ملک سلمان پادشاه عربستان در بیمارستان بستری شد

  • 📰 VOA Farsi صدای آمریکا
  • ⏱ Reading Time:
  • 17 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 10%
  • Publisher: 51%

🔺ملک سلمان پادشاه عربستان در بیمارستان بستری شد ⚡️گزارش‌ها حاکی است که ملک_سلمان بن عبدالعزیز پادشاه ۸۴ ساله عربستان برای انجام معاینات پزشکی در بیمارستانی در ریاض بستری شده است.

ایران اخبار, ایران سرفصلها

گزارش‌ها حاکی است که ملک سلمان بن عبدالعزیز پادشاه ۸۴ ساله عربستان برای انجام معاینات پزشکی در بیمارستانی در ریاض بستری شده است.

خبرگزاری رسمی عربستان با انتشار این خبر روز دوشنبه ۳۰ تیرماه گزارش داد که ملک سلمان بن عبدالعزیز پادشاه عربستان از «التهاب کیسه صفرا» رنج می برد. خبرگزاری رویترز نیز نوشت که پس از انتشار این خبر، فیصل بن فرهان آل سعود وزیر خارجه عربستان سعودی اعلام کرده، دیدار مصطفی الکاظمی نخست وزیر عراق از عربستان به تعویق افتاده است.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

ملک سلمان، پادشاه عربستان در بیمارستان بستری شد؛ تعویق سفر نخست‌وزیر عراق به ریاضملک سلمان از التهاب کیسه صفرا رنج می برد و در بیمارستانی در شهر ریاض تحت مداوا قرار دارد. با بستری شدن ملک سلمان پادشاه عربستان، سفر نخست وزیر عراق به این کشور که قرار بود امروز انجام شود به تعویق افتاده است. بسیاری از کارشناسان سفر آقای کاظمی را نوعی تلاش برای میانجی‌گری میان ایران و عربستان دانسته بودند.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

ملک سلمان به دلیل «التهاب کیسه صفرا» راهی بیمارستان شدبا اعلام خبر بیماری ملک سلمان سفر مصطفی کاظمی، نخست‌‌وزیر عراق به عربستان نیز به تعویق افتاد؛ قرار بود نخست‌وزیر عراق با پادشاه سعودی دیداری داشته باشد.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

دولت متضمن تامین و پرداخت کسری منابع صندوق‌های بازنشستگی است/ در محاسبه بدهی دولت به تامین اجتماعی قانون حاکم است/ ۶ میلیون نفر را با ۲ دفترچه بیمه شناسایی شدند | خبرگزاری ایلناوزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: تا پایان سال مالی ۹۸، رقم بدهی دولت ۲۵۰ هزار میلیارد تومان است اما سازمان برنامه برای این مدت معتقد به ۷۰ هزار میلیارد تومان بدهی است اما بالاخره قانون حاکم است و همه چیز قابل حساب و کتاب است. بدهی موردی نیست که بشود آن را پنهان کرد.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

رضازاده: هیچ وقت واگذاری کیش به چین در قرارداد ۲۵ ساله وجود نداشته استیک عضو هیات رئیسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با تاکید بر اینکه واگذاری جزیره کیش در قرارداد ایران و چین صحت ندارد، گفت: از ابتدا هم قرار نبوده که کیش و یا هر نقطه ای از کشور ما در این قرارداد به چین واگذار شود. این حرف ها تبلیغات بیگانگان به خصوص آمریکا و اسرائیل است.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

تعطیلی احتمالی دانشگاه‌ها در اختیار روسای این مراکز استتهران- ایرنا- وزیر علوم، تحقیقات و فناوری گفت: تعطیلی مراکز آموزش عالی در اختیار روسای دانشگاه‌ها است و در صورت اعلام برنامه‌ای مبنی بر تعطیل شدن یا کاهش نیروهای مراکز از سوی ستاد ملی مبارزه با کرونا و وزارت بهداشت، آنها نیز در مورد توقف یا کاهش فعالیت حضوری مراکز تحت امر خود تصمیم‌گیری خواهند کرد.
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »

قالیباف: زنجیره تولید و خودکفایی به درستی طراحی نشده استرییس مجلس: مشکل اصلی کشور پول نیست زنجیره تولید و خودکفایی به درستی طراحی نشده است، تمام زنجیره‌های تولید از داخل تامین نمی‌شود
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »