سازمان_ملل

سازمان_ملل

مقامات سازمان ملل نسبت به وضعیت جهان در سال آینده میلادی هشدار دادند؛ سال ۲۰۲۱، سال قحطی و فاجعه انسانی

صدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است.

06/12/2020 08:01:00 ب.ظ

🔺مقامات سازمان_ملل نسبت به وضعیت جهان در سال آینده میلادی هشدار دادند؛ سال ۲۰۲۱، سال قحطی و فاجعه انسانی ⚡️مقامات ارشد سازمان ملل متحد با ارائه تصویر تیره‌ای از جهان در سال ۲۰۲۱، نسبت به بروز فاجعه انسانی در جهان و قحطی در چندین کشور هشدار دادند.

صدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است.

مقامات ارشد سازمان ملل متحد روز جمعه با ارائه تصویر تیره‌ای از جهان در سال ۲۰۲۱، نسبت به بروز فاجعه انسانی در جهان و قحطی در چندین کشور هشدار دادند.به گزارش رویترز، مقامات سازمان ملل روز جمعه ۱۴ آذر، در نشست ۱۹۳ عضوی مجمع عمومی سازمان ملل که عمدتا به صورت مجازی برگزار شد، گفتند که با توجه به شرایط کنونی، جهان سال آینده شاهد یک فاجعه انسانی، از جمله قحطی در بیش از ده کشور، خواهد بود. آنها همچنین تاکید کردند که کشورهای ثروتمند نباید در مسیر برخوردار شدن از واکسن‌های ویرس کرونا، کشورهای فقیر را زیر پا بگذارند.

کرونا در ایران – رکوردشکنی آمار تلفات روزانه در پیک پنجم؛ رئیسی از مهار کرونا سخنی نگفت مصاحبه العربیه با نصرالله مرندی زندانی سیاسی سابق و شاهد پرونده حمید نوری وزیر دفاع اسرائیل می‌گوید آمادگی حمله به ایران را دارند

روسای «برنامه جهانی غذا» و «سازمان بهداشت جهانی» نیز در این نشست ویژه که برای بررسی راه‌های برخورد با مشکلات ناشی از شیوع جهانی بیماری کووید-۱۹ برگزار شد، صحبت کردند. ویروس کرونا اواخر سال گذشته از کشور چین به دیگر نقاط جهان سرایت کرد. تاکنون ۶۵ میلیون نفر در جهان به این ویروس مبتلا شده‌اند.

شیوع این ویروس بر اقتصاد بسیاری از کشورها تاثیر منفی گذاشته است. به گفته سازمان ملل، این باعث شده است تعداد کسانی که به کمک های انسانی نیاز دارند ۴۰ درصد افزایش یابد. سازمان ملل خواستار ۳۵ میلیارد دلار منابع برای کمک رسانی به مردم نیازمند شده است. ادامه مطلب: VOA Farsi »

چشم‌انداز: حمله به نفتکش اسرائیلی و ربودن کشتی آسفالت پرنسس در نزدیکی امارات؛ آیا جنگی در راه است؟

آسوشیتدپرس میگوید دست‌کم چهار کشتی در سواحل امارات متحده عربی هشدار داده‌اند که کنترل هدایتشان را از دست داده‌اند. منابع امنیتی به اسکای نیوز و رویترز گفته ا...

خوب امسال هم عالی میشه