مقابله با تبعیض زیر سایه ترس و تهدید

  • 📰 iranwire
  • ⏱ Reading Time:
  • 31 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 16%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

«شش‌رنگ»، شبکه لزبین‌ها و ترنس‌جندرهای ایرانی با انتشار یک بیانیه، ضمن محکوم کردن دستگیری‌ها، به سیاست جاسوس‌پروری و هم‌چنین ایجاد رعب و وحشت در بین جامعه ال‌جی‌بی‌تی اعتراض کرد. اقلیت‌های_جنسی گزارش شایا گلدوست👇

در روز جمعه نیز صفحه اینستاگرامی وی هک شد و از سوی کسانی که خود را "سربازان گم‌نام امام زمان" نامیده و آرم سپاه پاسداران را در صفحه وی منتشر کردند، مورد تهدید قرار گرفت.»

تهدید‌های بسیاری از سوی خانواده علیرضای به قتل رسیده و افراد ناشناس مواجه شد. حتی اعضای خانواده عقیل در ایران نیز توسط وزارت اطلاعات احضار و مورد سازمان‌های نام‌برده در طی روزهای آینده با مسوولان مربوطه در ترکیه نیز تماس خواهند گرفت و مسوولیت آن‌ها را برای حفظ جان پناه‌جویان ایرانی یاد‌آور می‌شوند با این امید که کمیساریای عالی سازمان ملل متحد در امور پناه‌جویان بار دیگر تجدید نظر کند و مسوولیت جدی خود را در ترکیه برای رسیدگی به وضعیت پناه‌جویان برعهده گیرد.

در بخش دیگری از این بیانیه، نکات بسیار‌مهمی برای حفظ سلامت و امنیت اعضای جامعه رنگین‌کمانی با عنوان اقدامات پیش‌گیرانه مهم آمده است:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

🤣😂

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 4. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

تصویب طرح قانونی ۲۵۰ میلیارد دلاری در سنای آمریکا با هدف مقابله اقتصادى با چينتصویب طرح قانونی ۲۵۰ میلیارد دلاری در سنای آمریکا با هدف مقابله اقتصادى با چين تصويب اين طرح قانونی با ۶۸ راى موافق در برابر ٣٢ راى مخالف نشان می دهد مقابله اقتصادى آمریکا با چين موضوعى است كه هر دو حزب در كنگره بر سر آن اتفاق نظر دارند
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

پارلمان اروپا به دنبال تصویب قوانینی برای مقابله با حملات سایبری استپارلمان اروپا تمرکز روی چگونگی مقابله با این حملات را در دستور کار خود قرار داده است و مشغول کار روی چند پیشنهاد برای دفاع از اتحادیه اروپا در برابر این تهدیدها است.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

اردوغان: با بایدن مسائل مرتبط با مناسبات دو جانبه را ارزیابی خواهیم کردرئیس جمهور ترکیه در ارتباط با دیدار با همتای آمریکایی‌ خود گفت که در این دیدار تمامی جوانب روابط دو کشور مورد بررسی و ارزیابی قرار خواهد گرفت. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

روحانی: برخی با حمله احمقانه به مراکز دیپلماتیک روابط با همسایگان را به هم زدندروحانی: *آنچه خدا برای مقام زن مقرر کرده بود در جمهوری اسلامی تحقق یافته است *ایام انتخابات همه به خانم‌ها احترام می‌گذارند اما نباید چنین باشد *در همه ایام باید به زنان احترام گذاشت *در این دولت تا نزدیک به ۳۰ درصد حضور زنان در مناصب مدیریتی انجام شد اینگونه میخوای مملکت داری و قانون مداری کنی تخلف محرز رئیس قوه قضا از پروتکلهای بهداشتی کشور این تخلف قضایی هست و تشکیل دهندگان این جمع دشمن ملتن و با ید محاکمه بشن و نامزد متخلف رد صلاحیت بشه خاک تو سرت رئیسی رای_بی_رای کرونا ببین کی از حقوق زنان میگه 😂 طرف بخاطر شهوت قدرت حاضره هربلایی سره مردم بیاد! ایا این ادم نجس لیاقت ریاست بر مردمو داره؟ این تخلف قضایی هست و تشکیل دهندگان این جمع دشمن ملتن و با ید محاکمه بشن و نامزد متخلف رد صلاحیت بشه خاک تو سرت رئیسی رای_بی_رای کرونا
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

رئیس کمیته علمی مقابله با کرونا ایران: کمتر از نیم درصد مردم دوز دوم واکسن دریافت کرده اندرئیس کمیته علمی مقابله با کرونا ایران گفت که تنها کمتر از نیم درصد مردم این کشور تاکنون دوز دوم واکسن کرونا دریافت کرده اند. - خبرگزاری آناتولی خسته نباشد بی عرضه و بی کفایت ها! کشور دوست و برادر ترکیه تا به امروز ۳۲ میلیون واکسینه کرده اونم واکسن خارجی نه داخلی مزخرف!
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

طرح مجلس برای اعدام همکاری‌کنندگان با دولت‌های متخاصمای کاش بالاتر از اعدام هم بود
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »