مقام وزارت اقتصاد ایران: نان به صورت سهمیه‌ای و با کد ملی فروخته خواهد شد

  • 📰 RadioFarda_
  • ⏱ Reading Time:
  • 32 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 16%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

همزمان با انتشار گزارش‌هایی از آزاد شدن نرخ گندم و آرد و جهش چشمگیر قیمت نان، یک مقام ارشد وزارت اقتصاد ایران گفته است که نان به صورت سهمیه‌ای و با کد ملی فروخته خواهد شد....

همزمان با انتشار گزارش‌هایی از آزاد شدن نرخ گندم و آرد و جهش چشمگیر قیمت نان، یک مقام ارشد وزارت اقتصاد ایران گفته است که نان به صورت سهمیه‌ای و با کد ملی فروخته خواهد شد.

به ادعای او، «مزیت این کار این است که افرادی که بیش از الگو مصرف کنند باید الگوی مصرف را اصلاح یا به قیمت آزاد خریداری کنند». در این میان، سیدجواد ساداتی‌نژاد وزیر جهاد و کشاورزی روز چهارشنبه مدعی شد: «یارانه‌ای به منظور جبران افزایش قیمت آرد به مردم خواهیم داد که بیش از هزینه‌ای است که به آن‌ها تحمیل شده است».

این رقم حتی با احتساب دلار ۲۸ هزار تومانی بالای ۱۳ میلیارد دلار و با ارز دولتی ۸۷ میلیارد دلار در سال است، در حالی که طبق گزارش رسمی ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز ایران، «مجموع صادرات و واردات قاچاق» در ایران حدود ۱۲.۵ میلیارد دلار است که «یک سوم آن‌ها» نیز کشف می‌شود.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

درود به شرفت مادر جنده.

يك سرگرمي ديگه براي پرت كردن حواس مردم از دزدي ها و اختلاس ها

گنده گوزِ جهان و منطقه، نان را کوپنی میکند 🤣😂🤣😂🤪

هیچی رسما وارد زمان قحطی شدیم حتی زمان جنگ هم اینطور نبود خاک بر سرتون با این مملکتداریتون

ای جاااااانم فرزند بیشتر، نان بیشتر

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 13. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

روسیه نخست‌وزیر و 62 مقام ارشد ژاپنی را به خاک خود ممنوع الورود کردبا پیوستن توکیو به تحریم‌های بین‌المللی اعمال شده علیه مسکو به دلیل تهاجم نظامی پوتین به اوکراین، وزارت خارجه روسیه اعلام کرد ورود ده‌ها مقام ژاپنی از جمله عالی درود بر ژاپن و ایستادگیش دربرابر بوتین جنایتکار ... از مواضع شجاعانه ژاپن علیه بوتین جنایتکار، حمایت میکنیم .
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

کاهش امید به زندگی در کشور با افزایش انتشار CO۲کاهش امید به زندگی در کشور با افزایش انتشار CO۲ نتایج یک تحقیق داخلی در خصوص اثرات گاز گلخانه‌ای دی اکسید کربن نشان می‌دهند که افزایش انتشار این گاز در جو باعث می‌شود که به طرز قابل توجهی، امید به زندگی در کشور پایین بیاید.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

طرح فوق محرمانه آمریکا برای سوراخ کردن ماه با بمب اتمبر اساس جزئیاتی که از این طرح منتشر شده، ظاهرا پژوهشگران وزارت دفاع آمریکا از طرح ابتدایی اعلام شده بسیار فراتر رفته و سناریوهای حیرت‌آوری را در نظر داشته‌اند که بیشتر به داستان‌های علمی تخیلی هالیوودی شباهت دارد. پس فیلم سینمایی moonfall خبر از این ماجرا میداد با این طرح بدنبال چه دستاوردی بوده‌اند؟
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

تداوم تماس تلفنی اردوغان با سران کشورها به مناسبت عید فطررئیس جمهور ترکیه در تماس تلفنی با همتایان قزاقستانی، قرقیزستانی، ترکمنستانی و تاجیکستانی خود فرا رسیدن عید فطر را تبریک گفت. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

رئیس فدراسیون بدنسازی: با فعالیت زنان در حوزه پرورش اندام، برخورد می‌کنیمرئیس فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام ایران می‌گوید این فدراسیون با زنانی که در رشته‌های «پرورش اندام و فیزیک» فعالیت کند، برخورد خواهد کرد. پس فدراسیون و رئیس فدراسیون پرورش اندام زنان ایران چکاره هستند؟ مراقبند تا هیچ زنی به این ورزش نپردازد؟ هر دم از این باغ... یعنی هر وقت فکر میکنی که دیگه ازین بدتر که نمیشه که! این حکومت_آخوندی یه پاتک دیگه به مغزمون میزنه والا!!! جماعت آخوند، سرتونو از توی شورت ملت بکشین بیرون دیگه!!! نه_به_حکومت_مافیایی_آخوندی
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »

نقاشی بر دیوارهای بغداد با قلم‌موی هنرمند عراقییک هنرمند عراقی به نام وجدان الماجد در قالب یک پروژه که از سوی شهرداری بغداد تعریف شده است، دیوارهای این شهر را نقاشی می‌کند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »