مقام پنتاگون: سلاح‌های کشف شده در دریای عرب متعلق به ایران است | DW | 09.05.2021

  • 📰 dw_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 27 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 14%
  • Publisher: 63%

یک مقام وزارت دفاع آمریکا اعلام کرد که تحقیقات اولیه نشان می‌دهد محموله سلاح‌های کشف شده در یک کشتی 'از مبدا ایران و برای تجهیز حوثی‌های یمن' بوده است. حوثی سلاح

ایران اخبار, ایران سرفصلها

یک مقام وزارت دفاع آمریکا اعلام کرد که تحقیقات اولیه نشان می‌دهد محموله سلاح‌های کشف شده در یک کشتی"از مبدا ایران و برای تجهیز حوثی‌های یمن" بوده است.

بر اساس این گزارش، سلاح‌های توقیف‌شده شامل موشک‌های هدایت‌شونده ضد تانک ساخت روسیه، سلاح‌های ساخت چین، اسلحه ویژه تک‌تیراندازان، آرپی‌جی هفت و مسلسل‌های سنگین بوده است. درپی توقیف این کشتی یک مقام وزارت دفاع آمریکا روز یکشنبه اعلام کرد که بر اساس تحقیقات اولیه‌، این کشتی"از مبدا ایران و با هدف رساندن سلاح به حوثی‌های یمن ارسال شده است".

مقام وزارت دفاع آمریکا که هویت‌اش اعلام نشده است افزود: «بر اساس بازجویی از خدمه و یافته‌های درون کشتی به این نتیجه رسیده‌‌ایم که کشتی از مبدا ایران بوده است».

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

خدمه پس از بازجویی آزاد شدند؟ مگه قاچاق هویج کرده بودند؟ تازه اونم باید تا پایان روند قانونی تحقیقات بازداشت میشدن

خوب، بر فرض كه بوده. تمام جهان غرب به سعوديها سلاح ميفروشند ، ايران از مردم مظلوم يمن حمايت ميكنه. اين طبق عقل و منطق انسانى كاريست بسيار پسنديده

خوب که چی ، دوست داره صلاح می‌فرسته، خود اروپا و آمریکا و انگلیس این همه سلاح می‌دهند به داعش و می‌فروشند به کشورهای عربی کناره خلیج همیشه فارس، به تمام نقاط چیزی نیست ، دنیا قانون جنگل شده ، قوی نباشی ، خورده میشی ، ایران هم باید از هر جهت قوی بشه .

عمو بایدن حل میکنه هیچ چیز برای ایران جرم نیست در دولت عمو بایدن

اش تحقیق می کردند سلاح ها و بمب هایی که هر روز در خاک افغانستان مردم را به خاک و خون می کشد به کدام کشورهای اروپایی و آمریکایی تعلق دارد؟ شاید چون جواب را همه می دانند دیگر ضرورت ندارد!!

از مبدأ ایران‌نیست... از مبدأ غارت است... از مبدأ گرسنگی، از مبدأ جهل شیعی

اگه مطمئن هستین مال ایرانه ازش فاصله بگیرین! و الا بد میبینین.

دوباره هم می فرستیم .تازه یکیش را گرفتن با بقیه که فرستادیم دهن عرعرستان را سرویس میکنیم

سلاح های کا امریکایی ها در منطقه توزیع میکنند چی؟ خیلی تضمینی امنیت را تامین میکنه یا به کشتار مردم و علیه حقوق بشر استفاده میشه؟

هر جا قاچاق اسلحه در خاور میانه هست، رد پای جمهوری آخوندی در آن مشهود است

خب بعدش

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.