ملت ایران برابر سختی ها زانو نزد

  • 📰 isna_farsi
  • ⏱ Reading Time:
  • 67 sec. here
  • 3 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 30%
  • Publisher: 63%

رییس‌جمهور: گرانی از عوارض تحریم است

ایران اخبار, ایران سرفصلها

به گزارش ایسنا، حجت الاسلام حسن روحانی تصور امام صبر برای امام حسن مجتبی (ع) و امام جنگ برای امام حسین (ع) را نادرست خواند و تاکید کرد: زندگی ائمه هدی (ع) با رویکردهای متفاوت اما با هدف مشترک معرفی اسلام و تشیع به عنوان یک مکتب نجات بخش در چارچوب احکام خدا، علوم دینی و علوم طبیعی استمرار یافته است.

رئیس جمهور با اشاره به فرصت های به وجود آمده در عصر امام محمدباقر و امام جعفر صادق علیهم السلام برای آموزش علوم و معارف دینی و حتی علوم طبیعی و پرورش شاگردان بسیار در این دوران تصریح کرد: پس از این دوره مجددا شاهد تشدید فشار طاقت فرسایی بر امام موسی کاظم (ع) و زندانی کردن طولانی ایشان هستیم. روحانی خاطرنشان کرد: حضور و مضجع شریف و مقدس فرزندان حضرت موسی بن جعفر در ایران به ویژه مرقد حضرت امام رضا (ع)، حضرت معصومه و حضرت احمد ابن موسی (ع) در طول قرون گذشته و آینده همواره پناهگاه روحی و معنوی همه شیعیان به ویژه ملت ایران بوده و از این منظر شهادت امام هفتم (ع) مورد توجه خاص ایرانیان است.

روحانی تصریح کرد: دشمنان و تحریم کنندگان یقین داشتند که کشور بر اثر این فشارها دچار فروپاشی خواهد شد اما با مقاومت مردم و با هدایت های مقام معظم رهبری این روزهای سخت را پشت سر گذاشتیم. رئیس جمهور گفت: در شرایط فشار حداکثری و تحریم و حصر که دشمن به دنبال ایجاد قحطی است، بسیاری در سال 97 به ما پیشنهاد می دادند تنها راه کوپنی کردن توزیع کالاهای اساسی است اما خدا توفیق داد و نه تنها سیستم توزیع کوپنی برقرار نشد، بلکه وفور کالا نیز وجود داشت و اگر برخی گرانی های کالاها زندگی و معیشت مردم را تحت فشار گذاشته از عوارض تحریم گسترده کشور است.

روحانی افزود: امروز به مدد استعداد و تلاش جوانان کشور در تولید انواع تجهیزات و نیازهای پزشکی و درمانی به خودکفایی رسیدیم و در حال رسیدن به مرحله تولید انبوه واکسن ایرانی کرونا هستیم.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

گراز

آره اگه شما بذارید

حرف های مفت زیاد می‌زنید، یکی میگه عوامل داخلیه یگی میگه تحریم یکی میگه انبار پره تاچند روز دیگه همه چی درست میشه یکی میگه طلب داریم نمیدن، آدم سرطان جسم داشته باشه دردش کمتر از سرطان روحه

ما ایستاده مردیم نای خم شدن نداریم

اراجیف گفتن هم از عوارض کم عقلی و نادانیست

ملت ایران رو تو به زانو دراوردی خدا به زمین گرمت......

نه آقای روحانی، گرانی از اعوارض تحریم نیست، بلکه بیشتر بخاطر بی‌کفایتی و کارشکنی‌های جنابعالی و مدیران انتخابی شماست. انشاالله رفتن دولت شما رو بزودی با هم جشن میگیریم.

'تحریم اصلا نمنه‌دی؟'

تحربم از عوارض وجود شماهاست.

فشار از پایین چانه از بالا

خوشم میاد کم میارید گردن تحریم میندازید ، ملت ما دربرابر هیچی زانو نزد اما شما ها کمرشونو شکستید جناب پرزیدنت روحانی

از کرامات شیخ ما این است شیره را خورد و گفت شیرین است اینو که همه می‌دونن، چیکار کردین که مشکل رو حل کنین؟

گرانی ازعدم تدبیر ومدیریت این دولت هست چرا گردن تحریم می اندازید

ملت ایران زیر تحریم درازکش شد لامصب

وعوارض تحریم از عوارض روحانی است وعوارض روحانی از عوارض هاشمی است وعوارض هاشمی از عوارض کارگزاران و.....

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

آژانس بین‌المللی انرژی اتمی: در ارتباط با سانحه نطنز، با مقامات ایران در تماسیمسخنگوی آژانس بین‌المللی انرژی در گفت‌وگویی به سانحه رخ داده در تاسیسات غنی سازی نطنز اشاره کرده و گفت که آژانس از آن مطلع است. ۴۴ دقیقه حتی یک لایک خون جوانان وطن میچکد از چنگ تو..... . .. ... .... نه_به_جمهوري_اسلامي نه_به_قرارداد_۲۵_ساله ولو_بلغ_ما_بلغ خطاب به عرازشه احمق قضیه نطنز دیگه مرغ و روغن و گرونی نیستا بذارید پای روحانی و بگین انتخاب غلط مردم باعثه!!! دیگه این قضیه مستقیم به خامنه ای مربوطه و منتظریم جرعات اقتدار شجاعتشو ببینیم و ببینیم چقدر میتونه از سرمایه مملکت حراست کنه!!! یا مثل موش تو سوراخی خواهد خزید؟
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

رابرت مالی در گفت‌وگو با صدای آمریکا: برای مذاکره با جمهوری اسلامی ایران تعلل نخواهیم کرد♦️گزارش تکمیلی | رابرت مالی در گفت‌وگو با صدای آمریکا: برای مذاکره با جمهوری اسلامی ایران تعلل نخواهیم کرد ▪️نماینده ویژه آمریکا در امور ایران با تبریک نوروز ابراز امیدواری کرد که روابط ایران و آمریکا بهتر از گذشته باشد. هرگونه مذاکره باتشگیلات و حکومت شئونیزم فارسی ایرانشهریهای نژادپرست شرکای اشرار فرقه فارسیسم اشغالگران ایران،بیخردانه و فاشیستی ابلهانه است.تحریمها باید از دوش ایرانیان برداشته شود بردوش تشگیلات و حکومت شئونیزم فارسی فرقه فارسیسم گذاشته شود تا به بنیان حکومت ایرانیان تسلیم شوند کسی که قراره با قاتلان مردم ایران مذاکره کنه و با رفع تحریم بهشون پول برسونه تا با گلوله‌های بیشتری مردم ایران رو بکشه،فقط میتونه حکم اعدام بیگناهان رو بخونه نه تبریک عید نوروز بگه.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

پاریس: در مورد چالش‌های مرتبط با ایران گفتگوهای سازنده با آمریکا داشتیمژان ایو لودریان وزیر امور خارجه فرانسه چهارشنبه 24 مارس 2021 تأکید کرد که نشست‌های سازنده‌ای در گفتگو‌های سازنده یعنی‌ کشک ، یعنی‌ به هیچ نتیجه‌ای نرسیدیم .
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

دیدگاه | دیپلماسی با ایران در جهت منافع ایالات متحده در اوراسیا استصدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است. هرچقدر هم پنهان کنید می دونیم آرین طباطبایی در حال بسته بندی دلارها برای ارسال به سپاه پاسداران و خامنه‌ایه. درست مثل اوباما.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

واکنش تهران به تصویب قطعنامه در رابطه با وضعیت حقوق بشر در ایرانوزارت امور خارجه ایران به تصویب قطعنامه محکومیت نقض حقوق بشر علیه این کشور در شورای حقوق بشر سازمان ملل واکنش نشان داد. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

ناهماهنگی و اختلاف در اجرای مقررات مقابله با کرونا در ایران - BBC News فارسیدر ایران، آمار رسمی جانباختگان کرونا با جهشی چشمگیر به حدود ۲۶۰ نفر در روز رسیده است. وزارت بهداشت گفته که در شبانه روز گذشته بیش از ۲۱ هزار مورد جدید ابتلا هم ثبت شده است.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »