ممدوح المهینی رئیس شبکه العربیه و الحدث شد

09/07/1398 01:44 ب.ظ

هیات مدیره شبکه العربیه روز سه‌شنبه اول اکتبر 2019 ممدوح المهینی را به عنوان رئیس این شبکه برگزید.

هیات مدیره شبکه العربیه روز سه‌شنبه اول اکتبر 2019 ممدوح المهینی را به عنوان رئیس این شبکه برگزید. ممدوح المهینی از سرشناس‌ترین چهره‌های نسل جدید اهالی رسانه در سعودی است که در ابتدا مدیریت وبگاه‌ها و شبکه‌های اجتماعی العربیه را بر عهده گرفته و پس از آن به معاونت رئیس این مجموعه رسانه‌ای برگزیده شده بود.

انتخاب او به ریاست العربیه و الحدث همچنین در راستای جوانگرایی در این مجموعه و توجه به جوانان عرب از طریق قرار دادن رسانه‌های دیجیتال و شبکه‌های تلویزیونی قابل توجه مجموعه العربیه در اختیار آنها است. هیات مدیره شبکه خبری العربیه در بیانیه‌ای که در این زمینه منتشر کرد، از تلاش‌های نبیل الخطیب در راستای ارتقاء سطح کیفی دو شبکه العربیه و الحدث و همچنین اجرای برنامه تحول دیجیتال در این شبکه‌ها که منجر به بازتعریف هویتی این شبکه در دوره‌ای کوتاه شد، تقدیر و تشکر کرد. براساس این بیانیه الخطیب کماکان به مدیران این دو شبکه مشورت خواهد داد.

ادامه مطلب:
AlArabiya_Fa »

اون قبلی اره شد که خیالتون راحت باشه؟😂😂

راه‌اندازی شبکه تلویزیونی مشترک با هدف مقابله با جریان اسلام‌هراسی

ترامپ خواستار بازداشت رئیس کمیته اطلاعاتی کنگره شددونالد ترامپ خواستار دستگیری رئیس کمیته اطلاعاتی مجلس نمایندگان به جرم خیانت شد.

مراسم رسمی تشییع و خاکسپاری ژاک شیراک در پاریس برگزار شدمراسم رسمی تشییع و بزرگداشت ژاک شیراک، رئیس جمهور پیشین فرانسه، روز دوشنبه ۳۰ سپتامبر در پاریس برگزار شد.

کم‌ و زیاد شدن وزارتخانه‌ها ارتباطی با کوچک شدن دولت‌ها ندارد🔻محمد لاهوتی، رئیس کنفدراسیون صادرات ایران در گفت‌وگو با اعتمادآنلاین: کم‌ و زیاد شدن وزارتخانه‌ها ارتباطی با کوچک شدن دولت‌ها ندارد در زمان ادغام 2 وزارتخانه صمت و بازرگانی، بازار کشور نابسامان شد اینجا_بخوانیم👇 👈عضویت

علت حادثه ریلی زاهدان - تهران اعلام شدرئیس کمیسیون عالی سوانح شرکت راه‌آهن: - باز کردن پیچ و پابند ریل توسط افراد ناشناس علت بروز حادثه ریلی زاهدان-تهران اعلام شد. - برخی افراد ناشناس حدود ۱۷۰ تا ۱۸۰ پیچ و پابند ریل را در طول حدود ۵۰ تا ۶۰ متر باز و نقطه خطر ایجاد کردند و قطار از ریل خارج شده.

پایانی معمولی برای زندگی غیرمعمول یک سیاستمداررابرت موگابه رئیس جمهوری سابق زیمبابوه در زادگاهش به خاک سپرده شد، در روستایی دور افتاده

المهینی پس از آن به ریاست العربیه و الحدث برگزیده شد که نبیل الخطیب، مدیر پیشین این شبکه از سمت خود استعفا کرد تا مدیریت یک پروژه رسانه‌ای بزرگ دیگر تحت عنوان «الشرق» را بر عهده بگیرد. براساس بیانیه مرکز پژوهش و انتشارات سعودی پروژه الشرق با همکاری بلومبرگ راه‌اندازی می‌شود.

ممدوح المهینی از سرشناس‌ترین چهره‌های نسل جدید اهالی رسانه در سعودی است که در ابتدا مدیریت وبگاه‌ها و شبکه‌های اجتماعی العربیه را بر عهده گرفته و پس از آن به معاونت رئیس این مجموعه رسانه‌ای برگزیده شده بود.

انتخاب او به ریاست العربیه و الحدث همچنین در راستای جوانگرایی در این مجموعه و توجه به جوانان عرب از طریق قرار دادن رسانه‌های دیجیتال و شبکه‌های تلویزیونی قابل توجه مجموعه العربیه در اختیار آنها است.

هیات مدیره شبکه خبری العربیه در بیانیه‌ای که در این زمینه منتشر کرد، از تلاش‌های نبیل الخطیب در راستای ارتقاء سطح کیفی دو شبکه العربیه و الحدث و همچنین اجرای برنامه تحول دیجیتال در این شبکه‌ها که منجر به بازتعریف هویتی این شبکه در دوره‌ای کوتاه شد، تقدیر و تشکر کرد. براساس این بیانیه الخطیب کماکان به مدیران این دو شبکه مشورت خواهد داد.

هیات مدیره العربیه همچنین بر اطمینان خود بر توانایی‌های ممدوح المهینی در رهبری این مجموعه رسانه‌ای گسترده و تحقق دستاوردهای حرفه‌ای بیشتر تاکید کرد.