مقایسه سرعت اینترنت موبایل در ایران و جهان

  • 📰 isna_farsi
  • ⏱ Reading Time:
  • 30 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 15%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

مقایسه سرعت اینترنت موبایل در ایران و جهان متوسط سرعت دانلود اینترنت موبایل در ایران تا ماه ژوئن سال جاری میلادی، ۲۹.۸۷ مگابیت‌برثانیه است که رتبه ایران را با یک پله صعود در مقایسه با ماه می سال ۲۰۲۰، به ۶۶ از میان ۱۳۸ کشور رسانده است.

به گزارش ایسنا، طبق اطلاعات وب‌سایت Speedtest که شاخص‌های جهانی اینترنت را در کشورها بررسی می‌کند. در ماه ژانویه سال ۲۰۲۰، متوسط جهانی سرعت دانلود اینترنت موبایل در

در حال حاضر و طبق آخرین آمار منتشرشده تا ماه ژوئن ۲۰۲۰، متوسط جهانی سرعت دانلود اینترنت موبایل، ۳۴.۶۷ مگابیت‌برثانیه و متوسط جهانی سرعت آپلود اینترنت موبایل، ۱۱.۰۱ مگابیت‌برثانیه است. همچنین در حوزه اینترنت ثابت، متوسط جهانی سرعت دانلود، ۷۸.۲۶ مگابیت‌برثانیه و متوسط جهانی سرعت آپلود ۴۲.۰۶ مگابیت‌برثانیه است.

در حال حاضر متوسط سرعت دانلود اینترنت موبایل در ایران ۲۹.۸۷ مگابیت‌برثانیه و متوسط سرعت آپلود اینترنت موبایل، ۱۱.۸۵ مگابیت‌برثانیه است که رتبه ایران را به ۶۶ از میان ۱۳۸ کشور رسانده و در مقایسه با رتبه ۷۰ در ژانویه سال جاری میلادی، حاکی از صعود چهار رتبه‌ای است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 2. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

آمار کرونا؛ رکورد تازه مبتلایان در جهان و توصیه به لغو سفر کیش در ایراندر شبانه‌روز گذشته حدود ۲۸۵ هزار نفر در جهان به کووید ۱۹ مبتلا شده‌اند، آمار روزانه ای که در سطح جهانی رکورد تازه‌ای به حساب می‌آید.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

کرونا در ایران؛ روحانی: تجمعات عامل شیوع مجدد کروناست اما مراسم محرم برگزار می‌شود!
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

کرونا در ایران؛ فوت 215 بیمار دیگر و ثبت 2489 مورد جدید ابتلا
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

واکنش آمریکا به تهدید هواپیمای مسافربری ایران در آسمان سوریه
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

دیدگاه: گرانی مسکن در ایراناجاره خانه تا ۸۰۰ درصد افزایش یافته است. بهای ارز بالا رفته و قیمت کالاهای اساسی تا حدی اوج گرفته که رییس‌ مجلس می‌گوید نان به پایین‌دست جامعه نمی‌رسد و باید کوپن را به اقتصاد بازگرداند. در دیدگاه امر
منبع: IranIntl - 🏆 3. / 63 ادامه مطلب »

نگاهی به تاریخ شیر و خورشید در ایرانمحمد رضا پهلوی، آخرین پادشاه ایران در هفتم مرداد ۱۳۵۹ در مراسمی رسمی در قاهره مصر تشییع شد و سربازان مصری تابوت او را که پرچم سه رنگ شیر و خورشید رویش کشیده شده بود، بر دوش حمل ‌کردند. احتمالا این یکی از آخرین مراسم رسمی بین‌المللی بود که پرچم شیر و خورشید در آن حضور داشت.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »