ممنوع‌الکار شدن دو کارگردان تئاتر به علت محتوای پست‌های اینستاگرام

  • 📰 iranwire
  • ⏱ Reading Time:
  • 14 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 9%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

«آیدا_کیخایی»، بازیگر و کارگردان تئاتر، سینما و تلویزیون از ممنوعالکار شدن خود و همسرش، «محمد_یعقوبی»، کارگردان ایرانی خبر داد و گفت علت آن را محتوای پستهای اینستاگرام آنها عنوان کردهاند. بیشتر بخوانید👇 خبرنگاری_جرم_نیست اخبار_ایران

«آیدا کیخایی»، بازیگر و کارگردان تئاتر، سینما و تلویزیون از ممنوع‎الکار شدن خود و همسرش، «محمد یعقوبی»، کارگردان ایرانی خبر داد و گفت علت آن را محتوای پست‎های اینستاگرام آن‏ها عنوان کرده‎اند.

آیدا کیخایی با انتشار پستی در صفحه شخصی ایستاگرام خود، اعلام کرد: «این روزها با تلاش و زیرآب‌زنی‌های بسیار، هم من و هم محمد یعقوبی ممنوع‏الکار هستیم. من به عنوان بازیگر و کارگردان و محمد به عنوان کارگردان. دلیل را که می‌پرسیم، می‌گویند پست‌های اینستاگرام!»

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 4. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

ذوب شدن ۱۰ میلیارد تن یخ طی ۲۴ ساعت در گرینلند دانمارکتغییرات آب‌وهوایی در گوشه و کنار جهان نشانه‌هایی دارد، در اروپا و سراسر جهان موج گرمای بی‌سابقه‌ای به ثبت رسیده و حالا از گرینلند دانمارک خبر آمده که ۱۰ میلیارد تن یخ تنها ظرف ۲۴ ساعت ذوب شده است. چرا آنقدر خوشحالید!! چه وحشتناک 😳 چرا این موزیک!
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

همسر «ژیو وانگ» در سومین سالگرد زندانی شدن او در ایران: همسرم تاریخ‌دان است، او را آزاد کنیدهووا کو، همسر ژیو وانگ شهروند آمریکایی زندانی در ایران از مقامات جمهوری اسلامی خواست همسرش را که فقط یک چهره دانشگاهی است، آزاد کنند و افزود: خواستار درک مقام‌های ایرانی و ابراز عطوفت و همدلی آن‌ها هس اینام دستگیرش نکردن، خودش اومده نمیره، بنده خدا فکر کرده اینا زبون حالیشون میشه.مگر برای یک گروگانگیر مهمه که شغل گروگان چیه؟!گروگانگیر فقط میخواد امتیاز بگیره.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

حوثی‌های یمن بار دیگر با دو پهپاد به فرودگاه ابها در عربستان حمله کردندحملۀ دوبارۀ حوثی‌ها به فرودگاه ابها در حالی روی داده که ماه گذشته اخباری مبنی بر تغییر سیاست امارات متحده عربی در جنگ یمن و کاهش شمار نیروهای ابوظبی در غرب و جنوب یمن منتشر شد. عربستان و متحدانشون اون روزی که اولین بمب رو داخل یمن انداختن و چندین هزار کودک و زن و مرد و هوا دادن باید فکر اینجا میبودن 🔥🔥لعنت بر حکومت جهل وجنون(اسلامی)
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

دو تن از طراحان حمله مسلحانه به دیپلمات ترک در اربیل از پای درآمدنددو تن از طراحان حمله مسلحانه به دیپلمات ترک در اربیل از پای درآمدند
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

دولت آمریکا هشدار مسافرتی «سطح دو» در مورد سفر به هنگ کنگ صادر کرددولت ایالات متحده روز پنجشنبه ۱۷ مرداد در اطلاعیه‌ای، ضمن اشاره به ناآرامی‌های اخیر در هنگ کنگ، به شهروندان آمریکایی برای سفر به این بخش از چین هشدار داد.\r\n به گزارش آسوشیتدپرس، وزارت خارجه آمریکا با
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

چرا رهبر ایران با پرداخت ماهانه 30 میلیون دلار به جنبش حماس موافقت کرد؟به گزارش روزنامه فرامنطقه‌ای «الشرق الاوسط» به نقل از منابع اسرائیلی، علی خامنه‌ای رهبر ایران با چون ب آشوب کشوندن منطقه براشون منفعت داره . چونکه عرب هستند...!!! باید از طرح موضوع تب کنید بمیرید...!!!! رهبر گه خورد
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »