مقامات امنیتی اسرائیل مخالف و نگران توافق با عربستان

  • 📰 MashreghNews
  • ⏱ Reading Time:
  • 36 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 18%
  • Publisher: 63%

تلویزیون رژیم صهیونیستی با انتشار گزارشی اعلام کرد که مقامات امنیتی از توافق احتمالی عادی‌سازی با عربستان سعودی نگران هستند و هشدار داده‌اند که این توافق، توانمندی‌های هسته‌ای ریاض را افزایش خواهد داد

ایران اخبار, ایران سرفصلها

به گزارش مشرق، مقامات امنیتی رژیم صهیونیستی در گفت‌وگو با شبکه کان بار دیگر نگرانی‌های خود را درخصوص این احتمال که توافق با عربستان سعودی به ریاض برای غنی‌سازی اورانیوم کمک خواهد کرد، ابراز کردند.

مقامات امنیتی رژیم صهیونیستی دستیابی عربستان به امکان غنی‌سازی اورانیوم را حتی تحت نظارت آمریکا رد کرده و تصریح کردند: «در خاورمیانه هر چیزی ممکن است اتفاق بیفتد؛ رژیم [در عربستان] می‌تواند تغییر کند و فردا این قابلیت‌ها بخشی از قدرت رژیم جدید خواهد شد».امیرعبداللهیان: رژیم صهیونیستی در داخل گرفتار بحران‌های چندلایه است کان در یک برنامه رادیویی با همین موضوع و به نقل از یک مقام آگاه در تل‌آویو اعلام می‌کند: این بار برخلاف توافق با امارات، در ستاد مرکزی بحث و گفت‌وگوها جریان دارد.

«محمد بن سلمان»، ولی‌عهد عربستان روز چهارشنبه هفته گذشته در مصاحبه با «فاکس نیوز» گفته بود: عربستان به عادی‌سازی روابط با اسرائیل نزدیک است، اما موضوع فلسطین همچنان در مذاکرات مهم است.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

هشدار آمریکایی‌ها نسبت به توافق امنیتی واشنگتن و ریاضناظران و رسانه‌های آمریکایی هشدارهایی را نسبت به اعطای «ضمانت‌های امنیتی» به ریاض توسط واشنگتن در چارچوب توافق احتمالی عادی سازی روابط میان عربستان سعودی و رژیم صهیونیستی داده‌اند.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

نگرانی تل‌آویو از بازگشت روابط تهران و قاهرهیک مسئول مصری با اشاره به تاثیر مثبت بازگشت روابط ایران و عربستان بر روند بازگشت روابط تهران و قاهره، گفت رژیم صهیونیستی از این موضوع نگران شده است.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

توافق با عربستان ظرف چند ماه یا چند سال دیگر محقق می‌شودنخست‌وزیر رژیم صهیونیستی حصول توافق صلح با عربستان را یا ظرف چند ماه و یا چند سال دیگر امکان‌پذیر دانست.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

مقام صهیونیست: عادی سازی روابط با عربستان، فلسطینی‌ها را منزوی می‌کندیک مسؤول صهیونیست اعلام کرد، توافق عادی سازی روابط با عربستان، فلسطینی‌ها را محاصره و از نفوذ آنها کم خواهد کرد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

عربستان: توافق ما با ایران بر اساس احترام متقابل استوزیر امور خارجه عربستان گفت که توافق این کشور با ایران مبتنی بر احترام متقابل و عدم مداخله در امور دیگران است.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »