ممنوعیت ۱۵ روزه شامل گردشگران ورودی از مرزهای هوایی نمی‌شود

04/10/1400 10:40:00 ب.ظ

وزارت گردشگری: ممنوعیت ورود ۱۵ روزه شامل گردشگران ورودی از مرزهای هوایی نمی‌شود

معاون گردشگری وزارت میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی با اشاره به مصوبات ستاد ملی مقابله با کرونا در خصوص ممنوعیت ۱۵ روزه ورود اتباع خارجی از مرزهای، زمینی، دریایی و هوایی، گفت: «این ممنوعیت شامل گردشگران ورودی از مرزهای هوایی نمی شود.» او اضافه کرد: «این موضوع از سوی مهندس ضرغامی وزیر میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی پیگیری شد و مصوبه ممنوعیت ۱۵ روزه ورود گردشگران و اتباع خارجی از مرزهای هوایی برداشته شد.

بر این اساس بند سوم مصوبه ستاد ملی مقابله با کرونا که ۲۸ آذرماه برگزار و مصوبات آن از سوی وزیر کشور به دستگاه‌ها ابلاغ شده است، امروز در جلسه این ستاد اصلاح شد.»

پیش از این در مصوبه جلسه ستاد ملی مقابله با کرونا که ۲۸ آذر برگزار شده بود، آمده بود: «ورود اتباع خارجی از مرزهای زمینی، هوایی و دریایی (به غیر از موارد قید شده در بندهای ۱ و ۲ فوق) از روز شنبه مورخ ۱۴ دی ماه ۱۴۰۰ به مدت ۱۵ روز صرفا برای گروه‌های ذیل مجاز است.

۱- دارندگان پروانه‌های اقامت معتبر جمهوری اسلامی ایران. ۲- دارندگان روادید تحصیلی (طلاب مدارس علوم دینی و دانشجویان خارجی در دانشگاه های جمهوری اسلامی ایران) ۳- دارندگان روادید ورود (شامل بازرگانان و تجار) headtopics.com

دیوونه خونه هست به قرآن

فردا

۴- دارندگان روادید با حق کار ۵- دارندگان روادید درمانی (گردشگری سلامت) ۶- دارندگان روادید سرمایه گذاری

ادامه مطلب:
خبرگزاری ایسنا »
Loading news...
Failed to load news.

آنتالیا به هدف جذب 9 میلیون گردشگر پیش از پایان سال 2021 رسیدآنتالیا؛ پایتخت گردشگری ترکیه قبل از پایان سال به هدف خود برای جذب 9 میلیون گردشگر برای سال 2021 دست یافت. - خبرگزاری آناتولی

مرزهای زمینی و دریایی خوزستان به مدت ۱۵ روز بسته شدندفرمانده قرارگاه نظارتی و عملیاتی ستاد مدیریت کرونا در خوزستان از اعمال محدودیت در مرزهای زمینی و دریایی استان خوزستان از امروز خبر داد.

310 شبه‌نظامی حوثی در حملات هوایی ائتلاف عربی در مأرب کشته شدندائتلاف عربی حمایت از دولت قانونی یمن اعلام کرد ظرف 24 ساعت گذشته در حمایت از نیروهای ارتش ملی و غیرنظامیان 36 رشته عملیات هوایی در استان مأرب یمن انجام

حملات هوایی ائتلاف عربی در پی سقوط دو راکت حوثی در مناطق جازان و نجران سعودیائتلاف عربی حمایت از دولت قانونی یمن طی حملاتی هوایی، منابع تهدیدهای صورت گرفته، مخازن نگهداری موشک‌های بالسیک و پهپادهای حوثی را در استان‌های صعده و

ممنوعیت سفر از ۱۲ کشور به ایران؛ استمداد فعالان گردشگری | DW | 24.12.2021ایران ورود مسافر از هشت کشور آفریقایی و چهار کشور اروپایی را برای ۱۵ روز ممنوع کرده است. صدور ویزای گردشگری دو ماه قبل از سرگرفته شده بود. فعالان این عرصه از سه وزارتخانه برای جلوگیری از ورشکستگی درخواست کمک کرده‌اند.

بایدن قانون ممنوعیت واردات کالاهای چینی از مبدا سین کیانگ را امضا کردجو بایدن، مصوبه کنگره آمریکا در خصوص ممنوعیت واردات کالا از منطقه سین کیانگ چین به دلیل بد رفتاری پکن با اقلیت مسلمان اویغور را امضا کرد تا این مصوبه رسماً به قانون تبدیل شود. اونوقت ما ادعای دفاع از جامعه مسلمانان جهان را داریم البته بنابر ضرورت کاردشان را هم تیز میکنیم که مسلمانان کمتر درد بکشن . واقعا مرگ بر امریکا . از منطقه سین‌کیانگ؟ یعنی اگه از چندکیلومتر اونورتر بار بزنن حله؟ ایران و خجالت میدی شیطون؟