مقدمات پذیرایی از مهمانان نوروزی در گیلان فراهم است

  • 📰 ilnanews
  • ⏱ Reading Time:
  • 18 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 10%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

استاندار گیلان با بیان اینکه مقدمات پذیرایی از مهمانان نوروزی در استان فراهم است، گفت: حضور مسافری=ان و گردشگران نوروزی در گیلان منجر به رونق و شکوفایی اقتصادی استان می شود.

مجلس برای از بین بردن تصاویر نامطلوب درگیری‌ها جریمه نقدی را جایگزین گشت ارشاد کردبه گزارش ایلنا از رشت، اسدالله عباسی در رزمایش طرح نوروزی پلیس در گیلان اظهار کرد: پلیس طلایه دار امنیت و نظم بخشی در جاده‌ها و محورهای ترافیکی است.

عباسی با اشاره به بهره برداری آزادراه رشت _ قزوین در محدوده رودبار اضافه کرد: افتتاح باقیمانده آزادراه رشت _ قزوین کمک بزرگی در. گشایش ترافیکی ورودی گیلان می‌کند. استاندار گیلان با بیان اینکه مقدمات پذیرایی از مهمانان نوروری در استان فراهم است، گفت: حضور مسافرین و گردشگران نوروزی در گیلان منجر به رونق و شکوفایی اقتصادی استان می‌شود.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 10. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

محمودآباد آماده پذیرایی از مهمانان نوروزی‌شهرداری‌ها در سطح جهانی از جمله سازمان‌هایی هستند که نقش مهمی در توسعه کشورها و گسترش عرصه‌های مدنی دارند و طبق رسم قدیمی در مدیریت‌های شهری سراسر کشور با بنا کردن المان‌های شهری به پیشواز بهار می‌روند و به نو نوار کردن شهر می‌پردازند.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

طرح‌های آرامش بهاری و ضیافت الهی در ۴۲۵ بقعه شاخص گیلان برگزار می‌شودمدیرکل اوقاف گیلان گفت: طرح نوروزی آرامش بهاری و ضیافت الهی در ماه مبارک رمضان به صورت همزمان در ۴۲۵ بقعه متبرکه شاخص گیلان برگزار می‌شود.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

ادامه فشارها بر معلمان؛ ۹ نفر از فرهنگیان گیلان احضار شدند۹ نفر از فعالان صنفی فرهنگی در گیلان در حالی احضار شدند که سه نفر از آن‌ها در حال حاضر در زندان به‌سر می‌برند.
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »

یادگاری از ساسانیان، چشم انتظار گردشگران نوروزیتاق بستان نمادی از عظمت هنر ایرانیان باستان و تفرجگاه و شکارگاه باشکوه پادشاهان ساسانی این روزها مهیای بازدید گردشگران نوروزی از سراسر ایران است.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

یادگار ساسانیان، چشم انتظار گردشگران نوروزیتاق بستان نمادی از عظمت هنر ایرانیان باستان و تفرجگاه و شکارگاه باشکوه پادشاهان ساسانی این روزها مهیای بازدید گردشگران نوروزی از سراسر ایران است.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

مشارکت بیش از ۳ میلیون نیروی داوطلب، جوان و امدادگر هلال احمر در طرح نوروزی ۱۴۰۳دبیرکل جمعیت هلال احمر اعلام کرد که بیش از سه میلیون نفر از نیروی های داوطلب، جوان و امدادگر جمعیت هلال احمر در طرح نوروزی ۱۴۰۳ مشارکت خواهند داشت.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »