ممنوعیت برپایی ایستگاه صلواتی و حرکت دسته عزاداری در خیابان‌های تهران- اخبار تهران - اخبار اجتماعی تسنیم - Tasnim

  • 📰 Tasnimnews_Fa
  • ⏱ Reading Time:
  • 33 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 17%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

ایستگاه صلواتی و حرکت دسته عزاداری در تهران ممنوع فرمانداری تهران از ممنوعیت برپایی ایستگاه صلواتی و حضور دسته عزاداری در خیابان‌های پایتخت در ایام محرم خبر داد

؛ عیسی فرهادی اظهار کرد: شهر تهران به لحاظ پایتخت بودن و نزدیکی شهرهای بزرگ به تهران و مراجعات مختلفی که روزانه از استان‌های همجوار و بلعکس صورت می‌گیرد جمعیت 18 و 19 میلیونی در خود جایی داده و علاوه بر این موضوع توزیع انواع نیازهای کشور و تبادلات تجاری و وجود انبارها و کارخانجات باعث شده ترددهای زیادی در شهر تهران صورت بگیرد و با رعایت نکردن پروتکل‌های بهداشتی توسط بعضی از شهروندان ما باعت افزایش بیماران کرونا شده و متأسفانه افراد زیادی بر اثر این ویروس منحوس جان خود را از دست دادند.

فرهادی ادامه داد: با کاهش تردد جمعیت در حمل و نقل عمومی و تسهیل در رفت و آمدها با هماهنگی که با دستگاه‌ها اجرایی در این زمینه صورت گرفته و کماکان ادامه دارد یک سوم کارمندان می‌توانند با هماهنگی مدیران مربوطه از طریق دورکاری ارائه خدمت کنند. وی اضافه کرد: الزام استفاده از ماسک برای همه افراد بسیار حائز اهمیت است و تاثیر بسزایی در کنترل این بیماری که ضریب قابل توجهی از آلودگی را کاهش می‌دهد دارد. سهل‌انگاری و بی‌توجهی به‌ویژه جوان‌ها مهمترین حلقه اتصال و ابتلا به کرونا هستند چرا که درصد بالایی از جوانان از ماسک زدن خودداری می‌کنند و این امر در صورت ابتلا منجر به انتقال بیماری به افراد کثیری من جمله خانواده، اقوام و دیگر افراد جامعه خواهد شد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 14. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

فرماندار تهران: برپایی ایستگاه صلواتی و حرکت دسته‌های عزاداری ممنوع استبرپایی ایستگاه صلواتی و حضور دسته عزاداری در خیابان؛ ممنوع | فرماندار تهران: حضور دسته عزاداری در خیابان‌ها و همچنین برپایی ایستگاه‌های صلواتی در ماه محرم امسال ممنوع است. عزاداران نسبت به رعایت جدی تصمیم‌های ستاد ملی مقابله با کرونا پایبند باشند.
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »

ممنوعیت برگزاری مراسم گل مالی و شیرخوارگان در لرستانممنوعیت برگزاری مراسم گِل مالی و شیرخوارگان در لرستان استاندار لرستان: بر اساس دستورالعمل ستاد مقابله با بیماری کرونا و به‌منظور پیشگیری از شیوع این بیماری، مراسم گِل مالی و شیرخوارگان در لرستان ممنوع شد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

آزار دختران دبیرستانی توسط استادی در تهران
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

حمله دو موتورسوار به بازپرس ویژه قتل در تهران
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

کرونا؛ از رکود اقتصادی در بریتانیا تا شیوع دوباره در لبنان - BBC News فارسیبا گذشت نزدیک به یک ماه از لغو بسیاری از محدودیت‌های مرتبط با کرونا در بریتانیا، این کشور رسما اعلام کرده که برای اولین بار بعد از یازده سال، دچار رکود اقتصادی شده‌است.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

پیام معاون رئیس جمهور ترکیه در ارتباط با فعالیت‌های کشور در مدیترانه شرقی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »