ممنوعیت سفر به سه استان شمالی از روز شنبه

  • 📰 iranwire
  • ⏱ Reading Time:
  • 24 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 13%
  • Publisher: 63%

«سید تیمور حسینی»، جانشین پلیس راهور ناجا از ممنوعیت_سفر به استان‌های گیلان، مازندران و گلستان و هفت شهر دیگر خبر داد. اخبار_ایران تهران در ایران وایر بخوانید:

ایران اخبار, ایران سرفصلها

استان وایر - «سید تیمور حسینی»، جانشین پلیس راهور ناجا از ممنوعیت سفر به استان‌های گیلان، مازندران و گلستان و هفت شهر دیگر خبر داد.، جانشین پلیس راهور ناجا روز جمعه ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ اعلام کرد که براساس مصوبه کمیته امنیتی-انتظامی وزارت کشور از روز شنبه ۱۸ بهمن، تردد «خودروهای غیر بومی» به استان‌های مازندران، گیلان و گلستان ممنوع است.

این مصوبه با هدف جلوگیری از گسترش بیماری کرونا اجرایی می‌شود و علاوه بر استان‌های شمالی، تردد خودروهای غیر بومی به شهرهای هدف شامل مشهد، اصفهان، شیراز، بندرعباس، بوشهر، جزیره قشم و کیش به دلیل مسافر پذیر بودن از شنبه ممنوع است. همچنین این مقامم انتظامی تاکید کرده است علاوه بر جلوگیری از ورودخودروهای غیر بومی به شهرهای اعلام شده، خودرو خاطی مبلغ پانصد هزار تومان جریمه خواهد شد.این ممنوعیت در راستای تعطیلی روز ۲۲ بهمن و برای کاهش سفرهای استانی اجرایی خواهد شد.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

کاش گوش شنوایی باشد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

ابتلا به گونه انگلیسی کرونا رو به افزایش / ضرورت اعمال محدودیت سفر به استان‌های درگیرعضو کمیته علمی ستاد مقابله با کرونا با اشاره به افزایش موارد ابتلا به کرونا در کشور درباره احتمال ابتلای بهبودیافتگان گونه قبلی کرونا (ویروس ووهان)، گفت: نظر می‌رسد افرادی که پیش‌تر به بیماری مبتلا شدند و آنتی‌بادی محافظت کننده دارند آسیبی در نتیجه ابتلا به نوع بریتانیایی نخواهند دید.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

دولت اسرائيل به شهروندان خود نسبت به سفر به امارات هشدار داد | DW | 29.03.2021اداره امنیت ملی اسرائيل به شهروندان این کشور درباره مسافرت توریستی به امارات و سایر کشورهای منطقه هشدار داده است. این نهاد گفته است که شهروندان اسرائیل از گزند جمهوری اسلامی ایران، یعنی خصم اصلی اسرائیل، در امان نیستند. ما فکر کردیم، اسرائیل قصد داره، برای امنیت امارات اونجا یه پایگاه نظامی بزنه! عجب؟ از چند کشور نام برده شده است که گمان می‌رود برای شهروندان اسرائیل همچنان ناامن باشند: گرجستان، جمهوری آذربایجان، ابوظبی، دبی و.... دبی و ابوظبی کشور نیستند. خارشون گ ا یی دست
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

آمار مرگ‌ومیرهای کرونایی در خوزستان شاید بالاتر برود/ ممنوعیت سفر به شهرهای قرمز و نارنجیسخنگوی ستاد ملی کرونا: آمار مرگ‌ومیرهای کرونایی در خوزستان شاید بالاتر برود/ ممنوعیت سفر به شهرهای قرمز و نارنجی
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

ممنوعیت سفر «به و از» شهرهای قرمز و نارنجی در نوروز/ اعلام رنگبندی شهرها ۲۵ اسفندمعاون وزیر کشور: *سفر به شهرها و از شهرهای با وضعیت قرمز و نارنجی کرونایی در نوروز ممنوع است *۲۵ اسفند ماه رنگ‌بندی شهرها اعلام می‌شود *چنانچه در تعطیلات وضعیت شهری تغییر کند و قرمز یا نارنجی شود، مسافرین سه روز مهلت دارند که از آن شهر خارج شوند
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

خیز کرونا و ممنوعیت سفر به خوزستان، گیلان، مازندران و گلستان | DW | 25.02.2021بسیاری از شهرهای استان خوزستان در وضعیت قرمز قرار دارند. ورود و خروج به این استان ممنوع اعلام شده است. وضعیت مشابهی در شهرهای گردشگری و زیارتی حاکم است. از ممنوعیت سفر به چند استان دیگر نیز سخن می‌رود.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »