مغز خوردن تنقلات پرکالری را به مواد خوراکی سالم ترجیح می‌دهد

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 10 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 7%
  • Publisher: 59%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

مغز خوردن تنقلات پرکالری را به مواد خوراکی سالم ترجیح می‌دهد بیشتر بخوانید🔽

پژوهشگران در دانشگاه واخنینگن هلند در پژوهش تازه خود که بر روی ۵۱۲ فرد انجام شده است، قابلیتی در مغز را نشان داده‌اند که به هنگام انتخاب مواد خوراکی عمل می‌کند و انسان را متمایل به غذاهایی می‌کند که در رده اغذیه پرکالری طبقه‌بندی می‌شوند.

یافته‌ها نشان می‌دهد وقتی شرکت‌کنندگان در آزمایش در یک مارپیچ پر از مواد غذایی مختلف قرار گرفتند، بیشتر شکلات و چیپس را به خاطر می‌آوردند تا مواد اغذیه سالم مانند سیب یا گوجه‌فرنگی را.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 8. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

بخشودگی به خاطر قتل و اجرای شلاق به خاطر هتک حرمت به جسدنه_به_اعدام
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

نماینده مجلس ایران: دشمن به ما نگفته پراید بُنجل 7 میلیونی را 130 میلیون بفروشیمیک عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس ایران با انتقاد از کیفیت و قیمت خودروهای ساخت داخل این کشور، گفت که علت قیمت 130 میلیون تومانی پراید دشمن خارجی نیست. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

اسرائیل حمله سایبری ایران موسوم به «باتلاق شنی» را خنثی کردradiojibi هکرهای Charming kittens, Prod boys, Muddy water و .... بهتره برگردن به همون شرط بندی و پانزی و خالی کردن حساب مردم.
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

وکیل برادران افکاری:اجازه دسترسی به پرونده نوید را نداریماين حكومت بى قانونى است، مردمان در بى_دادگاهها محاكمه ميشوند و زندانها پر است از زندانى_سياسى. شروع عبور از اين حكومت در يك عبارت است: نه_به_انتخابات_آرى_به_رفراندوم_آزاد
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

اسلحه‌دوست نیستیم/ نباید منطقه را به انبار سلاح تبدیل کردسخنگوی دولت تاکید کرد: ما اساساً اسلحه دوست نیستیم و صلح دوستیم و فکر می‌کنیم نباید منطقه را انبار اسلحه کرد. اره برید. درجه دو سه چینی بخرین
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

ادعای دخالت ایران در انتخابات آمریکا؛ تهران سفیر سوییس را به وزارت خارجه احضار کردسخنگوی وزارت خارجه ایران می‌گوید نتیجه که انتخابات آمریکا هیچ تفاوتی برای تهران ندارد و اتهامات وارد شده از سوی نهادهای امنیتی ایالات متحده در خصوص دخالت ایران در انتخابات بی‌اساس است.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »