مقر ائتلاف بین‌المللی در فرودگاه اربیل عراق با چندین راکت هدف قرار گرفت

21/06/1400 01:09:00 ق.ظ

مقر ائتلاف بین‌المللی در فرودگاه اربیل عراق با چندین راکت هدف قرار گرفت العربيه_فارسى

پایگاه محل استقرار نیروهای بین‌المللی مبارزه با داعش در عراق در نزدیکی فرودگاه اربیل هدف حمله راکتی قرار گرفت.به گفته منابع کُردی پایگاه ائتلاف در فرودگاه آخرین به روزرسانی: 12 سپتامبر ,2021: 02:01 صبح GST Share آدرس کپی شد پایگاه محل استقرار نیروهای بین‌المللی مبارزه با داعش در عراق در نزدیکی فرودگاه اربیل هدف حمله راکتی قرار گرفت.

به گفته منابع کُردی پایگاه ائتلاف در فرودگاه اربیل، مرکز اقلیم کُردستان در شمال عراق بامداد یکشنبه 12 سپتامبر هدف حمله راکتی قرار گرفته و تعدادی از این راکت‌ها در خارج از محوطه این فرودگاه سقوط کرده‌اند.

Advertisement خبرگزاری رسمی عراق نیز از سقوط چندین راکت در اطراف فرودگاه اربیل خبر داد و گفت که که انفجارهای اربیل در نزدیکی منطقه‌ای که در میان فرودگاه و کنسولگری آمریکا واقع است، رخ داده است. از طرفی یک منبع امنیتی عراقی گفت که این حمله با استفاده از پهپادهای انفجاری انجام شده است.

ادامه مطلب:
العربیه فارسی »
Loading news...
Failed to load news.

ولادیمیر پوتین: روسیه در ماه ژوئیه تسلیحات هسته‌ای تاکتیکی در بلاروس مستقر خواهد کرد

ولادیمیر پوتین، رئیس جمهور روسیه از استقرار تسلیحات هسته‌ای تاکتیکی در خاک بلاروس در ماه آینده میلادی خبر داده است. امری که ناظران آن را تازه‌ترین دور از بالا گرفتن تنش‌ها میان مسکو و ناتو ارزیابی کرده‌اند. ادامه مطلب >>

اردوغان: در عرصه اقتصادی در حال بهبود سریع و رشد جهشی هستیماردوغان: در عرصه اقتصادی در حال بهبود سریع و رشد جهشی هستیم

بازگشت «تیم ملی» به صدر آسیا؛ ایران در رده نخست تیم‌های آسیایی در رده‌بندی جدید فیفادر رده‌بندی جدید فدراسیون جهانی فوتبال، فیفا تیم ملی بلژیک همچنان در صدر قرار دارد و بعد از آن کشورهای برزیل، انگلیس، فرانسه و ایتالیا رده‌های دوم تا پنجم را به خود اختصاص داده‌اند. کلا ایران در همه جای خوبیها صدر نشینه و ربطی بشماها که خاورمیانه رو به آتش کشیدید نداره☺

حریق در بخش عراقی هورالعظیم / انتشار دود در شهر رُفیعفرماندار هویزه از انتشار دود در شهر رفیع به دلیل آتش‌سوزی در بخش عراقی تالاب هورالعظیم خبر داد. دیگی که برای من نجوشه میخوام سر..... بجوشه راه کربلا چرا بستس؟؟!! 🙄🤨🤔

حمله سپاه به مواضع کُردها در خاک عراق؛ ایران در اقلیم کردستان به دنبال چیست؟محمد پاکپور، فرمانده نیروی زمینی سپاه روز دوشنبه به «مخالفان مسلح حکومت ایران» هشدار داده و از ساکنان مناطق اطراف پایگاه‌های این گروه‌ها خواسته بود از محل فاصله بگیرند. تغیر مسیر دوربینها ازافغانستان به عراق تا طالبان راحت جنایت کنند وراحت خاک وناموس را بروشد وپنجیر را نسل کشی کنند تاافکارعمومی رامنحرف کنەازدستەگلی کەدرافغانستان بەاب دادەبەطالبانی کمک کردەکەبزودی کاری بەایران میکنندکە حوثیها بەعربستان کردندبافرستادن پهبادو سر از پا هم خطا کنەپاکستان واردعمل میشەمگە دیروز پاکستانیها تهدید نکردند کە ایرانو سر جاش مینشونند!روساهم گفتند اولویت ما امنیت اسرائیلە نخیر دنبال مزدورها و بی شرف های منافقی مثل شماست.

نرگس محمدی: در تظاهرات علیه طالبان در تهران به زنان تعرض شد | DW | 11.09.2021نرگس محمدی، فعال مدنی می‌گوید در تظاهرات حمایت از مردم افغانستان مقابل سفارت پاکستان در تهران به عده‌ای تعرض شد. او روایت می‌کند در این تظاهرات ماموران نیروی انتظامی 'جلاوار و تجاوزگرانه' به زنی تعرض جنسی کرده‌اند. NoToTaliban انتر 🍆 خودی ایران طالب است ضرور نیست تظاهرات کنید.

بیش از 7 هزار بیمار کرونایی در ایران در بخش مراقبت‌های ویژه بستری هستند