مناظره نامزدهای نخست‌وزیری بریتانیا با ازهوش رفتن مجری برنامه متوقف شد

05/05/1401 12:21 ب.ظ

مناظره نامزدهای نخست‌وزیری بریتانیا با ازهوش رفتن مجری برنامه متوقف شد جزئیات بیشتر:

ر مناظره سه شنبه شب ۲۶ ژوئیه ریشی سوناک و لیز تراس، ناگهان صدای بلندی شنیده شد کیت مک‌کن، مجری برنامه، بی‌هوش شد تراس که بیهوش شدن مجری برنامه را دید، وحشت زده گفت: «اوه، خدای من» تاک تی‌وی، بعدتر اعلام کرد حال خانم مک‌کن خوب است اما به توصیه پزشک برنامه ادامه پیدا نکرد.این اتفاق نیم ساعت پس از شروع برنامه رخ داد.

در این برنامه تراس و سوناک راجع‌به مالیات، افزایش هزینه زندگی و تامین مالی سیستم بهداشتی بریتانیا به مناظره پرداختند.

ادامه مطلب:
euronews_pe »

😂😂اینها که فقط برای کودک کوشی قهرمان هستن حتا از نام پوتین هم ترس دارند. گوه پوتین رو میخواستن بخورن که خفه شدن

معمای ۷۰ ساله استرالیا حل شد؛ مقتولی که عبارت فارسی «تمام شد» در جیب داشت شناسایی شدکشف هویت مقتول که «سومرتون من» نام داشت از سال ۱۹۴۸ تاکنون یکی از معماهای حل‌نشدنی پلیس استرالیا به نظر می‌رسید. ابهام در چگونگی مرگ، حمل یک کاش غلطهای تایپی و نگارشیتون رو کم میکردید: در جستجوی 'وی' نه در جستجوی وب Friedrish

تراس و سوناک یکدیگر را در آستانه مناظره به نرمش در مقابل چین متهم کردندریشی سوناک، وزیر دارایی پیشین بریتانیا می‌گوید پکن از «تهاجم فاشیستی» روسیه به اوکراین حمایت می‌کند. شما حامیان تروریسم باید یک یکی نابود شوید درود بر چین

هنرمند ترکیه‌ای «بهترین خواننده پاپ» ایران شدتندیس بهترین خواننده پاپ جشنواره حافظ ایران به طور مشترک به الیاس یالچینتاش و فرزاد فرزین برای قطعه ماسک تعلق گرفت. - خبرگزاری آناتولی

کاهش سطح صادرات گازپروم منجر به افزایش قیمت گاز طبیعی در اروپا شدبهای هر مگاوات ساعت گاز در معاملات بورس گاز تی تی اف هلند (TTF) از ۱۹۰ یورو فراتر رفت. به این ترتیب قیمت گاز تی تی اف هلند به سطح خود در روزهای ابتدایی پس از آغاز تهاجم نظامی روسیه به اوکراین رسیده است.

علت انتشار دود در پرواز سیرجان مشخص شدعلت انتشار دود در پرواز سیرجان مشخص شد بر اساس اطلاعات بدست آمده، علت بروز حادثه در پرواز سیرجان-تهران، نقص فنی در سیستم هیدرولیک هواپیما بوده و بخار آب به همراه بوی سوختگی در کابین منتشر شده است نه دود.

هنرمند ترکیه‌ای «بهترین خواننده پاپ» ایران شدهنرمند_ترکیه‌ای «بهترین خواننده پاپ» ایران شد تندیس بهترین خواننده_پاپ جشنواره حافظ ایران به طور مشترک به الیاس_یالچینتاش و فرزاد فرزین برای قطعه ماسک تعلق گرفت 🎥 🎥 🖊️

در مناظره سه شنبه شب ۲۶ ژوئیه ریشی سوناک و لیز تراس، دو نامزد نهایی رهبری حزب محافظه کار بریتانیا و نخست وزیر آتی این کشور ناگهان صدای بلندی شنیده شد و کیت مک‌کن، مجری برنامه، بی‌هوش شد. این اتفاق زمانی افتاد که خانم تراس در پاسخ به سوال مک‌کن مبنی بر همراهی مردم با سیاست دولت بریتانیا در حمایت از اوکراین گفت: «هزینه عدم مقابله با پوتین بسیار بالا خواهد بود. زیرا اگر او در جنگ با اوکراین پیروز شود، متوقف نخواهد شد و به مبارزه با دموکراسی و آزادی ادامه می‌دهد»

تراس که بیهوش شدن مجری برنامه را دید، وحشت زده گفت: «اوه، خدای من»

تاک تی‌وی، بعدتر اعلام کرد حال خانم مک‌کن خوب است اما به توصیه پزشک برنامه ادامه پیدا نکرد.این اتفاق نیم ساعت پس از شروع برنامه رخ داد. در این برنامه تراس و سوناک راجع‌به مالیات، افزایش هزینه زندگی و تامین مالی سیستم بهداشتی بریتانیا به مناظره پرداختند.

این دومین مناظره انتخاباتی این دو در رقابت بر سر جانشینی بوریس جانسون، که در هفتم ژوئیه از رهبری حزب محافظه‌کار استعفا داد، بود.لینک کپی پیست کد امبد ویدیو: