معلمان در شهرهای مختلف ایران دست به اعتراضات سراسری زدند

22/09/1400 02:30:00 ب.ظ

🎥معلمان در شهرهای مختلف ایران دست به اعتراضات سراسری زدند

معلمان ایرانی در شهرهایی همچون تهران، اصفهان، شیراز و خرم‌آباد امروز تجمع اعتراضی برگزار کردند. - خبرگزاری آناتولی 13.12.2021 تهران/ خبرگزاری آناتولی معلمان ایرانی امروز در اعتراض به وضعیت معیشتی و صنفی و در ادامه تحصن سراسری در شهرهای مختلف ایران تجمع اعتراضی برگزار کردند.

براساس ویدئوهای منتشر شده در شبکه‌های اجتماعی، معلمان معترض در خرم‌آباد شعارهایی همچون « دولت خیانت می‌کند، مجلس حمایت می‌کند»، « یه اختلاس کم بشه، مشکل ما حل میشه» و «سکوت هر معلم فرصت به ظلم ظالم» را سر دادند.

در همین حال معلمان در تجمعی بزرگ در شهر شیراز نیز به موضوع زندانی شدن معلمان و فعالان صنفی پرداختند. آنها شعار دادند: «رسول بداقی، مهدی فتحی، اسماعیل عبدی، آزاد باید گردد». همچنین معلمان در شهر اصفهان هم با در دست داشتن نوشته‌هایی نسبت به حمله نیروهای نظامی به دانش آموزان و نابینا شدن آنها در پی تجمعات مردمی درباره خشکسالی، اعتراض کردند.

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »
Loading news...
Failed to load news.

برگزاری «هفته غذاهای تُرکی» در تهران

موسسه فرهنگی یونس امره در تهران کارگاه آموزشی «هفته غذاهای ترکی» را برای بانوان ایرانی برگزار کرد. - Anadolu Ajansı ادامه مطلب >>

ابلهانند علوم بی منطق جاهلیت یهودیت و هویت دروغین تاریخ ۲۵۰۰ساله ی یهودیت را با تشگیلات و حکومت جاهلیت شئونیزم فارسی تحمیلی فرقه فارسیسم اشغالگر ایران را بیخردانه و جاهلانه و خیانتکارانه بر ایرانیان تدریس میکنند زبانشان هم درازست رفاه و حقوق کافی ازبساط جاهلیت میخواهند!!!...

اعتصاب معلمان در شهرهای مختلف ایران؛ مجلس برای لایحه رتبه‌بندی فرهنگیان «تصمیم‌گیری» می‌کند🔺اعتصاب_معلمان در شهرهای مختلف ایران؛ مجلس برای لایحه رتبه‌بندی فرهنگیان «تصمیم‌گیری» می‌کند اعتصاب سراسری معلمان در پی فراخوان شورای هماهنگی تشکل‌های صنفی فرهنگیان ایران شکل گرفته و دست‌کم در ۱۱۰ شهر ایران در جریان است. ⬇️ بیشتر بخوانید:

دست‌کم ۱ کشته و ۱۳ زخمی در پی تیراندازی در یک مراسم آیینی در تگزاسدرست در زمانی که شرکت کنندگان در این شب‌زنده‌داری، بالن‌های نورانی را به آسمان می‌فرستادند، خودرویی به آنها نزدیک می‌شود و سرنشین آن شروع به تیراندازی می‌کند. بسیار غم انگیز است.

تحصن سراسری معلمان ایران در مدارس

احضار و ضرب و شتم یک فعال صنفی معلمان در اداره اطلاعات سقز

خطیب‌زاده: خبرهای بهتری در حوزه خنثی‌سازی تحریم‌ها در راه استسخنگوی وزارت امور خارجه گفت: ان‌شاءالله در روزهای آتی در حوزه خنثی سازی تحریم‌ها خبرهای بهتری در راه خواهد بود. اراجیفی بیش نیست صرفا برای کنترل روانی بازار ارز و غیره وضعیت خیلی بدتر از چیزیه که بشه تصور کرد خوب خوش به حال حزب‌الله سوریه و همگی مفتخورهای جمهوری کثیف اخوندی این مقام عظمای با خودش چند چندِ؟؟! مگه نمیگید مذاکرات هسته‌ای ربطی به دولت‌ها نداره؟! پس این چه بامبولی که نظام جهل و جنایت با روی کار آمدن گماشته ولی فقیه(رئیسی قاتل) داره درمیاره؟!!

انفجار یک بمب در یک مدرسه ارتدوکس در روسیه چندین زخمی برجای گذاشتعامل حمله یک نوجوان ۱۸ ساله و از دانش‌ آموزان همان مدرسه بود. به‌گفته پلیس روسیه وی خودش را منفجر کرده اما کشته نشده است.