مقام اوکراینی: زلنسکی با وزرای خارجه و دفاع آمریکا دیدار کرد

  • 📰 RadioFarda_
  • ⏱ Reading Time:
  • 18 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 11%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

وزرای خارجه و دفاع ایالات متحده شامگاه یکشنبه ۴ اردیبهشت با ولودیمیر زلنسکی، رئیس جمهوری اوکراین در کی‌یف دیدار کردند.

دیدار آنتونی بلینکن و لوید آستین با آقای زلنسکی که یک مقام ارشد دولت اوکراین گزارش آن را تایید کرده است در شرایطی صورت گرفته که کی‌یف به غرب برای ارسال تسلیحات بیشتر و قدرتمندتر فشار می‌آورد و روسیه عملیات گسترده‌ای در منطقه دونباس آغاز کرده است، خاصه در شهر ماریوپل که آخرین واحدهای نیروهای اوکراینی در آنجا همچنان مقاومت می‌کنند.

رئیس جمهوری اوکراین اظهار داشت: «امروز شما نمی‌توانید با دست خالی اینجا بیایید و ما نه تنها انتظار برخی مساعدت‌ها را داریم، بلکه منتظر تسلیحات خاص هستیم.» در حالی که غرب تسلیحات به اوکراین ارسال می‌کند، زلنسکی بارها و بارها تاکید کرده که کشورش به تسلیحات سنگین بیشتری نیاز دارد از جمله سامانه‌های دفاع هوایی دوربرد و هواپیماهای جنگی.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 13. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

زلنسکی فردا با وزرای خارجه و دفاع آمریکا در کی‌یف دیدار می‌کندرئیس‌جمهور اوکراین گفت که وی روز یکشنبه در کی‌یف با وزرای خارجه و دفاع آمریکا درباره تحویل گرفتن محموله‌های سلاح از واشنگتن گفت‌وگو می‌کند.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

زلنسکی در کی‌یف با وزرای خارجه و دفاع آمریکا دیدار می‌کندولودیمیر زلنسکی، رئیس جمهوری اوکراین، اعلام کرد که او روز یکشنبه در کی‌یف با وزرای خارجه و دفاع ایالات متحده دیدار می‌کند. پس از سقوط ماریوپل،‌ بابا بایدن تعویض پوشک بچه نازی‌اش را به وزرای امورخارجه و دفاع محول کرده!
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »

زلنسکی: وزیران خارجه و دفاع آمریکا یکشنبه به کی‌یف سفر می‌کنند؛ خودداری وزارت‌خارجه آمریکا از اظهارنظر در...🔺زلنسکی: وزیران خارجه و دفاع آمریکا یکشنبه به کی‌یف سفر می‌کنند ▪️ولودیمیر زلنسکی، رئیس جمهوری اوکراین، روز شنبه اعلام کرد که آنتونی بلینکن و لوید آستین، وزیران خارجه و دفاع آمریکا، روز یکشنبه ۲۴ آوریل به کی‌یف می‌روند. ⬇️ بیشتر بخوانید:
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

جنگ اوکراین؛ زلنسکی خواستار دیدار با پوتین برای «پایان دادن به جنگ» شدحمله نظامی روسیه به اوکراین در حالی وارد پنجاه و نهمین روز خود شده است که چشم‌اندازی از پایان درگیری‌ها به چشم نمی‌خورد و مقامات غربی نسبت به طولانی شدن جنگ هشدار داده‌اند. ...واکنون التماسهای یک 'دلقک' صهیونیست برای آشتی!روزی دربغل غرب،روزی طلبکار،روزی گدایی آشتی،'حماقتهای' یک دلقک که موجب نابودی کشوری شد... پیر کردن این مرد رو دردش بخوره تو سر افغانی ها
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

دبیرکل سازمان ملل با پوتین و زلنسکی دیدار می‌کندسازمان ملل متحد روز جمعه اعلام کرد که آنتونیو گوترش، دبیرکل این نهاد، هفته آینده با روسای جمهور روسیه و اوکراین در مسکو و کی‌یف دیدار می‌کند. اوه! دبیر کل سازمان ملل از خواب بیدار شد!
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »

زلنسکی فردا با وزرای خارجه و دفاع آمریکا در کی‌یف دیدار می‌کندرئیس‌جمهور اوکراین گفت که وی روز یکشنبه در کی‌یف با وزرای خارجه و دفاع آمریکا درباره تحویل گرفتن محموله‌های سلاح از واشنگتن گفت‌وگو می‌کند.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »