مناظره فرصت خوبی است که نشان دهد برخی‌ها تغییر عقیده داده‌اند/ حافظه تاریخی مردم که پاک نشده است/ یک سطر از حمایت زاکانی از برجام بیاورند آن را به قیمت بالا می‌خریم

  • 📰 ilnanews
  • ⏱ Reading Time:
  • 43 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 21%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

حاضری در گفت‌وگو با ایلنا: مناظره فرصت خوبی است که نشان دهد برخی‌ها تغییر عقیده داده‌اند/ حافظه تاریخی مردم که پاک نشده است/ یک سطر از حمایت زاکانی از برجام بیاورند آن را به قیمت بالا می‌خریم

علی محمد حاضری در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا، درباره وعده‌های برخی از نامزدهای انتخاباتی مانند ارائه یارانه ۴۵۰ هزار تومانی از سوی محسن رضایی و احیای برجام توسط علیرضا زاکانی گفت: این افراد را پیش از آنکه با این وعده ها بشناسیم باید با اقدامات، مواضع و دیدگاه‌هایی که در گذشته از این افراد مشاهده کردیم، رصد کنیم.

وی در پاسخ به سوالی مبنی بر این‌که امروز مشاهده می‌کنیم شخصی مانند جلیلی از فیلترینگ توئیتر گله می‌کند در صورتی که در زمان فیلترینگ این شبکه اجتماعی ایشان خود دبیر شورای عالی امنیت ملی بودند، آیا نگرش افرادی مانند جلیلی تغییر کرده است، بیان کرد: مساله مهم در این میان این است که خیلی‌ها مانند جلیلی هنگامی که می فهمند مطلوبیت‌ها و انتظارات مردم چیست مواضعی همسو با آن ها اتخاذ می کنند که اشتباه می‌کنند زیرا مردم حافظه تاریخی شان را از دست نداده‌اند.

وی در پاسخ به این سوال که سیر مناظرات به کدام سمت و سو پیش خواهد رفت و کدام جریان می‌تواند از فرصت آن‌ها استفاده کند، گفت: مهم این است که مجموعه این انتخابات با همه مهندسی‌هایی که انجام شد یک رقابتی برای موضوعات و مباحثی است که تاکنون جریان اصولگرایی آنها را نفی کرده و مطرح شدن دوباره آن‌ها در جامعه باعث می‌شود افراد این جریان هرکدام‌شان روی دست یکدیگر بلند شوند برای این‌که چیزی را بگویند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

مشتي دلقك مزدرو رژيم تبهكار جاعش ابراهيم_رئيسی_جلاد کشتار۶۷ دهه۶۰ خامنه_اي_كفتار نه‌_به‌_جمهوری‌_اسلامي راي_بي_راي

مناظره جاهلان شرکای اشرار فرقه فارسیسم می بایستی بر اساس تغییر و تحول و کنارگذاشتن علوم جاهلیت و هویت دروغین و تشگیلات فرقه و گذار به هویت و مدنیت بزرگ مشترک علوم طبیعی خردمندانه'حضوریکتائی'ملتهای موسسان ایران ایرانیان ده هزارساله تدوین،برگزار میشد نه با شوخیهای جاهلان فرقه.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 10. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

متاسفم که صدا و سیما تدبیری برای ناشنوایان اتخاذ نکرده استنامزد سیزدهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری گفت: متاسفم که صداوسیما تدابیری برای استفاده ناشنوایان از مناظرات اتخاذ نکرده است. تنها‌ جاهلی که در بین ۷ جاهل ایرانشهری شرکای اشرار فرقه فارسیسم میتواند احتمالاً از باتلاق علوم جاهلیت و هویت دروغین و تشگیلات شئونیزم فارسی خارج شود و این بساط را کنار بگذارد و ایرانیان را از جاهلیت شئونیزم فارسی فرقه فارسیسم اشغالگر ایران نجات دهد مهر_علیزاده است. h0d3r_fa کاش زودتر تذکر می دادین، که تا مناظره این مشکل نباشه شنواها که رای_بی_رای هستند شانستون رو میخواهید رو ناشنواها که راحت هستند و صدای نحس اوباش خامنه ای رو نمیشنوند امتحان کنید؟
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

آمریکا: هیچ مدرکی که نشان دهد اشیاء پرندۀ مرموز متعلق به فرازمینی‌ها است، یافت نشدمقامات اطلاعاتی و نظامی ایالات متحده بیش از هر چیز از این موضوع نگران هستند که این پدیده‌های مرموز به گونه‌ای با چین و روسیه در ارتباط باشند. مال خودشه چون مال خودشون بوده لابد
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

کسی که می‌گوید در انتخابات شرکت نکنید به دنبال نابودی کشور استمعاون هماهنگ کننده سپاه گفت: آن کسی که می‌گوید در انتخابات شرکت نکنید به دنبال نابودی کشور است و اگر مردم پای صندوق نیایند باید تابع تصمیمی باشند که دیگران برای آنها گرفته شده است. یه جوری میگید که داره باورم میشه مردم انتخاب میکنند،برید از کشور بیرون کسکشها خفه شو نقدی خفه بابا
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

آیا حمایت از یک فرد خاص در دستور کار قرار گرفته است؟نامزد سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری گفت: اینک که به هر دلیل از جمله شائبه مهندسی انتخابات با حذف تعدادی از افراد صالح در فرآیند انتخابات روبرو هستیم، تا جایی که از کنار فرمایش رهبری مبنی بر لزوم جبران جفا و ظلمی که بر برخی از آنها رفته است، به راحتی عبور می‌کنند، پرسش این است که این امر چگونه از سوی طراحان وضعیت موجود توزیع می‌شود؟ آیا حمایت از یک فرد خاص در دستور کار قرار گرفته است؟
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

دعوت از مردم برای حضور مسئولانه پای صندوق‌های رای /فرصت بسیار کوتاه استسخنگوی ستاد مرکزی محسن مهرعلیزاده در بیانیه‌ای با اشاره به اینکه برخی افراد در تریبون‌های رسمی عدم مشارکت را بی‌اهمیت می‌دانند، عنوان کرد: انتخابات سیزدهم نیز سریع تر از آنچه که فکر می‌کنید به پایان خواهد رسید اما اثراتش فراتر از ۴ سال بر سرنوشت و زندگی ما و فرزندانمان تاثیر خواهد نهاد و این زنگ خطری‌ است که نباید آن را دست کم پنداشت‌.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

آیا حمایت از یک فرد خاص در دستور کار قرار گرفته است؟/ آقای رئیسی چه تضمینی می‌دهید که ریاست جمهوری را هم به سودای مقام بالاتر رها نکنید؟نامزد سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری گفت: اینک که به هر دلیل از جمله شائبه مهندسی انتخابات با حذف تعدادی از افراد صالح در فرآیند انتخابات روبرو هستیم، تا جایی که از کنار فرمایش رهبری مبنی بر لزوم جبران جفا و ظلمی که بر برخی از آنها رفته است، به راحتی عبور می‌کنند، پرسش این است که این امر چگونه از سوی طراحان وضعیت موجود توزیع می‌شود؟ آیا حمایت از یک فرد خاص در دستور کار قرار گرفته است؟
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »