معمای تعویق برگزاری لیگ برتر فوتبال ایران

15/05/1398 05:41:00 ب.ظ

Omid Shamizi | Istanbul استانبول/خبرگزاری آناتولی در حالی قرعه‌کشی فصل جدید لیگ برتر فوتبال ایران ساعت 19 به وقت محلی عصر سه شنبه 15 مرداد در شهر مشهد برگزار خواهد شد که مهدی تاج، رئیس فدراسیون فوتبال این کشور با تاکید بر الزام ایجاد زیرساخت‌های...

Omid Shamizi | Istanbul استانبول/خبرگزاری آناتولی در حالی قرعه‌کشی فصل جدید لیگ برتر فوتبال ایران ساعت 19 به وقت محلی عصر سه شنبه 15 مرداد در شهر مشهد برگزار خواهد شد که مهدی تاج، رئیس فدراسیون فوتبال این کشور با تاکید بر الزام ایجاد زیرساخت‌های مناسب جهت امنیت و ایمنی تماشاگران در ورزشگاه‌ها، گفته است: انجام قرعه کشی به منزله آغاز مسابقات نیست.

تاج، در جلسه با نماینده سازمان بازررسی کل کشور، درباره تعویق چند باره در زمان آغاز رقابت‌های لیگ برتر فوتبال ایران اظهار داشت: لیگ برتر فوتبال در فصول گذشته، طبق تقویم به موقع آغاز شد، اما در فصل جاری به دلیل الزامات ایجاد زیرساخت‌های مناسب جهت امنیت و ایمنی تماشاگران، مسابقات به تعویق افتاد.

اگر چه مسئول اول فوتبال ایران دلیل اصلی تعویق در برگزاری مسابقات را کمبودهای سخت افزاری و امکانان ورزشگاه‌های این کشور معرفی می‌کند، اما موضوع از این جدی‌تر و عمیق‌تر است.

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »
Loading news...
Failed to load news.

اسامی نفرات برتر کنکور 98 اعلام شد- اخبار اجتماعی - اخبار تسنیم - Tasnimاسامی نفرات برتر کنکور 98 در گروه‌های آزمایشی مختلف اعلام شد. چرا دو تا رتبه 10 تجربی داریم؟ با این همه گرونی و بی_عدالتی واقعا انصافه که تو کنکور هم بی عدالتی باشه نه_به_تراز_مشترک_کنکور

طالبان: مانع برگزاری انتخابات ریاست جمهوری افغانستان می‌شویمطالبان می‌ گوید به جای تلاش برای برگزاری انتخابات ریاست جمهوری ۲۸ سپتامبر (۶ مهر)، تمرکز تلاش‌ ها باید بر مذاکره با ایالات متحده آمریکا برای رسیدن به یک توافق متمرکز شود تا بر اساس آن واشنگتن نیروهایش را از افغانستان خارج کند و در مقابل طالبان نیز از حملاتش در افغانستان دست بردارد.

شکایت سوئیس از مسئولان پیشین فدراسیون فوتبال آلمان | DW | 06.08.2019دادستانی سوئیس از مسئولان پیشین فدراسیون فوتبال آلمان و از بکن‌باوئر، رئیس کمیته سازماندهی جام جهانی شکایت کرده است. موضوع بر سر جابه‌جایی شش میلیون و ۷۰۰ هزار یورو است. در این پرونده از فرار مالیاتی سخن رفته است.

گرانترین خرید مدافع فوتبال توسط منچستریونایتد رقم خوردباشگاه منچستریونایتد 5 آگست رسما اعلام کرد که هری مگوایر مدافع لسترسیتی را به رقم 80 میلیون پوند

ذوب آهن آخرین تیم ایرانی این فصل فوتبال آسیا تا کجا پیش می‌رود؟در حالیکه استقلال و پرسپولیس تهران در مسابقه‌های امسال لیگ قهرمانان آسیا با عملکردی ضعیف در همان مرحله گروهی حذف شدند، ذوب آهن اصفهان عملکرد فوق العاده‌ای داشت.

رفیعی: خواسته فیفا حضور زنان در تمام مسابقات فوتبال استوکیل بین‌المللی ورزش: براساس مصوبه سال ۲۰۱۸ فدراسیون جهانی فوتبال زنان باید در تمام مسابقات فوتبال کشور‌ها اجازه حضور در ورزشگاه را داشته باشند. حضور زنان در ورزشگاه‌ها فقط مربوط به بازی‌های ملی نیست و آنها خواهان حضور زنان در تمام مسابقات فوتبال هستند.