مقام اسرائیلی خبر داد: سقوط مرگبار بالگرد حامل ناظران صلح در صحرای سینا

22/08/1399 04:38 ب.ظ

مقام اسرائیلی خبر داد: سقوط مرگبار بالگرد حامل ناظران صلح در صحرای سینا جزئیات بیشتر🔽

به گفته مقام آگاه اسرائیلی، این بالگرد حامل ناظران بین‌المللی از جمله پنج آمریکایی، یک تبعه فرانسه و یک شهروند جمهوری چک بوده است. به گزارش خبرگزاری فرانسه، به نقل از یک مقام آگاه اسرائیلی، این بالگرد حامل ناظران بین‌المللی از جمله پنج آمریکایی، یک تبعه فرانسه و یک شهروند جمهوری چک بوده است.

به گزارش خبرگزاری فرانسه، به نقل از یک مقام آگاه اسرائیلی، این بالگرد حامل ناظران بین‌المللی از جمله پنج آمریکایی، یک تبعه فرانسه و یک شهروند جمهوری چک بوده است.

ادامه مطلب:
euronews_pe »

پرزیدنت ترامپ از کناره‌گیری ویلیام بار دادستان کل آمریکا از مقام خود خبر دادصدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است. هدف ترامپِ شیّاد این بود که خبر شکست در رای گیری گزینش گران الکتورال را تحت تاثیر قرار دهد!😇 بی عدالتی آمریکایی باید بیایدبه ایران. اخلاق خوددرستی اش مثل آفت الله خایه منی است. من رجاء واثق دارم که می‌توانند با هم بسازند.

وزارت خارجه آمریکا از تحریم دو مقام سپاه پاسداران به خاطر نقض حقوق بشر خبر دادصدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است. دست صلح امریکایی ها با تحریم قشنگ رو شد! انگلزاده هاى اين رژيم را از آمريكا اخراج كنيد و اموالِشان را ضبط كنيد، آنموقع أست كه حرفها و اِدعاهاى شما از پوچى در ميآيد و مردم ايران شماها را جِديتر بِحساب ميآورند !بفرمایید_دادگاه امروز_اسدی_فردا_خامنه‌ای PS752 خامنه‌ای_جنایتکار زنده_باد_ازادی نه_شاه_نه_شیخ مسعود_رجوی خسته نباشید !؟! البته با حضور پیاده نظام ج ا در قالب مهره های نایاک و دیگر حامیان کراواتی و بدون روسری رژیم در آمریکا ، نیازی به حضور خود فرماندهان نیست !

مقام اسرائیلی: آمریکا هرگز به ایران حمله نمی‌کند، باید خودمان تصمیم بگیریمزاخی هانگبی، وزیر امور شهرک سازی اسرائیل و از متحدان نزدیک بنیامین نتانیاهو: «این احتمال وجود دارد که در آینده چاره‌ای [به جز حمله نظامی به ایران] وجود نداشته باشد.» وی ابراز امیدواری کرد که رهبران اسرائیل ایران هسته‌ای را نپذیرند. 🤣 جوک قرن حماس یه گروه چند صد نفره ست و تو دل اسرائیل سالها غزه رو حفظ کرده؛ اونوقت این ریقوها...🤣🤣🤣 شايد اينجورى بهتر باشه تا بفهمند كه با دم شير نبايد بازى كنند مخصوصا بدون سر پرست!! آخه مرد باشین بیاین جلو تا ازتون استخون هم نمونه...ایران شروع کننده و خواهان هیچ جنگی نبوده و نخواهد بود...

هشدار 2000 مقام اسرائیلی به بایدن درباره خطر برنامه هسته‌ای ایرانبیش از 2000 مقام ارشد امنیتی بازنشسته اسرائيلی، دوشنبه 19اوریل 2021، در نامه‌ای به جو بایدن، رئیس اگر بایدن، کاندیدای ریاست جمهوری سال ۱۴۰۰ در ایران بشود، حتما مورد تایید شورای نگهبان و خامنه ای قرار خواهد گرفت زیرا نظر چلاقعلی به نظر جو بایدن بسیار نزدیک است ابن بایدن خیلی نفهمه والا بخدا برنامه هسته ای ایران از یه قوطی کبریت خطرش کمتره . اینها یه پراید رو درست نمیتونن تولید کنند کارت ملی ندارن به ملت بدن کارت سوخت هم شش هفت طول می‌کشه دست مردم برسه فقط هارت و پورت اضافه می‌کنند تاوانش رو هم مردم باید بدن . جمعش کنید این توهمات رو

جزئیات دیدار بایدن و رئیس موساد به‌نقل از«یک مقام اسرائیلی»به گفته یک مقام ارشد اسرائیلی، جو بایدن رئیس جمهوری ایالات متحده آمریکا، روز جمعه 30 آوریل به یوسی کوهن، مدیر سرویس اطلاعات خارجی اسرائیل، گفته آمریکا برای

یک مقام آگاه اسرائیلی اعلام کرد که در جریان سقوط روز پنج‌شنبه یک فروند بالگرد در صحرای سینا ۷ نفر کشته شدند.

به گزارش خبرگزاری فرانسه، به نقل از یک مقام آگاه اسرائیلی، این بالگرد حامل ناظران بین‌المللی از جمله پنج آمریکایی، یک تبعه فرانسه و یک شهروند جمهوری چک بوده است.

این منبع که خواست نامش فاش نشود، تصریح کرده که نیروهای چند ملیتی و ناظرانی که در این سانحه جان خود را از دست داده‌اند عضو نیروی حافظ صلحی بودند که اسرائیل در سال ۱۹۷۹ و به هنگام امضای توافق‌نامه صلح با مصر، بنیانگذاری کرده بود.این نیروهای حافظ صلح که در صحرای سینا مستقر هستند، تحت پوشش سازمان ملل متحد قرار ندارند.