ملک سلمان: منطقه خلیج باید برای مقابله با خصمانگی ایران متحد شود

  • 📰 AlArabiya_Fa
  • ⏱ Reading Time:
  • 45 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 21%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

ملک سلمان: منطقه خلیج باید برای مقابله با خصمانگی ایران متحد شود العربية

همکاری کشورهای عربی خلیج، روز سه‌شنبه 10 دسامبر 2019 با تاکید بر این نکته که رژیم ایران به سیاست‌های خصمانه خود و تضعیف ثبات کشورهای همسایه ادامه می‌دهد، گفت که کشورهای منطقه باید برای رویارویی با ایران متحد شوند.

پادشاه سعودی گفت اعضای شورای همکاری کشورهای عربی خلیج باید خود، اقدام به حمایت از خویش در مقابل حملات موشک‌های بالستیک ایران کنند و این کشورهای باید برای رویارویی با خصمانگی ایران متحد شوند. ملک سلمان با اشاره به اینکه کشورش به درخواست امارات، میزبان این دوره از این نشست است، تاکید کرد که این شورا از زمان تاسیس تاکنون توانسته همه بحران‌ها را پشت سر بگذارد.

او همچنین به موضوع فلسطین اشاره و بر موضع ثابت سعودی در حمایت از حقوق فلسطینی‌ها تاکید کرد. ملک سلمان افزود: «ملت فلسطین حق دارد که دولت مستقلی داشته باشد که پایتخت آن قدس شرقی باشد.» در این نشست هیات عمان به ریاست فهد آل سعید، هیات قطر به ریاست عبدالله بن ناصر بن خلیفه آل‌ثانی نخست وزیر این کشور، هیات امارات به ریاست شیخ محمد بن راشد آل مکتوم حاکم دبی، هیات بحرین به ریاست ملک حمد بن عیسی آل خلیفه پادشاه بحرین و هیات کویت به ریاست امیر این کشور شیخ صباح الاحمد الجابر المبارک الصباح شرکت حضور دارند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

آل سعود آل سقوط است. hsr

دستمال بده دور دهنش پاك كنه ،

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 12. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

اتحادیه اروپا خطاب به مقامات ایران: شمار کشته‌شدگان و بازداشتی‌ها در اعتراضات شفاف اعلام شوداتحادیه اروپا خطاب به مقامات ایران: شمار کشته‌شدگان و بازداشتی‌ها در اعتراضات شفاف اعلام شود که چی بشه،مگه براشون مهمه؟ اگر میخواستن غلطی میکردن، شما اول آمار فرانسه و شیلی رو بدین امار فرانسه و کاتالونیای اسپانیا بعد ایران
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

اعلام آمادگی ایران برای 'تبادل فراگیر' زندانیان با آمریکا | DW | 09.12.2019وزیر امور خارجه ایران بدون اعلام آمار زندانیان آمریکایی در ایران گفت، جمهوری اسلامی برای 'تبادل فراگیر زندانیان' با ایالات متحده آمادگی دارد. سخنگوی دولت هم در جمع خبرنگاران بر سخنان ظریف مهر تایید زد. کونم بدید، کون ملت رو که دادید. مال خودتونم بدید! منم لابه لای اونا بفرستین برم اونور JZarif is head of hostage-takers himself. International communities should not pay ransoms to a hostage-taker regime of Iran. Based on the most recent news, IRI has10000 arrestees within the past 2 weeks. IRI_Hold_Dead_Bodies_as_Hostage_Too
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

واقعیت‌هایی از داخل ایران| کودک آزاری صدرنشین تماس‌های اورژانس اجتماعیرانندگی هول هولکی وعجله ای وبدون رعایت مقررات رانند گی این نسل فعلی و نا امنی وغیر استاندار بودن خودرو های تولید داخلی باعث آنست.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

جریان صدری‌ها: نخست وزیر باید از سوی معترضان عراقی انتخاب شودعلاء الربیعی، نماینده پارلمان عراق از ائتلاف «سائرون»، که از طرف جریان صدری‌ها به رهبری مقتدا صدر
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

مردم باید نتیجه‌رأی دادن را در سفره‌شان مشاهده کنند/ هیچ‌گاه بحث تحریم انتخابات را مطرح نکردیم/ حاکمیت باید خودش را با مردم هماهنگ کنددبیرکل حزب اتحاد ملت با تاکید بر اینکه تحریم انتخابات موجه نیست و ما هیچ‌گاه و هیچ وقت بحث تحریم انتخابات را مطرح نکردیم، گفت: حاکمیت باید خودش را با مردم هماهنگ کند نه اینکه آنان را به هر سمتی که می‌خواهد بکشد.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

باید ابتدا امنیت خانم‌ها برای ورود به ورزشگاه فراهم شود/ اگر امکان تامین امنیت نیست باید بازی‌ها را تعطیل کنند/ ورود به ورزشگاه زن و مرد نداردکارگردان مستند سکوهای صورتی مطرح کرد: باید ابتدا امنیت خانم‌ها برای ورود به ورزشگاه فراهم شود/ اگر امکان تامین امنیت نیست باید بازی‌ها را تعطیل کنند/ ورود به ورزشگاه زن و مرد ندارد
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »