مقام معظم رهبری آگاه، به روز و مسلط به اوضاع هستند

05/08/1400 01:11:00 ب.ظ

دبیر شورای نگهبان گفت: مقام معظم رهبری آگاه، به روز و مسلط به اوضاع هستند که دعا برای سلامتی و طول عمر با عزت ایشان برای ما فرض است.

آیت‌الله جنتی: مقام معظم رهبری آگاه، به روز و مسلط به اوضاع هستند دبیر شورای نگهبان: مقام معظم رهبری آگاه، به روز و مسلط به اوضاع هستند که دعا برای سلامتی و طول عمر با عزت ایشان برای ما فرض است.

دبیر شورای نگهبان گفت: مقام معظم رهبری آگاه، به روز و مسلط به اوضاع هستند که دعا برای سلامتی و طول عمر با عزت ایشان برای ما فرض است.

وی با بیان اینکه هر مناسبتی (اعیاد و شهادت‌ ائمه علیه السلام) تجدید حیات تشیع است، اظهار داشت: در این مناسبت‌ها مطالبی راجع به ائمه معصومین علیهم السلام مطرح می‌شود که این مسئله بسیار ارزنده است و الحمدلله این فرهنگ امروز شایع و رایج است.دبیر شورای نگهبان ادامه داد: امروز شاهد هستیم که در هر مناسبت مذهبی در شهرهای بزرگ و کوچک و روستاها مردم مراسم جشن و عزاداری برگزار می‌کنند و ما خوشحالیم که از این فرهنگ برخورداریم و سایه اهل بیت علیهم السلام بر سر ما گسترده است.

وی افزود:  امیدوارم که ما هم بتوانیم راه ائمه اطهار علیهم السلام را ادامه دهیم و از مناسبت‌ها که هرکدام خاصیت خود را دارد، حداکثر استفاده را ببریم.جنتی در پایان با اشاره به سخنان حکیمانه مقام معظم رهبری در دیدار عمومی ربیع‌الاول خاطرنشان کرد: بیانات مقام معظم رهبری نشان از اشراف و درک جامع ایشان از مسائل امت اسلامی داشت و ایشان شخصیتی آگاه، به روز و مسلط به اوضاع هستند که دعا برای سلامتی و طول عمر با عزت ایشان برای ما فرض است.

ادامه مطلب:
خبرگزاری ایسنا »

الان یعنی تو مسلط به لوضاع روزی که فهمیدی عاقا هم مسلطن یا فقط یه خایه مالی خواستی بکنی؟؟ اوضاع! کدوم اوضاع دایناسور؟ یه فیلم هک راه انداختید که ملت رو بیش از بش بچاپید،آیا اون رهبر ابله‌ت متوجه هست که با اوت ایدولوژی مسخره‌ش داره ایران و منابع‌ش رو به باد میده؟ آیا متوجه هست نظامش شده نظام هزار فامیل و فساد؟ آیا متوجه هست که شدیم کشوری هم رده بنگلادش خاک بر سرتون

دامن آلوده اگر خود همه حکمت گوید به سخن گفتن زیباش بدان به نشوند وآنکه پاکیزه رود گر بنشیند خاموش همه از سیرت زیباش نصیحت شنوند انتخاب چنین سوژه خبری در چنین شرایطی بجز بیماری روح چیزی نمیتونه باشه. بنظرم می زدید رئیس مجلس خبرگان رهبری بهتر بود نه؟ 😉 ولی فقیه اگر اگاه به زمان بود و واکسن رو ممنوع کرد پس قاتل بالفعل و بالفطره هستند وظیفه خبرگان برکناری ایشون و دادگاهی علیه بشریت هست در دادگاه بین المللی

جاوید رحمان: ناقضان حقوق بشر در ایران به جای پاسخگویی مقام می‌گیرندبیچارهجاوید_رحمان نمی دونه که در جمهوری_تروریستی_اسلامی هیچ چیز سر جای خود نیست. یه آدم گرسنه برای سرقت ۳ بسته بادام_هندی ( حدود ۱۰ هزارتومان)برای سیر کردن شکم به زندان میره و غارتگران و شکنجه گران در بیرون زندان ها آزاد می چرخند.

دبیرکل فیفا خطاب به دولتهای جهان: به ورزشکاران زن افغانستان اسکان بدهیدجیانی اینفانتینو، رییس فیفا که در قطر به سر می برد از جامعه جهانی خواست نسبت به ورزشکاران پناهجوی افغان احساس مسئولیت کرده و امکانات لازم را در اختیار آنها قرار دهند. با این ایمپرشن کیری چرا این همه فالوور داری

واکنش وزارت خارجه آمریکا به سفر باقری کنی به بروکسل: اگر هدف‌‌شان بازگشت به برجام است «باید با ما صحبت کنند»🔺 یک سخنگوی وزارت خارجه ایالات متحده به پرسش‌ بخش فارسی صدای آمریکا در مورد توییت مقام بلندپایه وزارت امور خارجه ایران مبنی بر سفر قریب الوقوع او به بروکسل در رابطه با احیای برجام پاسخ داد. ⬇ بیشتر بخوانید:

یک مقام وزارت بهداشت: هر زن باید بیش از دو فرزند داشته باشدیه نکته ای که من قبلا متوجه نشده بودم و مثلا این که مسئولان نظام و متوجه نشدن این هست که نظام مترادف سیستم هست. حالا هممون می‌دونیم سیستم یعنی چی. اجزای به هم پیوسته که هماهنگ و وابسته به یکدیگه کار می‌کنن.

روحانیون شیعه افغانستان: داعش به دنبال ایجاد جنگ مذهبی استروحانیون شیعه افغانستان: داعش به دنبال ایجاد جنگ مذهبی است روحانیون شیعه افغان معتقدند که قصد گروه تروریستی داعش از حملات اخیر به مساجد شیعیان در ولایات قندوز و قندهار افغانستان راه‌اندازی جنگ مذهبی در این کشور است.

هشدار شورای عالی سلامت بلژیک نسبت به احتمال وقوع فجایع هسته‌ای در نیروگاه‌های اتمی این کشورشورای عالی سلامت بلژیک با انتشار یک بیانیه اعلام کرد که انرژی هسته ای نمی تواند هیچکدام از اصول زیست‌ محیطی و اخلاقی و بهداشتی شهروندان این کشور را پاسخ بدهد و از دولت و پارلمان خواست به کار نیروگاه های هسته‌ای این کشور پایان بدهند. War, oppression, corruption, all the worst of humanity is at display today. We are living during the times that are described in Hadiths about the End of Times. It's time to find Imam Al-Mahdi. Some people have already found him.

به گزارش ایسنا به نقل از پایگاه اطلاع رسانی شورای نگهبان، آیت‌الله احمد جنتی دبیر شورای نگهبان در جلسه امروز چهارشنبه (۵ آبان ۱۴۰۰) این شورا با تبریک به مناسبت روز پرخیر و برکت ۱۷ ربیع‌الاول فرارسیدن میلاد حضرت رسول اکرم (ص) گفت: الحمدلله یکی از امتیازات فرهنگ غنی تشیع وجود مناسبت‌های گوناگون همچون اعیاد و شهادت‌ ائمه اطهار علیهم السلام است که در دیگر فرهنگ‌ها چنین چیزی وجود ندارد.استان‌وایر- جاوید رحمان، گزارشگر ویژه حقوق بشر سازمان ملل متحد در امور ایران از ادامه نقض گسترده حقوق بشر در ایران انتقاد کرد و گفت ناقضان حقوق بشر در این کشور به جای پاسخگویی به مناصب بالای سیاسی رسیده‌اند.Aa جیانی اینفاتینو، رئیس ایتالیایی-سوئیسی فیفا که به قطر، میزبان جام جهانی ۲۰۲۲ سفر کرده است از تمام دولتهای جهان خواست تا برای «ورزشکاران پناهجو و تبعیدی افغان امکانات لازم را برای آینده ای روشن تر» فراهم کنند.علی باقری کنی، معاون سیاسی وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران، دوشنبه سوم آبان در پیامی در توئیتر نوشت که چهارشنبه این هفته در بروکسل با هماهنگ‌کننده کمیسیون مشترک برجام در بروکسل دیدار و در مورد مذاکرات احیای توافق هسته‌ای برجام، گفت‌وگو خواهد کرد.

وی با بیان اینکه هر مناسبتی (اعیاد و شهادت‌ ائمه علیه السلام) تجدید حیات تشیع است، اظهار داشت: در این مناسبت‌ها مطالبی راجع به ائمه معصومین علیهم السلام مطرح می‌شود که این مسئله بسیار ارزنده است و الحمدلله این فرهنگ امروز شایع و رایج است. دبیر شورای نگهبان ادامه داد: امروز شاهد هستیم که در هر مناسبت مذهبی در شهرهای بزرگ و کوچک و روستاها مردم مراسم جشن و عزاداری برگزار می‌کنند و ما خوشحالیم که از این فرهنگ برخورداریم و سایه اهل بیت علیهم السلام بر سر ما گسترده است. وی با اشاره به اینکه در یک سال گذشته حدود دویست مورد اعدام در ایران انجام شده است، گفت برخی از این احکام اعدام براساس اعترافات اجباری و اعتراف تحت شکنجه صورت گرفته است. وی افزود:  امیدوارم که ما هم بتوانیم راه ائمه اطهار علیهم السلام را ادامه دهیم و از مناسبت‌ها که هرکدام خاصیت خود را دارد، حداکثر استفاده را ببریم. ​در میان این پناهجویانی که در قطر اقامت دارند، تعدادی از بازیکنان تیم های زیر۲۳ سال، زیر ۱۷ و ۱۵ سال زنان افغانستان به همراه اعضای خانواده شان حضور دارند. جنتی در پایان با اشاره به سخنان حکیمانه مقام معظم رهبری در دیدار عمومی ربیع‌الاول خاطرنشان کرد: بیانات مقام معظم رهبری نشان از اشراف و درک جامع ایشان از مسائل امت اسلامی داشت و ایشان شخصیتی آگاه، به روز و مسلط به اوضاع هستند که دعا برای سلامتی و طول عمر با عزت ایشان برای ما فرض است. گزارشگر ویژه حقوق بشر سازمان ملل متحد در امور ایران ادامه داد که جمهوری اسلامی همچنان به اعدام کسانی که در زیر ۱۸ سال مرتکب جرم شده‌اند، ادامه می‌دهد. انتهای پیام .» ند پرایس، سخنگوی وزارت خارجه ایالات متحده، نیز هفته پیش در کنفرانس خبری تلفنی خود، از همسویی اعضای گروه ۱+۵ در مورد این که مذاکرات احیای برجام باید از کدام نقطه شروع شود خبر داد.