مقابله تفرجگاه‌های اسپانیا با گردشگران با پیراهن‌های فوتبالی و مست

26/03/1401 06:16:00 ب.ظ

صاحبان رستوران‌های محله پلایا د پالما از گردشگران مست خسته شده اند. آنها گرد هم آمده اند تا یک دستور العمل برای نوع پوشش تعریف کنند که بر طبق آن گردشگران ملزم به رعایت آن شوند. جزئیات بیشتر:

فصل تعطیلات تازه شروع شده ولی در همین آغاز، صاحبان رستوران‌های محله پلایا د پالما از گردشگران مست خسته شده اند. آنها گرد هم آمده اند تا یک دستور العمل برای نوع ئوشش تعریف کنند که بر طبق آن بازدیدکنندگان وگردشگران ملزم به رعایت آن شوند و در غیر این‌ صورت ورود آنها به این کافه‌ها و رستوران ممنوع شود. به روز شده در: ۱۶/۰۶/۲۰۲۲ - ۱۶:۱۴ یکی ازمحبوب‌ترین محله‌های شهرمایورکای اسپانیا، از ورود افرادی که پیراهن فوتبالی به تن دارند به داخل رستوران‌هایش جلوگیری می کند.

فصل تعطیلات تازه شروع شده ولی در همین آغاز، صاحبان رستوران‌های محله پلایا د پالما (ساحل نخل) از گردشگران مست خسته شده اند. آنها گرد هم آمده اند تا یک دستور العمل برای نوع ئوشش تعریف کنند که بر طبق آن بازدیدکنندگان وگردشگران ملزم به رعایت آن شوند و در غیر این‌ صورت ورود آنها به این کافه‌ها و رستوران‌ها محدود و حتی ممنوع شود.

لیست لباس‌های ممنوعه شامل لباس شنا، لباس فوتبال و هرگونه لوازم جانبی خریداری شده از فروشندگان خیابانی مانند زنجیر طلا یا کلاه و چتر است. یازده رستوران در پلایا د پالما اسپانیا تاکنون این ممنوعیت را اجرایی کرده‌اند و کدهای کیو آر را در ورودی‌های خود نصب کرده اند تا مردم بررسی کنند و متوجه شوند چه چیزی را می‌توانند بپوشند و چه لباس‌هایی را نه.

البته در طول روز اجرای این به اصطلاح قانون با سختگیری کمتری همراه خواهد بود، اما در طول شب و زمانی که رفتارهای غیر قابل قبول این گردشگران بیشتر می‌شود، اجرای قانون بشکلی جدی تر و سختگیرانه تر پیگیری می شود. headtopics.com

ادامه مطلب:
euronews فارسی »
Loading news...
Failed to load news.

اردوغان از سرخوشی آواز خواند!

اردوغان با آواز خوانی پیروزی خود در انتخابات را جشن گرفت. ادامه مطلب >>

ضرغامی: سِرو مشروب برای گردشگران روس صحت نداردعزت‌الله ضرغامی، وزیر میراث فرهنگی و گردشگری، می‌گوید ایران با روسیه برای برداشتن حجاب گردشگران روس و ارائه نوشیدنی الکلی به آنها توافقی نکرده است. جاکش شبیه پیش خدمت دراکولا شده که همین الان از تابوت خودش بیرون آمده و پای منقل تریاک نشسته

روسیه و چین همکاری‌های دوجانبه را در رویارویی با غرب تقویت‌ می‌کنندولادیمیر پوتین، رئیس‌ جمهوری روسیه و شی جین پینگ، همتای چینی‌ او، چهارشنبه، 25 خرداد بر عزم کشورهای خود برای تقویت همکاری‌های دوجانبه اقتصادی جهت مقابله با -روسیه و چین ،‌ سالهاست در شورای_امنیت ملل متحد ،‌کنار غرب بوده وهستند ومشغول تقسیم جهان بوده اند. ورویارویی با غرب ! ، به آنها نمیچسبد. - مگر آخوندهای ایران روی تانکهای امریکایی ،‌ عراق را اشغال نکردند؟والان هم سریک سفره با امریکایی هادرعراق نشسته اند؟

صرافی‌ها مجاز به خرید ارز اشخاص حقیقی و حقوقی شدندصرافی‌ها مجاز به خرید ارز اشخاص حقیقی و حقوقی شدند با صدور بخشنامه جدید بانک مرکزی، صرافی‌ها مجاز به خرید ارز همه اشخاص حقیقی و حقوقی با نرخ توافقی شدند.

دیدار رئیس جمهور ترکمنستان و هیئت همراه با رهبر انقلابسردار بردی محمداف رئیس جمهور ترکمنستان و هیئت همراه، پیش از ظهر امروز با رهبر انقلاب دیدار کردند.

تأکید رئیس جمهور بر ضرورت پیشبرد سریع‌تر اهداف شبکه ملی اطلاعاتشورای عالی فضای مجازی عصر امروز( سه‌شنبه) به ریاست آیت‌الله سید ابراهیم رئیسی و با حضور سران قوا و دیگر اعضای حقیقی و حقوقی تشکیل جلسه داد.

فعالان مدنی و سیاسی در مورد «اقدام به قتل تدریجی» کیوان صمیمی در زندان هشدار دادندبیش از دویست تن از فعالان سیاسی و مدنی، «برخوردهای غیرانسانی» با کیوان صمیمی، روزنامه‌نگار و زندانی سیاسی ۷۴ ساله، را «اقدام به قتل تدریجی» او خواندند و خواستار آزادی او شدند.