ممبینی: مربی بعدی تیم ملی احتمالا خارجی است/ بهاروند در فدراسیون و سازمان لیگ همزمان خواهد بود

  • 📰 isna_farsi
  • ⏱ Reading Time:
  • 57 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 26%
  • Publisher: 63%

ممبینی: گزینه‌های خارجی و داخلی برای سرمربی ‌گری تیم ملی را بررسی می‌کنیم اما احتمال انتخاب گزینه خارجی بیشتر است بهاروند به طور همزمان در فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ فعالیت می‌کند

ایران اخبار, ایران سرفصلها

به گزارش ایسنا، هدایت ممبینی پس از جلسه اعضای هیات رئیسه فدراسیون فوتبال، اظهار کرد: با توجه به استعفای آقای تاج جلسه‌ای برگزار کردیم و طبق اساسنامه فدراسیون فوتبال باید یکی از نواب رئیس و یا اعضای هیات رئیسه سرپرست فدراسیون می‌شد و در نهایت با توجه به استعفای علی کفاشیان، آقای بهاروند به عنوان سرپرست فدراسیون فوتبال انتخاب شدند. این موضوع صورت جلسه شد و در نهایت با آقای وزیر جلسه داشیم و او هم موافقت خود را اعلام کرد.

وی افزود: ما در شرایط حساسی قرار داریم و قرار است تیم ملی امید به مسابقات مقدماتی المپیک برود و بحث مربی تیم ملی هم مطرح است. ان‌شاءالله با این روند و آرامشی که در هیات رئیسه در جریان بود و مشاوره‌هایی که از آقای تاج می‌گیریم، رهبری فدراسیون فوتبال به همان شکل سابق ادامه خواهد داشت. ممبینی در پاسخ به این سوال که وضعیت سازمان لیگ چگونه خواهد شد، گفت: به هر حال این موضوع پیش آمد و الان آقای بهاروند هم در فدراسیون فوتبال خواهند بود هم در سازمان لیگ فعالیت خواهند داشت. فعلا تغییراتی در سازمان لیگ نداریم. ان‌شاءالله هفته آینده درباره مجمع فدراسیون و انتخابات تصمیم گیری خواهیم کرد. همانطور که می‌دانید انتخابات باید ۱۸ اردیبهشت برگزار می‌شد اما تصمیم نهایی را اتخاذ خواهیم کرد.

وی در ادامه درباره اینکه ایا نامه استعفای مهدی تاج به هیات رئیسه رسید یا خیر، گفت: حضور ذهن ندارم که نامه کتبی ارائه شده یا خیر. من اطلاعی ندارم اما شفاهی استعفا داده‌اند. ممبینی درباره اینکه آیا برای انتخاب سرمربی تیم ملی کاری انجام خواهد شد یا خیر هم گفت: اگر برای اردیبهشت صبر کنیم کمی دیر می‌شود و انتخاب سرمربی تیم ملی باید انجام شود. ما روی گزینه خارجی و داخلی در حال بررسی هستیم اما احتمال انتخاب گزینه خارجی بیشتر است.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

حیدر بهاروند قانونی‌ترین گزینه سرپرستی فدراسیون فوتبالحیدر بهاروند احتمالا با حفظ سمت در سازمان لیگ، سرپرست ریاست فدراسیون فوتبال خواهد شد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

تاج رفت؛ پرونده سرمربی تیم ملی و حضور زنان در ورزشگاه‌ بلاتکلیف ماندبا استعفای مهدی تاج، رئیس فدراسیون فوتبال ایران، پرونده سرمربی تیم ملی و حضور زنان در ورزشگاه‌های محل برگزاری مسابقات لیگ فوتبال ایران بلاتکلیف ماند. کشور ورشکسته پولی برای چپاول ندارد پس لاشخورها هر آنچه کنند و گوشه ای پس انداز کردند را زین پس کوفت میکنند و از پستهایی که برایش جنایتها کردند کنار میکشند و امثال تو میمانید تا گوه کاریشان را ماله کشی کنید به درک که رفت باید زودتر گورش رو از فوتبال گم می کرد ...باید به خاطر بیکفایتی محاکمه بشه این خائن...
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

بهاروند، سرپرست فدراسیون فوتبال شدبعد از برگزاری جلسه بین اعضای هیات رییسه فدراسیون فوتبال با مسعود سلطانی‌فر، وزیر ورزش و جوانان، حیدر بهاروند، عوض هیات رییسه و سازمان لیگ به عنوان سرپرست فدراسیون فوتبال و جایگزین مهدی تاج انتخاب شد
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

شکایت ویلموتس و فدراسیون فوتبال ایران از یکدیگرمارک ویلموتس، سرمربی تیم ملی فوتبال ایران پس از فسخ قراردادش با ایران از فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی به فیفا شکایت کرده و خواستار 'گرفتن غرامت از ایران' شده و فدراسیون فوتبال ایران نیز 'متقابلا این شکایت را از مارک ویلموتس انجام داده است'. تیم ملی فوتبال مردان ایران تحت هدایت آقای ویلموتس در دو بازی آخر خود در چارچوب رقابت‌های مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر مقابل تیم‌های بحرین و عراق شکست خورده است.
منبع: bbcpersiansport - 🏆 16. / 51 ادامه مطلب »

کفاشیان: حیدر بهاروند جانشین تاج خواهد شدعلی کفاشیان، نایب‌رئیس پیشین فدراسیون فوتبال، گفت: طبق اساسنامه نایب‌رئیس اول فدراسیون فوتبال باید جانشین رئیس فدراسیون شود اما چون فدراسیون نایب‌رئیس اول ندارد حیدر بهاروند، که هم رئیس سازمان لیگ است و هم نایب‌رئیس دوم فدراسیون، جانشین مهدی تاج خواهد شد. یادم نمیره که به هر چیزی دست انداخت آقای تاج تا باقی بمونه از جمله جانبازی و سابقه جنگ حالا بعد گند کاری میخواهد استعفا بدهد یادگرفتن مسئولان
منبع: EtemadOnline - 🏆 9. / 59 ادامه مطلب »

فهرست نهایی تیم ملی فوتبال امید اعلام شد/ ستاره استقلال دور از لیست استیلی، دلفی هم نیامد!اسامی 23 بازیکن نهایی تیم ملی فوتبال امید ایران به منظور حضور در مسابقات قهرمانی زیر 23 سال آسیا و رقابت های انتخابی المپیک 2020 اعلام شد.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »