مقامات آمریکایی در نشست سالانه جروزالم پست برای بررسی مسائل اسرائیل و خاورمیانه شرکت کردند

  • 📰 VOA Farsi صدای آمریکا
  • ⏱ Reading Time:
  • 17 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 10%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

🔺مقامات آمریکایی در نشست سالانه جروزالم پست برای بررسی مسائل اسرائیل و خاورمیانه شرکت کردند ⚡️در این نشست الیوت انگل، رئیس کمیته روابط خارجی مجلس نمایندگان آمریکا، سناتور تد کروز، مورگان اورتگاس سخنگوی وزارت خارجه آمریکا و آوی برکوویتز حضور داشتند.

نشست سالانه روزنامه جروزالم پست برای بررسی مسائل اسرائیل و خاورمیانه به شکل مجازی برگزار شد و شماری از مقامات آمریکایی در آن حاضر شدند.

تد کروز،‌ نماینده جمهوریخواه ایالت تگزاس در سنای آمریکا، نیز در این جلسه درباره توافق‌های صلح در خاورمیانه گفت: «آن چه در امضای توافق ابراهیم شاهد بودیم، ثمره چیزی بود که در سال ۲۰۱۷ روی داد. در آن زمان دولت ترامپ دو تصمیم، که مهمترین تصمیمات سیاست خارجی کل دوره نخست ریاست جمهوری او بودند، را اتخاذ کرد.»

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

اسرائیل رژیمی جعلی است و باید منحلّ شود و مردم فلسطین آزادانه حکومت خود را انتخاب کنند امریکا و اروپا اگر مایل به وجود و بقاء حکومت یهودی هستند،بخشی از خاک وسیع امریکا را به عنوان یک ایالت به اینها واگذار کنند! چرا مردم فلسطین باید تاوان جنایات هیتلر را دهند؟!

ملاقات سران تروریسم و جناینکاران علیه بشریت عالم

... اورشلیم پست ...

اول يه سوال منو جواب بديدط! باعرض معذرت! در بزنگاههاي مهم و حياتي ،' كورش بزرگ كارزصحيح رو در باره قوم يهود انجام داد و يا ادولف هيتلركاردرست رو انجام ؟ریال

این هم سخنان یکی از فرماندهان سپاه ایران

احمق‌های وطن فروش آمریکا قدرت خاور میانه رو می‌‌اسرائیل مپنتقل کرد اگر نشستین با کورش جدید ترامپ به ایران برگردین ترامپ شما و ایران با شما‌ها به خاک سیاه تبدیل می‌کنه ! اسرائیل تنها برنامش از بین بردن پارس و پارسیا هست

خداوند یاریگر ترامپ و نتانیاهو و شاهان امارات و بحرین و عربستان باشد. بی بی سی, برعلیه قرارداد امارات و اسراییل و بحرین است.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 17. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

فرانسه: فشار حداکثری آمریکا علیه ایران ناکام مانده است - BBC News فارسیامانوئل مکرون، رئیس جمهوری فرانسه گفته است سیاست فشار حداکثری آمریکا بر ایران تاکنون ناکام مانده است. او همچنین گفت کشورش با بازگرداندن تحریم‌های سازمان ملل متحد علیه تهران موافق نیست چرا که واشنگتن از توافق هسته‌ای سال خارج شده است. قیافه یک ابله به خیال تو ناکام مونده ماکارونی دو تا معامله بکن با ایران بعد این حرف و بزن!!
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

الیوت آبرامز: رژیم فاسد ایران مسئول فقیرشدن مردمش است نه آمریکا - BBC News فارسیالیوت آبرامز، مسئول امور ایران در وزارت امور خارجه آمریکا به بی‌بی‌سی گفت که این رژیم ایران است که مسئول فقیرترشدن و بدتر شدن وضعیت اقتصادی این کشور است نه آمریکا یا کشوری دیگر. قیافه شو ، بزار واسه فیلم ترسناک 🥵🥵 از طرف من بهش بگو برو بمیر بی ریخت چهره نورانی این مرد بنده را یادِ شوهر خانم هبیشان میاندازد وصدالبته طائب
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

سخنگوی وزارت خارجه آمریکا: کارزار فشار اقتصادی حداکثری ما بر ایران پابرجا است؛ ایالات متحده به دشمن «پاداش» نمی‌دهدسخنگوی وزارت خارجه آمریکا: کارزار فشار اقتصادی حداکثری ما بر ایران پابرجا است؛ ایالات متحده به دشمن «پاداش» نمی‌دهد ایران هم سر دشمن رو له میکنه ، خواهیم دید تاوان ترور رو چگونه میدین فعلا که دارید می دهید! درسته ولی برای فروش اصلحه به اعراب پاچه میدهد
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

BBC NEWS فارسی on Instagram: “شرایط پذیرش رشته 'فوریت های پزشکی پیش بیمارستانی' در دو مقطع کاردانی و کارشناسی در کنکور ۹۹ برای داوطلبان زن و مرد اعلام شد. به گزارش…”شرایط پذیرش رشته 'فوریت‌های پزشکی پیش بیمارستانی' در کنکور ۹۹ برای داوطلبان زن و مرد اعلام شد. به گزارش خبرگزاری‌ها در ایران، به این ترتیب برای اولین بار در این رشته دانشجوی زن نیز پذیرفته می‌شود. شرایط پذیرش:
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

شمار نیروگاه‌های هسته‌ای جهان به پایین‌ترین تعداد در ۳۰ سال گذشته رسیدیک نهاد بین‌المللی در تازه‌ترین گزارش سالانه خود از وضعیت صنعت‌ هسته‌ای در جهان اعلام کرد میزان نیروگاه‌های اتمی فعال به پایین‌ترین تعداد در سی سال گذشته رسیده است.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

دبیرکل ناتو: پیشرفت‌های خوبی در نشست هیئت‌های ترکیه و یونان حاصل شددبیرکل ناتو: پیشرفت‌های خوبی در نشست هیئت‌های ترکیه و یونان حاصل شد
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »