مقامات لیتوانی: تلفن هوشمند چینی را دور بیندازید، ابزار سانسور دارد

31/06/1400 07:46 ب.ظ

چین به دلیل همین اقدام لیتوانی، سفیر خود را از این کشور فراخواند. در ابتدای این ماه، سفیر لیتوانی در پکن نیز «برای مشورت» به ویلنیوس بازگشت.

چین به دلیل همین اقدام لیتوانی، سفیر خود را از این کشور فراخواند. در ابتدای این ماه، سفیر لیتوانی در پکن نیز «برای مشورت» به ویلنیوس بازگشت. هفته گذشته، آنتونی بلینکن، وزیر امور خارجه آمریکا گفت که ایالات متحده از لیتوانی در اختلافات خود با چین حمایت می‌کند.

هفته گذشته، آنتونی بلینکن، وزیر امور خارجه آمریکا گفت که ایالات متحده از لیتوانی در اختلافات خود با چین حمایت می‌کند.

ادامه مطلب:
euronews_pe »

ایلان ماسک پس از پایان ماموریت ۴ فضانورد آماتور، بایدن را مسخره کردایلان ماسک، بنیانگذار تسلا، جو بایدن رئیس‌جمهور آمریکا را به دلیل عدم تمجید از ماموریت تاریخی شرکت اسپیس‌ایکس در اعزام فضانوردان به مدار زمین مورد تمسخر قرار داد. آقای بایدن ذاتا' آدم مسخره‌ای نیست. ولی همانطوریکه وزارت اطلاعات ایران، حکومت ایران را تا نهایت درجه ممکن تنزّل داده، سازمان سیا نیز شروع کرده به احمق تلقّی کردن ملّت‌های جهان، این امر برخی سیاست‌ها و عملکردهای دولت آمریکا را مضحک و مسخره‌ جلوه می‌دهد نمونه‌ای من گذاشته‌ام،...،.

شهادت یک شاهد در دادگاه کشتار۶۷: حمید نوری و ناصریان را بدون چشم بند دیدم

جوایز امی ۲۰۲۱: سریال‌های «تاج»، «گامبی وزیر»، و «تد لسو» بیشترین جوایز را دریافت کردندمراسم امسال به دلیل همه‌گیری کرونا کوچک‌تر از همیشه و با تعداد محدودی مهمان برگزار شد. حسی از غم و اندوه بر مراسم سایه افکنده بود و برخی از برندگان در سخنرانی پس از دریافت جایزه، از عزیزان از دست رفته بر اثر کرونا یاد می‌کردند.

ایران: آمریکا سیاست‌های اشتباه خود را اصلاح کند

اردوغان «خانه ترک» در نیویورک را افتتاح کرداردوغان «خانه_ترک» در نیویورک را افتتاح کرد رجب طیب اردوغان، رئیس جمهور ترکیه در مراسم افتتاحیه ساختمان خانه تُرک (Türkevi) در نیویورک که به مناسبت یکصدمین سالگرد اعلام جمهوریت در کشور در سال 2023 بنا شده، شرکت کرد.

نخستین فوران آتشفشانی نیم قرن گذشته در جزایر قناری هزاران نفر را فراری داد🔺 نخستین فوران آتشفشانی نیم قرن گذشته در جزایر قناری هزاران نفر را فراری داد ◾ با فوران آتشفشان گدازه‌ها صد‌ها متر به هوا پرتاب شد. تاکنون گزارشی از کشته‌ها و جراحت‌های احتمالی منتشر نشده است. ⬇ بیشتر بخوانید:

وزارت امور خارجه لیتوانی پیشتر به یورونیوز گفته بود که کشورش مشتاق پیگیری «روابط اقتصادی، تجاری، فرهنگی و دانشگاهی نزدیک‌تر» با تایوان است.

هفته گذشته، آنتونی بلینکن، وزیر امور خارجه آمریکا گفت که ایالات متحده از لیتوانی در اختلافات خود با چین حمایت می‌کند.

او گفت: «ما در برابر اجبار اقتصادی، از جمله اجبار اعمال شده توسط چین، ایستاده‌ایم. ما به شدت طرفدار دموکراسی هستیم، از جمله در بلاروس، جایی که ما بسیار با هم کار می‌کنیم.»