مقام برزیلی: ماکرون دلقک با خوابیدن با اژدهای زشت متخصص آتشسوزی نمیشود

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 17 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 10%
  • Publisher: 59%

ایران سرفصلها اخبار

مقام برزیلی: ماکرون دلقک با خوابیدن با اژدهای زشت متخصص آتش‌سوزی نمی‌شود بیشتر بخوانید🔽

همزمان با ادامه آتش‌سوزی مهیب در جنگل‌های آمازون، گویا آتش جنگ لفظی میان مقام‌های برزیلی و فرانسوی نیز که از ۱۰ روز پیش آغاز شده، قصد فروکش کردن ندارد.

«رنزو گراسیه» به عنوان یک قهرمان پیشکسوت ورزش‌های رزمی، در میان مردم برزیل چهره‌ای شناخته شده به شمار می‌رود، در این ویدئو که در شبکه اجتماعی توئیتر منتشر شده، ضمن «دلقک» توصیف کردن آقای ماکرون، تهدید کرده که اگر رئیس جمهوری فرانسه به برزیل قدم بگذارد، گردنش را که به باریکی گردن جوجه مرغ است، سخت خواهد فشرد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 8. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

گفت‌و‌گو با ورزشکاری که به آلمان پناهنده شد و حالا سرمربی تیم ملی جودوی تاجیکستان استفدراسیون جهانی جودو می گوید مدارک مربوط به شکست اجباری سعید مولایی در مسابقه های قهرمانی جهان را به کمیته بین المللی المپیک فرستاده است.
منبع: bbcpersiansport - 🏆 16. / 51 ادامه مطلب »

آمریکا با تحریم ایران به اعتبار دلار به عنوان یک ارز بین‌المللی ضربه زدوزیر امور خارجه روسیه برجام را یک دستاورد مهم دیپلماتیک دانست و گفت: آمریکا با تحریم ایران و ممنوع کردن روابط تجاری با ایران، در واقع به اعتبار دلار آمریکا به عنوان یک ارز بین‌المللی ضربه زده است.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

پناهجوی افغان مظنون به حمله با چاقو در فرانسه: ندایی به من فرمان قتل داددادستانی فرانسه اعلام کرده است که مظنون این حادثه خود را مسلمان معرفی کرده اما اظهاراتش «متناقض» است. بنا به این گزارش وی مدعی شده است که «ندایی» با مضمون توهین به خدا شنیده و به او دستور داده تا دست به قتل بزند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

ترامپ به زودی با ایران تماس برقرار می‌کندپژوهشگر اندیشکده شورای سیاست خارجی آمریکا گفت که ترامپ به زودی برای انعقاد توافق با ایران تماس برقرار می‌کند.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

خلیلزاد کاپی پیش‌نویس توافقنامه صلح با طالبان را به رهبران افغانستان دادزلمی خلیلزاد، نماینده ویژه امریکا برای صلح دوشنبه 2 سپتامبر با رییس جمهوری و رییس اجرایی افغانستان
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

زلمی خلیلزاد پیش نویس توافق صلح با طالبان را به اشرف غنی ارائه کردبه گفته برخی منابع آگاه اشرف غنی نظر خود در مورد پیش نویس توافق صلح آمریکا با افغانستان را طی دو روز آینده به مقامات آمریکایی اعلام خواهد کرد.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »