ممنوعیت_سفر, گیلان, مازندران, گلستان, تهران

ممنوعیت_سفر, گیلان

ممنوعیت سفر به سه استان شمالی از روز شنبه

05/02/2021 01:23:00 ب.ظ

«سید تیمور حسینی»، جانشین پلیس راهور ناجا از ممنوعیت_سفر به استان‌های گیلان ، مازندران و گلستان و هفت شهر دیگر خبر داد. اخبار_ایران تهران در ایران وایر بخوانید:

به گزارشباشگاه خبرنگاران، جانشین پلیس راهور ناجا روز جمعه ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ اعلام کرد که براساس مصوبه کمیته امنیتی-انتظامی وزارت کشور از روز شنبه ۱۸ بهمن، تردد «خودروهای غیر بومی» به استان‌های مازندران، گیلان و گلستان ممنوع است.این مصوبه با هدف جلوگیری از گسترش بیماری کرونا اجرایی می‌شود و علاوه بر استان‌های شمالی، تردد خودروهای غیر بومی به شهرهای هدف شامل مشهد، اصفهان، شیراز، بندرعباس، بوشهر، جزیره قشم و کیش به دلیل مسافر پذیر بودن از شنبه ممنوع است.

واکنش آمریکا به اعتراضات ایران: خشونت علیه معترضان را محکوم می‌کنیم و کندی اینترنت را زیرنظر داریم وزارت خارجه آمریکا خشونت نیروهای امنیتی ایران علیه معترضان در خوزستان را محکوم کرد لاریجانی: با 40 درصد آرا نمی‌شود قانون اساسی دیگری جایگزین کرد

همچنین این مقامم انتظامی تاکید کرده است علاوه بر جلوگیری از ورودخودروهای غیر بومی به شهرهای اعلام شده، خودرو خاطی مبلغ پانصد هزار تومان جریمه خواهد شد.اعلام نشد است که این ممنوعیت تا چه زمانی ادامه داشته باشد. این ممنوعیت در راستای تعطیلی روز ۲۲ بهمن و برای کاهش سفرهای استانی اجرایی خواهد شد.

  ادامه مطلب: ایران وایر »

سیل کم‌سابقه در ژنگژو چین؛ در سه روز به اندازه یک سال باران بارید

وقوع سیل کم‌سابقه در شهر ژنگژو در استان هنان چین دستکم ۱۲ کشته برجا گذاشته است. ارتش برای کمک به ناحیه اعزام شده و نیروهای امدادرسان تا کنون ۲۰۰ هزار نفر را از شهر تخلیه کرده‌اند.

کاش گوش شنوایی باشد.

ابتلا به گونه انگلیسی کرونا رو به افزایش / ضرورت اعمال محدودیت سفر به استان‌های درگیرعضو کمیته علمی ستاد مقابله با کرونا با اشاره به افزایش موارد ابتلا به کرونا در کشور درباره احتمال ابتلای بهبودیافتگان گونه قبلی کرونا (ویروس ووهان)، گفت: نظر می‌رسد افرادی که پیش‌تر به بیماری مبتلا شدند و آنتی‌بادی محافظت کننده دارند آسیبی در نتیجه ابتلا به نوع بریتانیایی نخواهند دید.

دولت اسرائيل به شهروندان خود نسبت به سفر به امارات هشدار داد | DW | 29.03.2021اداره امنیت ملی اسرائيل به شهروندان این کشور درباره مسافرت توریستی به امارات و سایر کشورهای منطقه هشدار داده است. این نهاد گفته است که شهروندان اسرائیل از گزند جمهوری اسلامی ایران، یعنی خصم اصلی اسرائیل، در امان نیستند. ما فکر کردیم، اسرائیل قصد داره، برای امنیت امارات اونجا یه پایگاه نظامی بزنه! عجب؟ از چند کشور نام برده شده است که گمان می‌رود برای شهروندان اسرائیل همچنان ناامن باشند: گرجستان، جمهوری آذربایجان، ابوظبی، دبی و.... دبی و ابوظبی کشور نیستند. خارشون گ ا یی دست

آمار مرگ‌ومیرهای کرونایی در خوزستان شاید بالاتر برود/ ممنوعیت سفر به شهرهای قرمز و نارنجیسخنگوی ستاد ملی کرونا: آمار مرگ‌ومیرهای کرونایی در خوزستان شاید بالاتر برود/ ممنوعیت سفر به شهرهای قرمز و نارنجی

ممنوعیت سفر «به و از» شهرهای قرمز و نارنجی در نوروز/ اعلام رنگبندی شهرها ۲۵ اسفندمعاون وزیر کشور: *سفر به شهرها و از شهرهای با وضعیت قرمز و نارنجی کرونایی در نوروز ممنوع است *۲۵ اسفند ماه رنگ‌بندی شهرها اعلام می‌شود *چنانچه در تعطیلات وضعیت شهری تغییر کند و قرمز یا نارنجی شود، مسافرین سه روز مهلت دارند که از آن شهر خارج شوند

خیز کرونا و ممنوعیت سفر به خوزستان، گیلان، مازندران و گلستان | DW | 25.02.2021بسیاری از شهرهای استان خوزستان در وضعیت قرمز قرار دارند. ورود و خروج به این استان ممنوع اعلام شده است. وضعیت مشابهی در شهرهای گردشگری و زیارتی حاکم است. از ممنوعیت سفر به چند استان دیگر نیز سخن می‌رود.