منابع العربیه: سازمان اطلاعات عراق روح‌الله زم را به سپاه تحویل داد

  • 📰 AlArabiya_Fa
  • ⏱ Reading Time:
  • 46 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 22%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

منابع العربیه: سازمان اطلاعات عراق روح‌الله زم را به سپاه تحویل داد العربية

امنیتی عراق روح‌الله زم، روزنامه‌نگار مخالف ایران و موسس رسانه‌ آمد‌نیوز را در فرودگاه بغداد دستگیر کرده و به سازمان حفاظت اطلاعات سپاه پاسداران تحویل دادند.

هنگام مراجعه زم به کنسولگری عراق، چهار نفر که گمان می‌رود نیروهای محافظتی بوده‌اند، او را همراهی کرده‌اند. او چند روز پس از دریافت ویزا به عمان پایتخت اردن و از آنجا به بغداد رفته و دستگیر شد. نهادی که زم را دستگیر کرده، او را در اختیار خود نگاه داشته و پس از آن زم را در اختیار سپاه پاسداران قرار داده و سپاه نیز او را با هواپیما به ایران برد.

ون درمول همچنین از مقامات ایران خواست درباره اوضاع رولان مارشال و فریبا عادل‌خواه، دو پژوهشگر فرانسوی زندانی در ایران توضیح دهند و برای پایان دادن به این اوضاع اقدامات فوری انجام دهند. مازیار شواهدی عرضه کرد که نشان می‌دهد شیرین روح‌الله زم را قانع کرده به عراق رفته و 15 میلیون یورو از دفتر آیت‌الله علی سیستانی دریافت کند.»

نجفی در ادامه گفت: «من هیچ دیداری را برای او هماهنگ نکردم و عراق محل اقامت من نبود اما من هم به عراق دعوت شدم. او مهمان آیت‌الله سیستانی مبود بلکه مهمان برخی اعضای دفتر او بود و قرار بود با آنها دیدار کند.»

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 12. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

المیادین: روح‌الله زم در اربیل عراق دستگیر شدشبکه المیادین به نقل از منابع عراقی اعلام کرده روح‌الله زم سرشبکه آمدنیوز در اربیل عراق دستگیر شده است. براساس این گزارش، زم پس از نشست با مسئولان امنیتی سفارت فرانسه راهی اربیل شده تا با برخی همکاران خود نشستی داشته باشد که در این شهر بازداشت شده است قانون شناسنامة براي خارجيان تصويب شد يا نة
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

آیا بازداشت روح‌الله زم از سوی سپاه پاسداران «آدم‌ربایی دولتی» است؟بعد از بیانیه اطلاعات سپاه پاسداران مبنی بر «هدایت» روح‌الله_زم فعال سیاسی مقیم فرانسه به داخل ایران و دستگیری او گمانه‌زنی‌های بسیاری در زمینه نحوه دستگیری و انتقال او به ایران وجود دارد. یادداشتی از دانیال راستین، کارشناس ارشد حقوق بین‌الملل لطفا اینقدر این مهره و مزدور جمهوری فاشیستی آخوندی رو بزرگ و با جمهوری اسلامی همراهی نکنید، ایشون هیچگونه سواد سیاسی و تاریخی نداشت و کارش این بود که یادداشت های جمهوری اسلامی رو بخونه. رئیس سازمان سیا رو که دستگیر نکردن، به مامور بیسواد خودشون گفتن برگرد، اون هم برگشت. مواظب باشین تو لندن دستگیر نشین یه وقت😅 آدم ربایی یعنی قاشقچی
منبع: IranIntl - 🏆 3. / 63 ادامه مطلب »

فرانسه بازداشت روح‌الله زم در ایران را محکوم کردفرانسه بازداشت روح‌الله زم در ایران را محکوم کرد. در پی ورود و دستگیری روح الله زم رخ داد : ❇فرانسه دومین «روح الله» رو هم به ایران فرستاد. ✅این پدیده هر چهل سال یک بار در فرانسه نسبت به کشور ایران رخ می‌دهد!! ✴به این پدیده روحولوف می گویند✴😂😂 معاون وزیر خارجه گینه_بیسائو و فرماندار مالاگالاسی و البته شاهزاده دوم لیختن_اشتاین هم این امر را محکوم نموده است..😂😂 فرانسه محل امنی برای جاسوسان، خائنین، منافقین و براندازان است. hsr
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

مهسا رازانی: همسرم روح‌الله زم را بیستم مهر از بغداد ربودندمهسا_رازانی، همسر روح‌الله_زم، گفت که او در سفری از طریق فرودگاه پاریس و توقف در فرودگاه امان به عراق،بامداد ۲۰مهر به فرودگاه بغداد رسید،بعد از۲۴ساعت که در دسترس نبود در مکالمه‌ای غیرمعمول گفت سلامت است و یک روز بعد خبر ربودن و بازداشت او اعلام شد. 😔 زن جوانی فرستاده؟ چی شده؟ زم احمق وقتی میرفت عراق فکر نکرد دولت عراق قرارداد همکاری با ج ا جهت سرکوب معترضان در هر دو کشور رو داره؟!!!
منبع: IranIntl - 🏆 3. / 63 ادامه مطلب »

صدور مجوز سفر اربعین برای بیش از ۱۲۰هزار مشمول سربازیرییس سازمان وظیفه عمومی ناجا از صدور مجوز سفر به عراق در ایام اربعین برای بیش از ۱۲۰ هزار نفر از مشمولان سربازی خبر داد. منم بودم جزوشون دمشون گرم زود اوکی کردن
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

روح‌الله زم پناهندگی فرانسه را داشتوزارت خارجه فرانسه اعلام کرد که روح الله زم پناهندگی فرانسه را داشته است.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »