مقام آمریکایی: به تنش‌های هسته‌ای جدید ایران پاسخ خواهیم داد

  • 📰 AlArabiya_Fa
  • ⏱ Reading Time:
  • 36 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 18%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

مقام آمریکایی: به تنش‌های هسته‌ای جدید ایران پاسخ خواهیم داد العربيه_فارسى

اولیانوف پیشتر توافق ایران با رافائل گروسی، مدیرکل آژانس بین‌المللی انرژی اتمی در‌باره نصب دوربین‌های نظارتی در تاسیسات هسته‌ای کرج را «گامی بسیار ارزشمند» جهت ادامه مذاکرات وین برای احیای برجام توصیف کرده بود.ایران و آژانس روز گذشته درباره تعویض دوربین‌های آسیب‌دیده مستقر در تاسیسات اتمی کرج توافق کردند.

آژانس هم چهارشنبه اعلام کرد که پس از توافق میان گروسی و محمد اسلامی، رئیس سازمان انرژی اتمی ایران ظرف چند روز آینده دوربین‌های نظارتی در تاسیسات هسته‌ای کرج نصب خواهند شد.ایران در 23 ژوئن گذشته اعلام کرد که عملیات خرابکاری در یکی از ساختمان‌های وابسته به سازمان انرژی اتمی خود را خنثی کرده است. متعاقب آن تهران از آسیب‌دیدن دوربین‌های نظارتی آژانس مستقر در این تاسیسات خبر داد و به بهانه عدم محکومیت این حمله از سوی آژانس، از تعویض دوربین‌های آسیب‌دیده ممانعت به‌عمل آورد.مدیرکل آژانس در 23 نوامبر برای حل مشکل دوربین‌های مذکور به تهران سفر و تاکید کرد که عدم تعویض دوربین‌های آسیب‌دیده تاثیر زیادی در کاهش نظارت آژانس بر تاسیسات تسا گذاشته است و چنین امری مانع عمده‌ای در احیای توافق هسته‌ای خواهد بود.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

گناه دارن بدبختا اینها چندتا گدا هستند که عمامه به سر دارن ..ولی حقشون موشک اتمی اسرائیلی بخورن .تا یاد بگیرن نباید بهترین نسلی که بین همه ی انسانها است رو تهدید بکنن

پاسخ به آمریکا شما کتف چپ ما رو هم نمیتونی بخوری (تخم چپ)

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 12. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

ارزیابی یک مقام آمریکایی از فعالیت‌های یگان مخفی کشورش در عراقیک مقام آمریکایی در رابطه با هدایت نیروهای مخفی کشورش در حملات در سوریه و عراق گفت که این حملات «دفاعی» بوده و توسط رده‌های پایین‌تر تصویب شده که محدودیت‌های قانونی کمتری برای آن‌ها وجود دارد. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

مقام بسیج اساتید: اسلام زن را در خانواده و کنار مرد و فرزند می‌پسنددMolaniaHiwa خودش چرا نميشينه تو خونه؟ چرا زنان ولايي در خونه هاشون نميشينن تا الگوي زن مسلمان بشوند ؟؟
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

آزمایش «توپ لیزری» آمریکا در واکنش به حملات پهپادی ایراندر واکنش به حملات پهپادی مکرر ایران و نیروهای نیابتی آن در خاورمیانه، نیروی دریایی ایالات متحده یک «توپ لیزری» را در آب‌های خلیج عدن، که معمولا مورد درود بر آمریکا و متحدانش یهود و شیعه دو دوست واقعی هستند اخ اخ چرا یهود و شیعه جففف دروغ میکنند ،، در حالیکه دو دوست هستند
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

۳۰ گردباد در سه روز؛ شمار قربانیان طوفان‌های آمریکا به ۷۹ نفر افزایش یافتطوفان‌های اخیر که باعث فروریختن یکی از انبارهای شرکت آمازون و کشته شدن شش نفر شده، بار دیگر یکی از سیاست‌های داخلی آمازون را در مرکز توجه قرار داد: سیاست سختگیرانه‌ای که به کارکنان اجازه تماس تلفنی در زمان کار را نمی‌دهد.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

آمریکا: همچنان آماده فروش جنگنده‌های اف۳۵ به امارات هستیمواشنگتن به رغم تهدید‌های اخیر مقام‌های اماراتی مبنی بر احتمال لغو قرار خرید جنگنده‌های اف۳۵ از آمریکا تاکید دارد که مصمم به فروش این هواپیماهای نظامی به ابوظبی است جزئیات بیشتر🔽
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

واکنش آمریکا به تفاهم جدید ایران و آژانس بین‌المللی انرژی اتمی- اخبار دیپلماسی ایران - اخبار بین الملل تسنیم | Tasnimواکنش مقام آمریکایی به تفاهم ایران و آژانس انرژى_اتمی با اجرای این تفاهم برگزاری هرگونه نشستی در شورای حکام درباره موضوعات مرتبط با ایران دست‌کم تا پایان سال جاری میلادی منتفی خواهد بود به همين راحتى با يه تهديد تسليم شديد و دوربينهاى سايت كرج رو نصب كرديد. خاك تو سر شما اصولكراها و اون دولتتون.
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »