منابع عراقی: پایگاه اسپایکر با پهپاد ناشناس هدف قرار گرفت

  • 📰 IRNA_1313
  • ⏱ Reading Time:
  • 39 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 19%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

پایگاه اسپایکر با پهپاد ناشناس هدف قرار گرفت | منابع عراقی بامداد سه شنبه به دنبال وقوع دو انفجار در پایگاه اسپایکر اعلام کردند که یک فروند پهپاد این پایگاه را هدف قرار داده است

وبگاه الاخباریه و چند رسانه دیگر عراق در خبری فوری اعلام کردند که پایگاه اسپایکر با یک فروند پهپاد ناشناس مورد حمله قرار گرفته است.

در همین حال، تارنمای «السومریه نیوز» اواخر وقت دوشنبه در خبری به نقل از یک منبع امنیتی نوشت که انفجارهای پایگاه اسپایکر ناشی از منفجر شدن جعبه های مهمات بود که منجر به وقوع آتش سوزی شد. کمیته امنیت رسانه عراق نیز اعلام کرد که دوشنبه شب دو انفجار در پایگاه اسپایکر روی داد و نیروهای آتش نشان موفق به خاموش کردن آتش شدند.

در بیانیه این کمیته آمده است که پایگاه التاجی در شمال بغداد با سه موشک هدف گرفته شد و موشک ها در سمت نیروهای عراقی فرود آمد. بیانیه افزوده که موشک های کاتیوشا در سایت های نیروهای ارتش عراق به زمین نشست که نخستین موشک به اسکادران پانزدهم هواپیماهای ارتش اصابت و خسارت زیادی به یکی از بالگردها وارد کرد.موشک سوم در اسکادران دوم نیروی هوایی فرود آمد، اما منفجر نشد.پایگاه نظامی اسپایکر در شمال بغداد و در شهر تکریت واقع است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 6. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

شناسایی ۸۰ درصد تجاوز به حریم منابع طبیعی توسط وزارت اطلاعاتوزیر اطلاعات: ۸۰ درصد پرونده‌های مربوط به تجاوز به منابع طبیعی با کمک وزارت اطلاعات شناسایی و رسیدگی شده است
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

تامین پایدار منابع مالی از طریق قرارداد ۲۵ ساله با چینتهران- ایرنا- رییس اتاق بازرگانی ایران و چین با بیان اینکه این دو کشور در مبادلات اقتصادی مکمل یکدیگر هستند، گفت: امروز نیاز به پایداری برای تامین منابع و شراکت در مبادلات همه جانبه را داریم که توافق‌نامه ۲۵ ساله با چین می‌تواند این خواسته را تامین کند.
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »

پایگاه التاجی بغداد با پنج موشک هدف قرار گرفتپایگاه_التاجی بغداد با پنج موشک هدف قرار گرفت | منابع عراقی دوشنبه شب از هدف گرفتن پایگاه التاجی با پنج موشک خبر دادند
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »

پایگاه اطلاع‌رسانی دولت ـ پاد
منبع: PadDolat - 🏆 18. / 51 ادامه مطلب »

وقوع انفجار در پایگاه نظامی سقر در بغداد
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

پایگاه اطلاع‌رسانی دولت ـ پاد
منبع: PadDolat - 🏆 18. / 51 ادامه مطلب »