مقام ارشد ستاد مبارزه با کرونا در ایران: اتباع پاکستان و افغانستان اجازه ورود ندارند

  • 📰 bbcpersian
  • ⏱ Reading Time:
  • 8 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 6%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

حسین قاسمی، دبیر کمیته اجتماعی انتظامی ستاد ملی مدیریت کرونا در ایران گفته است که شهروندان کشورهای افغانستان و پاکستان اجازه ورود به ایران را ندارند چون هم 'دارای بیماری هستند و هم می‌توانند مشکلات دیگری را برای ما ایجاد کنند.' اولین موارد ابتلا به ویروس کرونا در افغانستان و پاکستان از ایران به این کشورها سفر کرده بودند.

Ilna

آقای قاسمی در خصوص اینکه شهروندان دو کشور همسایه شرقی ایران دارای چه نوع بیماری هستند و چه نوع مشکلاتی ایجاد می‌کنند، توضیحی نداده است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

چرا مگه چه شده

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 15. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

آغاز موج اپیدمی کرونا در ۶ استان/ رتبه هشتم ایران در ابتلا به کووید ۱۹آغاز موج اپیدمی کرونا در ۶ استان بر اساس آخرین بررسی‌های صورت گرفته درباره کرونا تا روز ۲۷ فروردین، در ۶ استان بنظر می‌رسد موج جدید اپیدمی آغاز شده است؛ این درحالی است که باید مدنظر داشت یک استان می‌تواند چندین اپیدمی متوالی و چندین پیک منحنی را تجربه کند این ینی کونمون پارست شما هم کلا رسالت خبرنگاریتون رو بوسیدید گذاشتید کنار و شدید دستگاه تمام عیار پروپاگاندای رژیم جمهوری اسلامی. وقتی آخوند زمامدار باشه از این هم که هست حتما بدتر هم میشه
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

کیت تشخیص کرونا از ۲۰ بهمن در ایران بوددستگاه رادار تشخیص در وزارت بهداشت ارزیابی نشده | مدیر کل سلامت وزارت بهداشت در پاسخ به پرسش ایرنا درباره تایید دستگاه جدید تشخیص کرونا از طریق رادار گفت: هیچ خبر و ارزیابی از این دستگاه نداریم و تاکنون این دستگاه در وزارت بهداشت ارزیابی نشده است قیمت آزمایش خصوصی کرونا ٢۵٠ تا ۵٠٠هزار تومان | مدیر کل آزمایشگاه مرجع سلامت: تعرفه آزماش کرونا در آزمایشگاه‌های خصوصی ۱۸.۳ k یا معادل حدود ۵۰۰ هزار تومان است اما اکثر آزمایشگاه‌های خصوصی کمتر از این می‌گیرند و با تعرفه حدود ۲۵۰ هزار تومان نیز این آزمایش انجام می‌شود
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »

اظهارات ضدونقیض درباره مبارزه با کرونا در زندان‌های ایران | DW | 16.04.2020در هفته‌های اخیر همواره نسبت به خطر شیوع کرونا در زندان هشدار داده می‌شود و قوه قضائیه اطمینان می‌دهد که در این زمینه مشکلی وجود ندارد. یک خبرگزاری ایرانی گفته‌های شاهدانی را منتشر کرده که مغایر اظهارات مسئولان هستند.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

کرونا و بی‌کاری در ایران؛ برنامه دولت چیست؟شیوع کرونا در ایران و سایر کشورها، جدای از مرگ و میر شهروندان و تحمیل هزینه‌هایی کلان به اقتصاد، نگرانی از دوران 'پسا کرونا' را هم در پی داشته است. اقتصاد ایران هم در این سال‌ها به دلایل مختلف بویژه تحریم‌ها کوچک‌تر شده است؛ و اکنون مشخص نیست با توجه به تبعات ناشی از کرونا سرآخر چه تعدادی به جمع بی‌کاران در جامعه ایران خواهند پیوست.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

اعلام آمادگی چین برای تقویت همکاری با ایران در مبارزه با ویروس کرونااعلام آمادگی چین برای تقویت همکاری با ایران در مبارزه با ویروس کرونا وزیر امورخارجه چین در گفت‌وگوی تلفنی خود با محمدجواد ظریف وزیر امورخارجه ایران از آمادگی پکن برای گسترش همکاری‌های خود با تهران برای مقابله با شیوع ویروس کرونا خبر داد. دکتر ظریف: ووهان جایوو ، ایران را بد جوری گایوو!
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

معاون‌کل وزارت بهداشت ایران: در پاییز بار دیگر کرونا اوج‌گیری خواهد داشتمعاون‌کل وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی ایران در تشریح وضعیت موجود و استراتژی مقابله با هر دم از این باغ بری میرسد
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »