ملی پوش شمشیربازی ایران به برنز قناعت کرد

  • 📰 MashreghNews
  • ⏱ Reading Time:
  • 17 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 10%
  • Publisher: 63%

ملی پوش شمشیربازی ایران به مدال برنز نوزدهمین دوره بازی‌های آسیایی قناعت کرد.

ایران اخبار, ایران سرفصلها

به گزارش مشرق، مسابقات شمشیربازی اسلحه سابر نوزدهمین دوره بازی های آسیایی با کسب یک مدال برنز برای نمایندگان ایران به پایان رسید. در این دوره از مسابقات علی پاکدامن و محمد رهبری سابریست‌های ایرانی بودند که پاکدامن در دور حذفی با شکست برابر حریفی از چین حذف شد اما محمد رهبری به مدال برنز نوزدهمین دوره بازی های آسیایی رسید.

محمد رهبری که با صعود به مرحله نیمه‌نهایی مدال برنز خود را قطعی کرده بود در این مرحله به مصاف «اوه» از کره جنوبی رفت و با متحمل شدن شکست ۲۵ به ۱۱ برابر او از صعود به فینال بازماند.مدال‌آوران ایران در نوزدهمین دوره بازی‌های آسیایی تیم روئینگ 2 نفره زنان مدال نقره - قایقرانیمرجان سلحشوری مدال برنز پومسه - تکواندو

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

محمد رهبری فینالیست نشد/ شمشیرباز ایران به برنز رسیدملی‌پوش شمشیربازی ایران از صعود به فینال بازی‌های آسیایی هانگژو بازماند و به مدال برنز رسید.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

بازی های آسیایی هانگژو؛ برنز مبینا نعمت زاده هم قطعی شد/ جدال با نفر سوم جهانتکواندوکار تیم ملی بانوان ایران با صعود به مرحله نیمه نهایی مدال برنز خود را قطعی کرد و برای رسیدن به فینال باید با دارنده مدال برنز جهان پیکار کند.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

قطعی شدن یک مدال دیگر برای ایران در بازی‌های آسیاییملی‌پوش شمشیربازی ایران با صعود به مرحله نیمه نهایی بازی‌های آسیایی هانگژو مدال برنز خود را قطعی کرد.
منبع: MashreghNews - 🏆 5. / 63 ادامه مطلب »

شهربانو منصوریان: تمام تلاشم برای کسب مدال طلای بازی‌هاستملی پوش ووشو ایران گفت: مدال برنز قطعی شده اما دیگر به این مدال فکر نمی کنم و سعی می‌کنم برای مدال طلا بجنگم.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

قطعی‌شدن مدال برنز رهبری در بازی‌های آسیایی هانگژوملی‌پوش شمشیربازی ایران با صعود به مرحله نیمه‌نهایی بازی‌های آسیایی هانگژو مدال برنزش را قطعی کرد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

قطعی‌شدن مدال برنز رهبری در بازی‌های آسیایی هانگژو+ ویدیوملی‌پوش شمشیربازی ایران با صعود به مرحله نیمه‌نهایی بازی‌های آسیایی هانگژو مدال برنزش را قطعی کرد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »