی متهم می‌کند.خبرگزاری آسوشیتدپرس نیز می‌نویسد که با وجود بالا گرفتن تنش میان آلمان و اوکراین، دولت آلمان فعلا اقدامی برای خروج کارمندان سفارت خود و خانواده‌های آنها از کی‌یف انجام نمی‌دهد.

پیشتر روزنامه بیلد، چاپ آلمان گزارش داده بود که وزارت خارجه این کشور بر روی طرح خارج کردن بستگان کارمندان سفارت آلمان از اوکراین کار می‌کند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

قصه ای ملا نصرالدین که اتمی شود و بزور .کسی مفت هم شنیده نخواهد توانست

دم پوتین گرم بزنه خارتون بگاد 😂😘🍆🍆🍆

ای پدر گاز (انرژی) بسوزه آلمانی ها شدن بره روسیه خوبه.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 7. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

اولین «بسته امنیتی» آمریکا به کی‌یف رسید؛ آلمان: فعلا به اوکراین تسلیحات ارسال نمی‌کنیموزیر دفاع آلمان می‌گوید کشورش برخلاف بریتانیا و چندین کشور دیگر اروپایی در حوزه بالتیک، فعلا برنامه‌ای برای ارسال تسلیحات نظامی به اوکراین ندارد. خایه نمیکنه گاز بی گاز 😂😂🍆🍆🍆
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

پاسخ سجادی به ورود تماشاگران به ورزشگاه‌ها: هنوز به قطعیت نرسیده‌ایموزیر ورزش و جوانان گفت: درباره ورود تماشاگران به ورزشگاه‌ها هنوز به قطعیت نرسیده‌ایم اما بزودی اعلام می‌شود.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

چین برای اولین بار نفت ایران را با نام این کشور خرید | DW | 21.01.2022چین برای اولین بار رسما اعلام کرد نفت ایران را با نام خود این کشور و بدون پنهان کاری خریداری کرده است. به گفته یک منبع آگاه چین قصد دارد با این کار قیمت جهانی نفت را پایین بیاورد. خاک بر سرت آیت‌الله بایدن😄😄😄 اولین اثر قرار داد ۲۵ساله … معلوم نیست کجای ایران بهشون دادند . تا زمانی که ما متحدان چون چین و روسیه و.. داریم ایران سر خم نخواهد کرد.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

آغاز ارسال پیامک به ۲۷۲ هزار نفر مشمول مالیات بر خودروی لوکسمعاون فناوری‌های سازمان امور مالیاتی اظهار داشت: تعداد کل مشمولان مالیات بر خودروهای ۲۷۲ هزار نفر برای ۵۴۷ هزار خودرو در کل کشور هستند که ارسال پیامک را با ارسال برای ۱۵ هزار مشمول آغاز کرده‌ایم و به طور مستمر به این عدد اضافه می‌شود و به زودی برای تمام ۲۷۲ هزار مشمول پیامک ارسال می‌شود خودرو لوکس از چقدر به بالا میشه ؟
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

آمریکا ۹۰ تن محموله نظامی به اوکراین ارسال کرد | DW | 22.01.2022شامگاه جمعه ۲۱ ژانویه یک هواپیمای باری ایالات متحده که ۹۰ تن تسلیحات و تجهیزات نظامی حمل می‌کرد‌، در فرودگاه کی‌یف به زمین نشست. پیشتر نیز بریتانیا موشک ضد تانک به اوکراین فرستاده بود. به 🥚م بسیار هم عالی Activision عزیز دل ! سوژه بعدی برای ساخت سری جدید Call of duty جور شد .
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

آمار رسمی کرونا در ایران؛ شناسایی بیشترین مبتلایان به امیکرون در نیمه غربی کشوربنا بر اعلام وزارت بهداشت ایران در روز شنبه آمار جان‌باختگان کرونا در یک شبانه‌روز گذشته افزایش و شمار مبتلایان جدید در این بازه زمانی کاهش یافته است.
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »