ملاقات مکرون و پوتین با موضوع مناقشه اوکراین و امنیت اروپا | DW | 07.02.2022

19/11/1400 12:01:00 ق.ظ

پس از دو سال سران کشورهای روسیه و فرانسه با یکدیگر ملاقات کردند. این دیدار که 'بسیار دوستانه' توصیف شده، چندین ساعت به طول انجامیده است. مکرون بر لزوم یافتن 'پاسخ مشترک' برای ممانعت از وقوع جنگ در اروپا تأکید کرد.

پس از دو سال سران کشورهای روسیه و فرانسه با یکدیگر ملاقات کردند. این دیدار که 'بسیار دوستانه' توصیف شده، چندین ساعت به طول انجامیده است. مکرون بر لزوم یافتن 'پاسخ مشترک' برای ممانعت از وقوع جنگ در اروپا تأکید کرد. ولادیمیر پوتین، رئیس‌جمهوری روسیه و همتای فرانسوی او امانوئل مکرون روز دوشنبه ۱۸ بهمن (۷ فوریه) گفت‌وگوهای خود در مسکو را با موضوع تنش فزاینده در سطح اروپا آغاز کردند.

مکرون در آغاز این دیدار ابراز امیدواری کرد که گفت‌وگوهای مستقیم بتوانند مسیر تنش‌زدایی در وضعیت کنونی را هموار سازند. او گفت باید برای ممانعت از وقوع جنگ در اروپا، پاسخی مشترک یافت.

گفته می‌شود که این دیدار و گفت‌وگو چندین ساعت به طول انجامیده است. در پایان این دیدار قرار است یک کنفرانس خبری مشترک برگزار شود. امانوئل مکرون در آستانه سفر به روسیه در مصاحبه‌ای گفت: «گفت‌وگوهای فشرده‌ای که ما با روسیه داریم و این سفر به مسکو، می‌توانند مانع [از وقوع یک جنگ] شوند.»

رئیس‌جمهوری فرانسه با اظهار تأسف از اینکه در گذشته میان اتحادیه اروپا و روسیه"گفت‌وگوی کمی" صورت گرفته، گفت: «برهه اخیر تأیید کرد که اگر تصمیم بگیریم با یکدیگر حرف نزنیم، نمی‌توان بر مناقشه‌ای فائق آمد. به همین دلیل بود که سال گذشته آنگلا مرکل و من پیشنهاد اجلاس سران اتحادیه اروپا و روسیه را داده بودیم.» headtopics.com

استقبال پوتین و سالی تاک در دویچه وله پشمک

ادامه مطلب:
DW فارسی »
Loading news...
Failed to load news.

پوتین در ملاقات با مکرون: نگرانی‌های مشترکی درباره امنیت اروپا داریمامانوئل مکرون، رئیس جمهوری فرانسه به‌ منظور بحث و گفت‌وگو با ولادیمیر پوتین، رئیس جمهوری روسیه درباره بحران اوکراین و شرق اروپا وارد مسکو شد.رئیس جمهوری

دیدار مکرون با پوتین همزمان با تشدید نگرانی‌ها از حمله روسیه به اوکراینامانوئل مکرون قبل از دیدار با پوتین گفته بود هدف ژئوپولیتیک روسیه به وضوح اوکراین نیست، بلکه مشخص شدن قوانین هم‌زیستی میان روسیه و ناتو است. اخلاق کمونیستا تقریبا یجوره استالین از هرکس خوشش نمیومد ازتوی عکسهاش پاکشون میکرد این یکی از باهرکی حال نمیکنه بایه میز بلند ازش دور میشه سگ زرد برادر شغاله کص زنت فرشید منافی 😂🍆🍆🍆بادمجون بذارم لا کص زنت فرشید کچل جفی 😂 أحلام رجل اسمه محمد قاسم إنذار للأمة المسلمة. تتنبأ أحلامه بمستقبل عظيم للإسلام في العالم. أتباعه يعلنونه الإمام المهدي. هل تعتقد أنه مرشح جيد للمهدي؟

به جای پرداخت یارانه، بیمه بیکاری پرداخت کنید/ با شعار نمی‌شود از جوانان حمایت کرددبیرکل خانه کارگر گفت: ما طرحی را برای اجرای بیمه بیکاری در سه دوره به مجلس بردیم اما شورای نگهبان با آن موافقت نکرد. ما در قانون ساساسی حکمی برای پرداخت یارانه نداریم اما برای پرداخت بیمه بیکاری حکم داریم. بلی ، صندوق بیمه بیکاری ارث پدری است و می شود از آن محل هزینه تمام بی لیاقتی مدیران دولتی را پرداخت لطفا به خاطر مخالفت با رفتار تفرقه پراکنه بی بی سی هشتک است . منوبی_بی_سی را توییت کنید

استقبال گردشگران از سفر با قطار «وان‌گولو اکسپرس»مسافران قطار «وان‌گولو اکسپرس» از تماشای مناظر زیبای منطقه شرق ترکیه در روزهای زمستان لذت می‌برند. - خبرگزاری آناتولی

با کمتر از ۵۰۰ هزار دنبال کننده هم مشمول مالیات می‌شویددرحالیکه براساس قانون بودجه سال جاری باید از درآمد حاصل از تبلیغات کاربران بالای ۵۰۰ هزار دنبال کننده در رسانه‌های کاربر محور مالیات اخذ شود، اعلام مسئولان سازمان امور مالیاتی حاکی از آن است که اولین لیست اطلاعات این افراد به این سازمان ارسال شده و برای اخذ مالیات از آن‌ها باید تا پایان امسال و تکمیل اظهارنامه‌ها صبر کرد.

با داشتن فرزند، پس از جدایی، چطور به رابطه بعدی وارد شویم؟