مقام اماراتی: واکنش ایران به صلح با اسرائیل نگران کننده و مخالفت ترکیه ریاکارانه است

05/07/1399 07:13 ب.ظ

🔺مقام اماراتی: واکنش ایران به صلح با اسرائیل نگران کننده و مخالفت ترکیه ریاکارانه است ⚡️یک مقام ارشد اماراتی می گوید امارات متحده عربی برای مقابله با رژیم ایران به صلح با اسرائيل نیاز نداشت.

صدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است. یک مقام ارشد اماراتی می گوید امارات متحده عربی برای مقابله با رژیم ایران به صلح با اسرائيل نیاز نداشت.

به گزارش آسوشیتدپرس، انور قرقاش، وزیر مشاور دولت امارات در امور خارجی، روز جمعه ۴ مهر گفت که از نظر او سیاست های تهاجمی رژیم ایران طی سه دهه گذشته باعث نگرانی بسیاری از کشورهای عربی شده است و منجر به این شد که آنها به روابط خود با اسرائيل «نگاه تازه ای» کنند.

انور قرقاش که در جلسه ای مجازی که در جریان نشست سالانه مجمع عمومی سازمان ملل برگزار شد سخنرانی می کرد، گفت نگاه تازه کشورهای عرب به رابطه با اسرائيل، مقصود ایران نبود اما اقدامات جمهوری اسلامی ایران بر منطقه اثر گذاشت.

انور قرقاش در مورد اینکه آیا کشورهای دیگر عربی نیز مسیر بحرین و امارات در برقراری رابطه دیپلماتیک با اسرائيل را پیش خواهند گرفت یا خیر، گمانه زنی نکرد. قرقاش همچنین مخالفت ترکیه با روابط این کشورها با اسرائيل را «کاملا ریاکارانه» خواند. قرقاش گفت پارسال ۵۵۰هزار اسرائيلی به ترکیه سفر کردند و این دو کشور هر سال تقریبا ۳میلیارد دلار با هم تجارت دارند و ترکیه چندین دهه است که در اسرائیل سفارت دارد. headtopics.

ادامه مطلب:
VOA Farsi صدای آمریکا »

حق هم داره امارات جزوی از خاک ایرانه... شما برو تو خیابون داد بزن: 'مرگ بر دیکتاتور' طرفدارای خامنه ای دستگیرت میکنن، هرچی هم بگی با ترامپ بودم، قبول نمیکنن. قشنگ میدونن کی دیکتاتوره..... امارات و هر کشور دیگری برای مقابله با ایران به صلح با اسرائیل نیاز ندارد. این ها بهانه هایی است که فقط می تواند احمق ها را فریب دهد. از شمال آفریقا تا اندونزی ساربان کاروان تمامی کشورهای اسلامی در دست یهود است.

مصداق گير كردن خر در گل! يا شايدم همون اره خودمان اخم نكن بهت نمياد زردالو! بهش بگین یه کاری کردین دیگه هی بادست همش نزنین بوش بیشتر میشه مسموم میشین شما همتون جوك هستيد😅😝😝😝😝😝

رویترز: آمریکا، کانادا و بریتانیا قصد دارند چند مقام بلاروس را تحریم کنندرویترز به نقل از منابع آگاه گزارش داد درپی سرکوب خشونت‌آمیزاعتراضات مردمی بلاروس در اعتراض به نتایج انتخابات این کشور، آمریکا، کانادا و بریتانیا قصد دارند تحریم‌هایی را علیه چند شخص بلاروسی اعمال کنند. صدای_آزربایجان_باشیم لعنت بر آل_سعود حامی رسانه تحریف ایراناینترنشنال و قاتل مردم بی گناه یمن... اینا دایه مهربون تر از مادر شدن شما هیچی نیستن

دیوار کوتاه کول‌بران، بازار گرم قاچاق‌چیان؛ در مرزهای کردستان چه خبر است؟

چاووش‌اوغلو: انتصاب پلوسی برای دموکراسی آمریکا نگران کننده استوزیر امور خارجه ترکیه ضمن انتقاد از اظهارات رئیس مجلس نمایندگان آمریکا علیه ترکیه انتصاب وی با این 'سطح از جهالت' را برای دموکراسی آمریکا نگران کننده دانست. - خبرگزاری آناتولی

از تحویل خودرو به نمایندگان مجلس اطلاعی ندارم/ اختیارات سازمان حمایت محدود استرئیس سازمان حمایت مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان اختیارات این سازمان را محدود توصیف کرد و ضمن ارائه توضیحاتی درباره افزایش قیمت تخم مرغ و مواد پتروشیمی، از تحویل خودرو به نمایندگان مجلس شورای اسلامی توسط وزارت صمت اظهار بی‌اطلاعی کرد. این بی اطلاعی مسئولین از اتفاقات یومیه طبیعی است،مثلاًمیرحسین ازاعدامها خبرنداشت،حسن از گرانی ها وسیدعلی که کلاً هیچ اطلاعی ندارد در مورد وضعیت نمایندگان مجلس باید از رئیس سازمان محیط زیست سوال کنین اطلاع هم داشتی چیزی عوض نمیشد.کشور که نیست.جنگله

اختصاصی«ایران‌وایر»: ایران مهمات جدید نظامی وارد سوریه کرده است

چقدر طلای قابل استخراج از معادن جهان باقی مانده است؟قیمت هر اونس طلا یک ماه پیش بود که به رکورد تاریخی ۲ هزار دلار رسید؛ اکنون شورای جهانی طلا از کاهش استخراج طلا برای نخستین بار در ۱۱ سال گذشته خبر می‌دهد، آیا ذخایر جهانی این فلز گرانبها رو به اتمام است؟