ممانعت از بازگشت کامیون‌های ایرانی از افغانستان

10/05/1399 10:06 ق.ظ

گزارشها حکایت از آن دارد که برخی در افغانستان مانع از بازگشت کامیونهای ایرانی از منطقه «زرنج» شده‌اند. سخنگوی گمرک ایران گفت این اقدام «پس از اجرای تصمیم استانداری سیستان_و_بلوچستان مبنی برتوقف سه ماهه کامیونهای حامل سوخت_قاچاق» صورت گرفته. اخبار_ایران

استان‌وایر- گزارش‌ها حکایت از آن دارد که برخی در افغانستان مانع از بازگشت کامیون‌های ایرانی از منطقه «زرنج» شده‌اند.، سخنگوی گمرک ایران گفته این اقدام «پس از اجرای تصمیم استانداری سیستان و بلوچستان مبنی بر توقف سه ماهه کامیون‌های حامل سوخت قاچاق» صورت گرفته است.

لطیفی افزوده «برخی از ذی‌نفعان قاچاق سوخت در افغانستان، از ۱۰ روز گذشته مانع از بازگشت کامیون‌های ایرانی از منطقه زرنج افغانستان» شده‌اند. وی اضافه کرده این مساله هم باعث شده تا «روند صادرات و واردات از این مرز به کندی انجام شود.»

این مقام مسئول افزوده «گویا برخورد نامناسب با برخی رانندگان نیز چاشنی این واکنش در آن سوی مرز بوده است.» ایرنا گزارش کرده که «قاچاقچیان سوخت به دنبال عقب نشینی مدیران استانداری، از تصمیم توقف سه ماهه کامیون‌های خاطی حامل سوخت قاچاق هستند.»

ادامه مطلب:
iranwire »

کرونا در ایران - بیش از ۱۶هزار بیمار و ۱۴۰ نفر از کادر درمانی تاکنون جان‌باخته‌اندکرونا در ایران - بیش از ۱۶هزار بیمار و ۱۴۰ نفر از کادر درمانی تاکنون جان‌باخته‌اند وزارت بهداشت وضعیت ۱۵ استان از جمله تهران را قرمز و وضعیت ۱۱ استان دیگر را در شرایط هشدار اعلام کرد.

آیا اثبات نسبت یک بچه خارج از ازدواج رسمی با پدرش از نظر قانونی ممکن است؟

الهام یک هنرمند اسرائیلی از اثر «شام آخر» برای انتقاد از نتانیاهوبنیامین نتانیاهو اکنون که با موجی از انتقاد‌ها و اتهام‌ها به دلیل داشتن پرونده فساد مالی روبرو است این روزها به دلیل نحوه مدیریت بحران کرونا نیز تحت فشار زیاد افکار عمومی کشورش قرار دارد.

نماینده سابق مجلس ۱۹ ماه بعد از خودکشی زن قربانی، از اتهام تجاوز تبرئه شدنماینده سابق مجلس ۱۹ ماه بعد از خودکشی زن قربانی، از اتهام تجاوز تبرئه شد سلمان_خدادادی، از نمایندگان سابق و رئیس سابق کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی از سوی دستگاه قضایی جمهوری اسلامی از اتهام تجاوز به «زهرا_نوید‌پور» تبرئه شد.

وقف بخشی از اراضی دماوند منتفی شدسازمان محیط زیست پیش از این اعلام کرده بود که «حتی یک سانتیمتر» از اراضی قله دماوند قابل واگذاری نیست. این در حالیست که سازمان اوقاف ادعای مالکیت بر بخشی از اراضی قله دماوند را بار دیگر مطرح کرده و دیوان عالی نیز بر این ادعا صحه گذاشته بود.

جزئیات پرداخت تسهیلات به تولید/ مشمولان سهام عدالت تا ۵ میلیون از کارت‌ اعتباری وام می‌گیرندمدیر عامل بانک ملی ضمن بیان اینکه برای تامین مالی و نقدینگی واحدهای تولیدی کشور در سال گذشته و سه تا چهار ماهه ابتدایی امسال معادل ۹ هزار و ۷۰۰ میلیارد تومان تسهیلات پرداخت شده است، جزئیات تسهیلات پرداختی این بانک را اعلام کرد و گفت: تا سقف ۵ میلیون تومان مشمولان سهام عدالت می‌توانند از بانک ملی با کارت اعتباری وام دریافت کنند.

استان‌وایر- گزارش‌ها حکایت از آن دارد که برخی در افغانستان مانع از بازگشت کامیون‌های ایرانی از منطقه «زرنج» شده‌اند.، سخنگوی گمرک ایران گفته این اقدام «پس از اجرای تصمیم استانداری سیستان و بلوچستان مبنی بر توقف سه ماهه کامیون‌های حامل سوخت قاچاق» صورت گرفته است.

لطیفی افزوده «برخی از ذی‌نفعان قاچاق سوخت در افغانستان، از ۱۰ روز گذشته مانع از بازگشت کامیون‌های ایرانی از منطقه زرنج افغانستان» شده‌اند.

وی اضافه کرده این مساله هم باعث شده تا «روند صادرات و واردات از این مرز به کندی انجام شود.»

این مقام مسئول افزوده «گویا برخورد نامناسب با برخی رانندگان نیز چاشنی این واکنش در آن سوی مرز بوده است.»

ایرنا گزارش کرده که «قاچاقچیان سوخت به دنبال عقب نشینی مدیران استانداری، از تصمیم توقف سه ماهه کامیون‌های خاطی حامل سوخت قاچاق هستند.»

📩اگر به اطلاعات تکمیلی درباره این خبر دسترسی دارید، لطفاً با این ایمیل با ما تماس بگیرید: