ملک سلمان پادشاه عربستان در بیمارستان بستری شد

20/07/2020 10:53:00 ق.ظ

صدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است.

ملک_سلمان, عربستان

🔺ملک سلمان پادشاه عربستان در بیمارستان بستری شد ⚡️گزارش‌ها حاکی است که ملک_سلمان بن عبدالعزیز پادشاه ۸۴ ساله عربستان برای انجام معاینات پزشکی در بیمارستانی در ریاض بستری شده است.

صدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است.

Print this pageگزارش‌ها حاکی است که ملک سلمان بن عبدالعزیز پادشاه ۸۴ ساله عربستان برای انجام معاینات پزشکی در بیمارستانی در ریاض بستری شده است.خبرگزاری رسمی عربستان با انتشار این خبر روز دوشنبه ۳۰ تیرماه گزارش داد که ملک سلمان بن عبدالعزیز پادشاه عربستان از «التهاب کیسه صفرا» رنج می برد.

ادامه مطلب:
VOA Farsi صدای آمریکا »

euronews - اخبار بین المللی در مورد ایران

ایران | فهرست کلیه مقاله‌های منتشر شده نوسط یورونیوز در زمینه‌های بین‌االمللی، اقتصاد، سیاست، علم و شیوه زندگی ادامه مطلب >>

ملک سلمان، پادشاه عربستان در بیمارستان بستری شد؛ تعویق سفر نخست‌وزیر عراق به ریاضملک سلمان از التهاب کیسه صفرا رنج می برد و در بیمارستانی در شهر ریاض تحت مداوا قرار دارد. با بستری شدن ملک سلمان پادشاه عربستان ، سفر نخست وزیر عراق به این کشور که قرار بود امروز انجام شود به تعویق افتاده است. بسیاری از کارشناسان سفر آقای کاظمی را نوعی تلاش برای میانجی‌گری میان ایران و عربستان دانسته بودند.

ملک سلمان به دلیل «التهاب کیسه صفرا» راهی بیمارستان شدبا اعلام خبر بیماری ملک سلمان سفر مصطفی کاظمی، نخست‌‌وزیر عراق به عربستان نیز به تعویق افتاد؛ قرار بود نخست‌وزیر عراق با پادشاه سعودی دیداری داشته باشد.

دولت متضمن تامین و پرداخت کسری منابع صندوق‌های بازنشستگی است/ در محاسبه بدهی دولت به تامین اجتماعی قانون حاکم است/ ۶ میلیون نفر را با ۲ دفترچه بیمه شناسایی شدند | خبرگزاری ایلناوزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: تا پایان سال مالی ۹۸، رقم بدهی دولت ۲۵۰ هزار میلیارد تومان است اما سازمان برنامه برای این مدت معتقد به ۷۰ هزار میلیارد تومان بدهی است اما بالاخره قانون حاکم است و همه چیز قابل حساب و کتاب است. بدهی موردی نیست که بشود آن را پنهان کرد.

رضازاده: هیچ وقت واگذاری کیش به چین در قرارداد ۲۵ ساله وجود نداشته استیک عضو هیات رئیسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با تاکید بر اینکه واگذاری جزیره کیش در قرارداد ایران و چین صحت ندارد، گفت: از ابتدا هم قرار نبوده که کیش و یا هر نقطه ای از کشور ما در این قرارداد به چین واگذار شود. این حرف ها تبلیغات بیگانگان به خصوص آمریکا و اسرائیل است.

تعطیلی احتمالی دانشگاه‌ها در اختیار روسای این مراکز استتهران- ایرنا- وزیر علوم، تحقیقات و فناوری گفت: تعطیلی مراکز آموزش عالی در اختیار روسای دانشگاه‌ها است و در صورت اعلام برنامه‌ای مبنی بر تعطیل شدن یا کاهش نیروهای مراکز از سوی ستاد ملی مبارزه با کرونا و وزارت بهداشت، آنها نیز در مورد توقف یا کاهش فعالیت حضوری مراکز تحت امر خود تصمیم‌گیری خواهند کرد.

قالیباف: زنجیره تولید و خودکفایی به درستی طراحی نشده استرییس مجلس: مشکل اصلی کشور پول نیست زنجیره تولید و خودکفایی به درستی طراحی نشده است، تمام زنجیره‌های تولید از داخل تامین نمی‌شود

Share via Email Print this page گزارش‌ها حاکی است که ملک سلمان بن عبدالعزیز پادشاه ۸۴ ساله عربستان برای انجام معاینات پزشکی در بیمارستانی در ریاض بستری شده است.این لینک‌ها خارج از بی‌بی‌سی است و در یک پنجره جدید باز می‌شود پنجره همرسانی را ببندید BANDAR ALGALOUD / SAUDI KINGDOM COUNCIL / HANDOUT Image caption ملک سلمان ۸۴ سال دارد رسانه‌های دولتی عربستان سعودی گزارش داده‌اند ملک سلمان بن عبدالعزیز، پادشگاه این کشور بستری شده است.گفته می‌شود آقای کاظمی که قصد دارد بین ایران و عربستان میانجیگری کند، با تغییر برنامه ابتدا به تهران و سپس به ریاض سفر خواهد کرد.به گزارش خبرنگار ایلنا، وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی روز تامین اجتماعی (چهارشنبه/۲۵ تیرماه) در جریان نشستی با سردبیران رسانه‌های خبری، با اشاره به اعداد مختلفی که در مورد میزان بدهی دولت به سازمان تامین اجتماعی عنوان می‌شود، گفت: «من معتقدم تا پایان سال مالی ۹۸، رقم بدهی دولت ۲۵۰ هزار میلیارد تومان است،  اما سازمان برنامه برای این مدت معتقد به ۷۰ هزار میلیارد تومان بدهی است اما بالاخره قانون حاکم است و همه چیز قابل حساب و کتاب است.

خبرگزاری رسمی عربستان با انتشار این خبر روز دوشنبه ۳۰ تیرماه گزارش داد که ملک سلمان بن عبدالعزیز پادشاه عربستان از «التهاب کیسه صفرا» رنج می برد. خبرگزاری رویترز نیز نوشت که پس از انتشار این خبر، فیصل بن فرهان آل سعود وزیر خارجه عربستان سعودی اعلام کرده، دیدار مصطفی الکاظمی نخست وزیر عراق از عربستان به تعویق افتاده است. رسانه‌ها و مقام‌های عربستان جزئیات بیشتری از این خبر منتشر نکرده‌اند. .